Skocz do zawartości

Twój arsenał 3


Eryczek

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ją ktoś tutaj z forum? Długo trzyma na baterii 4Ah/6Ah? Czym w zasadzie różni się od YT-82924? 
W tych pieniążkach trochę korci mnie żeby zakupić a nie wiem czy warto (w garażu niestety nie mam prądu🥲)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, SerowyCheetos napisał(a):

Ma ją ktoś tutaj z forum? Długo trzyma na baterii 4Ah/6Ah? Czym w zasadzie różni się od YT-82924? 
W tych pieniążkach trochę korci mnie żeby zakupić a nie wiem czy warto (w garażu niestety nie mam prądu🥲)

Chyba musiałby się wypowiedzieć ktoś, kto pobawił się nią oraz ma jakieś porównanie do polerek DA z wyższej półki,  żeby mógł się uwagami podzielić.
Ja miałem już kilka polerek akumulatorowych, przed zakupem tej, najbardziej obawiałem się mocnych wibracji, a okazuje się że wibracje tej są mniej uciążliwe niż na poprzedniej taniej polerce DA którą miałem, a która miała skok zaledwie 8mm.  Nie jest źle wg mnie 🙂

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kuba1 napisał(a):

Victoria z forum detailingworld

W jaki sposób dokonywałeś płatności za ten wosk, kupując go od forumowicza ? Chodzi o to, że chcę dokonać podobnego zakupu od forumowicza z tego forum, ale obaj nie bardzo wiemy, jak zrealizować bezpiecznie płatność.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Eidos71 napisał(a):

W jaki sposób dokonywałeś płatności za ten wosk, kupując go od forumowicza ? Chodzi o to, że chcę dokonać podobnego zakupu od forumowicza z tego forum, ale obaj nie bardzo wiemy, jak zrealizować bezpiecznie płatność.

 

 

Konto PayPal ( bardzo fajne do zagranicznych zakupów, doliczają prowizje ale to grosze) 

Niby to jest stworzone i bezpieczne dla obu stron do takich właśnie transakcji, ale nie mam pojęcia jak to działa w razie oszustwa 😉

@zeea Ładnie pachnie jak na dressing 😉 Nie mogę się doczekać 😅

Ta butelka starczy mi do śmierci, szmelcuję regularnie jeden samochód, dwa od święta. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kuba1 napisał(a):

Konto PayPal ( bardzo fajne do zagranicznych zakupów, doliczają prowizje ale to grosze) 

Niby to jest stworzone i bezpieczne dla obu stron do takich właśnie transakcji, ale nie mam pojęcia jak to działa w razie oszustwa 😉

@zeea Ładnie pachnie jak na dressing 😉 Nie mogę się doczekać 😅

Ta butelka starczy mi do śmierci, szmelcuję regularnie jeden samochód, dwa od święta. 

PayPal + wirtualna karta płatniczą Revolut dla oszczędności 😉

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczotka jest tak miękka że aż sprawdzę ją na własnym

Cały czas jade tą szczotką swoje felgi i nie widzę nic niepokojącego cena do jakości chyba mój ulubiony zakup ever - dałem za nią chyba z 15cebulionów


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
49 minut temu, SerowyCheetos napisał(a):

@Domel Ciekaw jestem tego carlabowskiego wynalazku 🧐

ja tez 😄 Niebieski ładnie pachnie.

9 minut temu, imola33 napisał(a):

@Domel wrzuć jakiś skromny wpis po pierwszym myciu, będziemy wdzięczni 😉 albo chociaż krótka relacja na ig

Pewnie, juz dzis zaczne 🙂

  • Lubię to 3
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.