Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Eidos71 napisał:

Nie wiem i na razie nie sprawdzę, chociaż Mike Phillips chwali. Cena za ilość lekko zabija... Po prostu dalem znać, że jest nowość, a ocenę sensu zakupu pozostawiam chętnym 😉

Rozcieńczenie i cena jednak zabija. Pozostaje póki co przy ONR, zostało mi jakieś 2.5 litra, może do końca lata starczy. ONR jednak robi robotę, choć czasami jakby za tępo było pod gąbką. No i nie nadaje się za bardzo jako lubrykant pod glinkę w moim przypadku (za tępo w stosunku do ech2o). 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FilipO jeśli szukasz śliskości przy myciu no rinsem, i niskiej ceny za galon- to bardzo polecam Duraglossa #932. Bardzo fajna śliskość i zapach, przy okazji dodatek aquawax, więc podbija kropelkowanie. Przy mocno hydrofobowym zabezpieczeniu trochę je zaburza - ale to jedyny minus. Bardzo dobrze sprawdza się jako waterless. Wystarczy spryskać i przetrzeć - żadnych smug, ani innych problemów - nawet kiedy lakier jest ekstremalnie gorący. 

Pod względem ilość/cena/jakość - zdecydowanie mój ulubiony szampon od lat. Ogólnie uważam, że mocno niedoceniany produkt w Polsce.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2021 o 11:59, Grzechu23 napisał:

@AudiBlask Na to wychodzi

Niebieski Si02 - 30 ml na 7,5 l wody (takie prawie 8 litrów w wiadrze przy Rinseless Wash styka mi w zupełności i mało kiedy lałem ponad 10 l)
Stary różowy - 30 ml na 11,5 l wody

Choć bardziej interesuje mnie stężenie nowego dla QD.

Detail Spray - 3 ounces to one gallon of water.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Tomas-sg napisał:

@Eidos71 I reszta którzy zainteresowani Dodo 😁

Trzeba śledzić dzisiaj nowości w Detailing House 😎

A już myślałem, że odłożę trochę pieniędzy 😞

A tak serio to nie mogłem się doczekać, w sumie nic od Dodo nie potrzebuję ale pewnie kupię 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tomas-sg napisał:

I reszta którzy zainteresowani Dodo 😁

Trzeba śledzić dzisiaj nowości w Detailing House 😎

Czekam w szczególności na dwa woski... Ciekawe, czy trafią do DH... Jak będą - wtedy dopiero ujawnię, o jakie woski chodzi. 😁

A w SCS rodzynek od Pinnacle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gardor napisał:

Używał ktoś z Was nowości od 3D czyli 3D CAR CARE CERAMIC TOUCH  lub CERAMIC COATING?

Ja czekam na 3D Bead It Up - z recenzji wynika, że to przyzwoity sealant/booster...

4 godziny temu, Tomas-sg napisał:

Aż tyle kasy nie mam... 😁 Ale wosk, na który czekałem jest... Black Widow !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, ghost napisał:

O ile czegoś nie przekręciłem, w starym opakowaniu, w słoiku można było znaleźć  pająka

Zgadza się. Ale ta wersja limitowana wyszła chyba 4 lata temu, więc kupno teraz wosku z pająkiem jest  trochę ryzykowne - po tych 4 latach istnieje ryzyko, że część rozpuszczalników z wosku odparowała i wosk częściowo, lub całkowicie utracił swoje właściwości aplikacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, lodowa napisał:

a na jakiej to stronce ? bo widziałem ze poprzednio był inny kształt tej gąbki 

 

46 minut temu, drufi napisał:

@D@ViD Gdzie i za ile?🧐

https://cardna.pl/

z tym, że ta informacja jest z profilu FB na razie.

EDIT : 119zł - cena promocyjna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Jakby ktoś chciał klasyka BRS w rozsądniejszej cenie to zapraszam:

 

https://showcarshine.pl/akcesoria-do-mycia/optimum-big-red-sponge-gabka-do-mycia.html?search_query=big+red&results=38

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czego jankesi jeszcze nie wymyślą 😄 ceramic wash. Szczerze to robi wrażenie. To dopiero będzie rewolucja jak rynek to opatentuje 😛 Technologia nie przestaje zadziwiać fakt faktem widać że samochód zabezpieczony i taki sam efekt można by uzyskać np. boosterem ale już sam fakt że można uzyskać to z samego prewashu zaoszczędza dużo czasu. A jak wiadomo czas to pieniądz 😛 Mycie i zabezpieczenie w jednym kroku. I like it. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Moniak Lord Masło napisał:

Czego jankesi jeszcze nie wymyślą 😄 ceramic wash. Szczerze to robi wrażenie. To dopiero będzie rewolucja jak rynek to opatentuje 😛 Technologia nie przestaje zadziwiać fakt faktem widać że samochód zabezpieczony i taki sam efekt można by uzyskać np. boosterem ale już sam fakt że można uzyskać to z samego prewashu zaoszczędza dużo czasu. A jak wiadomo czas to pieniądz 😛 Mycie i zabezpieczenie w jednym kroku. I like it. 

 

 

A to mało już było takich produktów lub jest obecnych na rynku ? Chociażby car pro, tac system, sonax, tenzi i wiele innych

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gozdziu23 napisał:

Chociażby car pro, tac system, sonax, tenzi i wiele innych

Podaj przykłady jak możesz, bo widocznie wszystkiego nie znam. Nie chodzi mi o szampony z woskiem czy hydrofobowe tylko ceramiczne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.