Skocz do zawartości

Twój arsenał 3


Eryczek

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, BiałyGTi napisał(a):

Hehehehe breloczki w NO kosztują 19 koron to na nasze jakieś 7,50 zł. A wysyłka mnie nie kosztowała bo miałem blisko do sklepu a i tak byłem w Oslo żeby trochę pozwiedzać. Więc wydałem dużo dużo mniej 😛 fakt za 80 zł Ja osobiście bym nie kupił takiego bajeru szczerze to nawet 40 zł było by mi szkoda ale 7,50 to uczciwa cena 

 

Z tego co teraz patrzałem to wysyłka z tego sklepu co ja brałem po całej Norwegii to koszt 130 koron na nasze coś koło 50 zł a ile wysyłka z NO do PL to nie mam pojęcia ile cię wyszło 

Dla osoby która chce kupić jeden breloczek koszt jest o wiele większy niż 80 zł zbliżony do podwójnej ceny 😁

Jak Antka ogłoszenie zniknie będę mógł nieco głębiej się rozpisać 😉

 

Ja wystawiłem w podobnej cenie, kilku użytkowników forum kupiło. @zeea opłacało się ? 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo i tu się zaczęła burza 😅😝 fajnie ze się wam udało kupic i przywieźć, ja niestety musiałem więcej zapłacić za logistykę itp więc jest cena jaka jest 😉😃 kto będzie chciał kupić ten kupi, cena do negocjacji więc zawsze można się dogadać ale wiadomo chciałbym też trochę zarobić bo dokładać do interesu nie ma sensu 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Tomas-sg @antek1987 idac takim tropem ze logistyka zjadla xx zł to mozna powiedzieć ze taniej lecieć do Oslo kupic 10 breloczkow i wrócić tego samego dnia i wyjdzie taniej niz wysylka towaru  do PL  Dodam tylko ze za bilet w dwie strony wychodzi cos kolo 120-140 zł a przy okazji mozna sobie pozwiedzac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BiałyGTi będąc bezrobotnym mieszkając blisko lotniska i owszem. Najlepiej mieć rodzinę / znajomego który zabierze po drodze. Wtedy masz faktycznie koszt 7.5zl chociaż Nok tak szaleje i różne ceny na sklepie wychodzily okolice 13 zł 

Nie tak dawno też latałem do Polski w takich cenach że mógłbym co weekend być w domu. Ale zawsze trzeba liczyć koszta poboczne 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże zakupy, będzie polerowane i pierwsza powłoka, a to od razu zakupiłem rzeczy do przyszłych serwisów powłoki 🙂
Czyli mamy, od  @CAR CRAZY :
Aqua apc sour, DIY Gold standard, DIY rinseless, Carpro Eraser, 3 butle litrowe od Kiurlaba na rozcieńczanie, parę mikrofibr i aplikatorów, 
@CAR CRAZY paczka spakowana TOP, polecam!
Z allegro, WSR shampoo od Pure Chemie, Szczota K2 do szyb polecana przez @DZIADZIA
Z innej aukcji allegro Kiurlab RH- i 5pak WorkStuff Workera 🙂
A no i najważniejsze, powłoka Carpro Lite, w uczciwej cenie z OLX.
EDIT: Poprawiam formatowanie i zalaczam fotę w lepszej jakości 🙂
image.png.a9454002818b7909e2b7fff56b369ba5.png

  • Lubię to 12
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@siws00n wybrałeś sobie najgorsze możliwe butelki. O ile atomizer w większości wypadków daje rade tak kształt butelki tragicznie leży. W dodatku do butelek 1L mało który trigger pasuje jakbyś chciał zmienić  bo spust blokuje się o "krawędź" tej butelki. Np. Canyou, guala czy triggery stare od ADBL się blokują

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@siws00n wybrałeś sobie najgorsze możliwe butelki. O ile atomizer w większości wypadków daje rade tak kształt butelki tragicznie leży. W dodatku do butelek 1L mało który trigger pasuje jakbyś chciał zmienić  bo spust blokuje się o "krawędź" tej butelki. Np. Canyou, guala czy triggery stare od ADBL się blokują
Ajajaj a trzeba było się zapytać... No nic, chociaż tyle że nie były zbyt drogie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie zakupy:

Kolejna piątka Interior Cleanera od Fresso bo mi pasuje 😛 Jakieś szmatki i gąbka do mycia Soft99 ale jakoś nie mogę się przestawić na mycie, mam wrażenie, że ciągle stawia opór. Fresso Ceramic Detailer jeszcze nie testowany.

image_50750977.JPG.14c9fc42a2640a9fde1b2e4baf48ef63.JPG

 

Kolejna dyszka KT22 do prania, cena jakość wychodzi bardzo dobrze, robi robotę. 

IMG_5116_205346.jpeg.4970a6b6525ed909ddaf469a52b0f153.jpeg

  • Lubię to 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@t.sienkiewicz91 jak wspomniał @pablo15005 HDQ21. Miałem długo dylemat co kupić DA21 vs. Rotacja. Chłopaki na grupach mocno ją chwalili więc zaryzykowałem 🤷🙂 

Evoxe mam HDD15 i osobiście nie narzekam poza tym że jest ciut głośna, dlatego też postanowiłem kupić drugą do kompletu. 

@pablo15005 możesz napisać dlaczego?

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pablo15005 napisał(a):

@t.sienkiewicz91 hdq21. Ja nie jestem zadowolony z tych maszyn, a mam dwie 🫣

Zmieniłem HDD21 v1 na HDQ21. HDQ21 maszynka super, wycinka jak dzik, i wystarczy bieg max 3,5, do tego komfort pracy mega, ale mam takie wrażenie, że moja HDD chodziła znacznie ciszej niż obecna HDQ, a wszyscy maja odwrotne zdanie 😞

Juz nie długo targi w MRC i Pomorskie Targi w DH, wtedy sprawdzę osobiscie na stanowisku Evoxy 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pożyczył mi kolega swoją hdq21, cisza komfort, cięcie, trzymałem pierwszy raz w ręku a jakbym działał nią już kupę czasu. Kupiłem swoją. No tak wyje je**na że bez słuchawek masakra. Wysłałem na serwis, nic nie poradzą tak ma być. Dodatkowo grzeje pady lakier jak poje**na 🫣 mam foty jak wygląda w środku po zdjęciu bp. Obudowa ociera o mechanizm i serwis nie wymienił tylko podpilowal trochę obudowę a lipa jest nadal...myślę dobra jakąś partia wadliwa bywa, kupię druga będę męczył serwis. Kupiłem druga, przekładnia dziwnie działa, głośna jest, kabel pokręcony ...niby robić da się ale teraz chętniej sięgam po rupesza MK3 15... Ta pierwszą wyśle jeszcze do właściciela niech sobie ja wezmę i popracuje zobaczy jak działa... Co maszyna to inaczej działa. Właściciel mówił że przekładnie składają ręcznie każda osobno i taka to loteria 🫣 nie wykluczam tych maszyn ale myślałem że będzie lepiej... Ten serwis tak zachwalany a się nie popisał 🙄

Nie robię szumu o to na grupach bo mogło się tak trafić, idzie tego dużo, każdy chwali niby.

Teraz bym wybrał flexa albo rupesa chyba ...

Takie powiedzenie nasuwa mi się przy cięciu między rupes 15 a hdq21, nie sprzęt lecz technika 😁🤣

Systemy polerskie są teraz tak rozbudowane że mocno kombinuje przy korektach lakieru i 15 idzie ogarnąć przy lepszym komforcie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.