Jump to content

Eryczek

Moderator
 • Content Count

  2,637
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Eryczek last won the day on October 5 2019

Eryczek had the most liked content!

Community Reputation

105 Genialna

7 Followers

About Eryczek

Informacje

 • Imię
  Tomasz
 • Auto
  Honda Accord
 • Lokalizacja
  Łódź
 • Województwo
  Łódzkie

Recent Profile Visitors

3,875 profile views
 1. Panowie, cóż pozostaje mi napisać. Wczoraj dotarł do mnie kurier z kompletem zakrętek. Teraz mam ich aż w nadmiarze). Te nowe są z jakiejś innej partii bo można je normalnie dokręcić "do końca". Sytuacja się zdarzyła i była niefajna ale @ADBLogarnął temat błyskawicznie i prokonsumencko. Bardzo dziękuję i nie mam więcej zastrzeżeń.
 2. @Streat mam w arsenale trzy rodzaje baniaczków ADBLa. Od najstarszego z lewej mają średnice otworów: 3 cm, 4,5 cm i 4 cm. Pierwsza i druga bańka były bez zastrzeżeń. Ta najnowsza jest ewidentnie spartolona. Podczas odkręcania zakrętki (jeszcze zaplombowanej) z baniaka który się nie przewrócił ale na wcześniejszych zdjęciach było widać że nakrętka jest uszkodzona, z zakrętką stało się to samo co z zakrętką przewróconego baniaczka. Zwróćcie uwagę na 4 i 5 zdjęcie. Ewidentnie widać że gwint na baniaku jest za długi i jak dokręci się nakrętkę do końca to ją rozr
 3. Nigdy słowa złego o opakowaniach ADBL nie miałem do powiedzenia bo zawsze kupowałem ich produkty w 5 litrowych baniaczkach i problem nie istniał. Do wczoraj... Córka jeździła na rolkach w garażu (bo padało). Zrzuciła baniaczek z "piramidki". Winy w tym ADBLa nie ma żadnej ale zobaczcie jak pękł korek od upadku z pół metra. Normalnie pękł na pół i urwało górę. No nic, upadł, pękł, zdarza się. Ale obejrzałem pozostałem baniaczki żeby pożyczyć sobie zakrętkę z jakiegoś pustego i... zwróćcie uwagę na korek trzeciego baniaczka od lewej. Też jest urwany a baniacz
 4. Problemem najprawdopodobniej jest "fabryczna lanca spjeniajaca" Karchera którą z natury jest pozbawiona funkcji spieniania.
 5. @alexander.p nie atakowalem Cię swoją odpowiedzią. Zwróciłem tylko uwagę że na temat rozpoczął się właśnie od próby rozwiklania "zagadki" o którą spytałeś.
 6. @alexander.p czytałeś początek tego tematu?
 7. Kwestia pierwsza: z lektury na FB wynika że kiedy pół roku temu miał miejsce wiadomy wałek, dystrybutor przyjmował zamówienia (żeby nie napisać wysyłał) TYLKO po przedpłacie. Kwestia druga: do głowy mi nie przyszło że produkty mogą być rozcieńczone ale... Kwesta trzecia: podobno każdy człowiek ma swoją cenę za którą można go kupić. Dla wielu będzie to parę stówek co miesiąc a dla innych 50% rabatu na kosmetykach samochodowych. Pytanie tylko czy naprawdę nikomu nie przeszkadza robienie zakupów w firmie o której wiadomo ze oszukała wielu ludzi? Czy wystarczy żeby w kieszeni zostało par
 8. Biorac pod uwagę przykre doswiadczenia kilku osob z tym dystrybutorem, sądzicie że złożone teraz zamówienia zostaną w ogóle wysłane?
 9. Ze spłukaniem Magi nie ma żadnych problemów. Spłukuje się tak samo szybko jak każda inna piana. Inna sprawa ze spłukana Magi, leży na ziemi jeszcze przez długi czas:)
 10. Duuuuuzo deirinizera, glinka i polerka na koniec. Powinno wszystko zejść.
 11. To nie jest dobre podejście dla osoby która chce wydać kilkaset złotych za puszkę wosku. Jeśli chcesz po prostu dobrego efektu to doczyść lakier, zrób korektę, połóż FK 1000HT. Wydasz maksymalnie kilka dyszek i będziesz przeszczęśliwy. Woski Zymola czy SVa kupuje się już jeśli wie czego się szuka. Ty chyba jeszcze nie wiesz
 12. @Potter masz już Creama? Jeśli masz to kładź go i będziesz zadowolony. Jak nie masz to kup Glasura ale wg mnie na białym lakierze dupy Ci nie urwie. Tak jak napisał @Birkhof na białym lakierze najważniejsze jest jego jak najlepsze oczyszczenie - deironizer, odsmalacz, dobry szampon i glinka. W samplerkach jest tylko Carbon Titanium Concours i kilka droższych wosków.
 13. Panowie, dobrze się bawicie? @wojtek1788 zakładaj nowy temat i zobaczymy jaki będzie odzew. Tylko ludzie zakompleksieni boją się przyznać do swoich błędów.
 14. Wg mojej wiedzy Insignisy były w wersjach v1, v2 i v3. Wszystkie były limitowane do 50 - 70 słoików. Osobiście przez trzy lata miałem wersję v2, użyłem jej w tym czasie ok 50 gram. Jest to wosk pozycjonowany na równi z Concorso i BoS (chyba krd go miał - to z kolei wosk limitowany terytorialnie na rynek UK). Insignisy jest świetny jak wszystkie woski SVa od poziomu Concorso w górę. Z pośród innych woskow SVa wyróżnia go niesamowicie tłuściutka struktura - niespotykana w innych woskach SVa.
 15. Maszyny Rupesa są świetne i absolutnie nie warte swojej ceny;) Marketing firma ma rewelacyjny - widać ze profesjonalnie przygotowany. Nasi rodzimi producenci i proterzy z Chin powinni się od Rupesa uczyć. Jeśli nie wiesz czy Rupesa jest wart swojej ceny to raczej nie polecam go kupować. Widać że dopiero wkrecasz się w temat - szkoda przeinwestowac na wstępie. PS: z drogich maszyn, dużo lepszy stosunek jakość do ceny ma np rotacja Flexa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.