Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, RoBerTo91 napisał:

Adam's Graphene nie długo będzie na sprzedaż na stronie Adam's Polishes Polska którą na dniach mają otworzyć .  

Detailingowy na swoim Q&A chwali mocno ten produkt. 

Zostaje Ci kupić i sprawdzić osobiście. Wiadomo coś jednemu siada a drugiemu nie.

Jest jeszcze drugi aspekt o którym wspomniał kolega wyżej tj. @Eidos71ale nie wiem czy to prawda, bo u mnie testy sponsoruję w własnej kieszeni. No chyba, że na forum mnie wylosują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@V1RU$ - oczywiście testy samosponsorowane przez testera będą na pewno rzetelniejsze i będą przedstawiały w rzeczywisty sposób cechy testowanego produktu. Przedstawianie w uczciwy sposób negatywnych cech danego produktu nie wzbudzi w producencie/dystrybutorze sympatii do testera i raczej mało prawdopodobne, że po negatywnej recenzji produktu "X", osoba testująca otrzyma do testów kolejny produkt - stąd bardzo częste "ochy" i "achy" nad produktami, które są w najlepszym razie przeciętne, gdyż tester (chcąc zaskarbić sympatię producenta/dystrybutora i zapewnić sobie większe grono obserwatorów) woli skłamać, niż powiedzieć prawdę w recenzji. Są oczywiście testerzy, którzy uczciwie podchodzą do wydawanych recenzji i nie przejmują się tym, że spali mosty u danego producenta/dystrybutora - takich testerów szanuję i (poza własnymi doświadczeniami) na ich opiniach opieram późniejsze zakupy. 

  • Lubię to 2
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupię na testy, bo tak jak piszecie każdemu co innego podchodzi. Chciałem jeszcze kupić Gyeon Ceramic Detailer, ale chyba szału nie będzie. 
Ja bawię się tym już 2 tydzień i produkt mega przyjemny, super hydro, siedzi na wszystkim, szyby, plastik, lakier. Jestem miło zaskoczony bo produkt typu psiknij przetrzyj zapomnij.

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że to po prostu rebranding będzie (nowe logo też niedawno wprowadzili) a nie "nowe" produkty. Z tego co pokazali ciekawy jestem kwaśnego szamponu bo w arsenale takiego produktu mi brakuje. Ale z drugiej strony jest polecany Carlab więc tym razem ADBL nic dla mnie ciekawego nie ma 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Godzinę temu, KiziorDZN napisał:

Myślałem, że to po prostu rebranding będzie (nowe logo też niedawno wprowadzili) a nie "nowe" produkty. Z tego co pokazali ciekawy jestem kwaśnego szamponu bo w arsenale takiego produktu mi brakuje. Ale z drugiej strony jest polecany Carlab więc tym razem ADBL nic dla mnie ciekawego nie ma 🙂

Będziesz mógł porównać 😉

 

Pozostałe produkty mają być ulepszoną wersją obecnych i jeżeli się przyjmą to zastąpią swoich protoplastów. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@ADBL czyli tak patrzac Tangy zastapi Shampoo Pro? Shampoo(2) zwykłe Shampoo itp? 

Ciekawy jestem tych produktów 🤔 Chyba trzeba bedzie wychaczyć jakaś promocje i kupić 😄 Kiedy bedzie dostepne w sklepach? 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
8 minut temu, Streat napisał:

@ADBL czyli tak patrzac Tangy zastapi Shampoo Pro? Shampoo(2) zwykłe Shampoo itp? 

Ciekawy jestem tych produktów 🤔 Chyba trzeba bedzie wychaczyć jakaś promocje i kupić 😄 Kiedy bedzie dostepne w sklepach? 😄 

Tangy jest kwaśny. Shampoo pro zasadowy. 

Wszystkie produkty do kwadratu (z 2 w nazwie) w założeniu mają zastąpić oryginał. 

 

3 minuty temu, Gesiu_15 napisał:

@ADBL lubię Was ale szata graficzna katastrofa 😞 Ktoś kto wymyślił był pewnie pod wpływem % 😄 

Wiesz jak to jest. Każdy ma swoją opinię. Akurat etykiety holo trafiły na międzynarodowy konkurs etykiet produktów. Nam się podobają. A czy spodobają się użytkownikom? 🤷‍♂️

Rynek zdecyduje ;). 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ADBL akurat mi się etykiety podobają, kwestia gustu, jeden lubi czarny kolor drugi czerwony.
To są nowe produkty i przecież kto chce to kupi, wolny rynek, ktoś woli inne marki to spoko, każdy może wybierać co chce.
Ja pewnie zakupię niebawem.

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też podobają mi się bardziej stare etykiety. Estetyczne i czytelne - z daleka wiadomo, co do czego ma służyć. Te wyglądają, jakby miały być naklejane na tanie słodkie napoje gazowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.