Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

Nowość na rynku, aktywnia piana od FW  🙂 

image.png.be544185a1d62246c7e107bfac662c0f.png

Ja już miałem okazję sprawdzić. 

Pianka długo potrafi siedzieć, przylepia sie do lakieru i jest pianą typu "kaszka", co widac przy płukaniu 🙂 Umyłem też nią jako szampon z wiadra. Zapach kozak 🙂 pianka super 😄  Godny przeciwnik dla Sonax Energy 😄 

Będę sprawdzał jeszcze jak w słońcu się sprawuje i pobawie się z RATIO

D423E669-6A82-44A7-925A-AE70783E3941.jpeg.13d1e76e7f4aa754d95ea4d285868a40.jpeg

8FAE2CC9-5B2D-4564-BC27-8B40ACAA52B9.jpeg.4ca10fc977e82abf8fc4244567a559e6.jpeg

0C2046D5-C5E4-4447-A9F4-15F53AA77426.jpeg

E7BE2E01-7245-4C40-AE62-EE34FDB49B10.jpeg

 

 

Aha i ceny detaliczne:

215ml - 15,00 zł

500ml - 25,00 zł

1000ml - 45,00 zł

5000ml - 155,00 zł

 

  • Lubię to 8
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, paki112 napisał:

Myjesz w jakimś zaprzyjaźnionym studiu czy macie w mieście takie zamknięte miejsce, gdzie można podjechać z własną chemią? 🤔 

w zaprzyjaźnionym studio skorzystałem z wolnej hali na szybko 🙂 wiesz jedno wiadro, piana, piana jako szmapon do wiadra. wytaracie szmatą 😄 tak troche nie detailingowo ale jak skutecznie 😛 

41 minut temu, paki112 napisał:

Co do piany, jakiego rozcieńczanie póki co używałeś?

Była juz w pianownicy PA urobione. Podajrze 1:10

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@D@ViD heh czekamy na jakieś relacje 🙂

"tydzień temu polerowałem bb os lakier, dzisiaj zauważyłem, że lakier odpada, co jest nie tak" 😄

"produkt tylko dla profesjonalistów na pewno źle oczyściłeś powierzchnię, złe użytkowanie"

"hej chcesz coś z rrc?"

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do odpadania lakieru po rrc - to są tylko podsmiechujki czy naprawde miał ktoś kiedys podobna sytuacje? Wiem ze ich podejscie do klienta jest conajmniej smieszne, a niektore produkty potrafia narobic wiecej problemu niz pozytku, ale ciagle mnie ciekawi czy tekst z odpadaniem lakietu ma jakaś grubsza historie 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT: naprawdę wszystko byłoby spoko, gdyby wzięli winę na siebie i przyznali, że produkt jest do kitu - trzeba go poprawić. Nie sam niszczycielski wpływ niektórych ich preparatów, a "wojna" z klientami spowodowała, że postanowiłem, iż nic więcej poza ich kwaśnym szamponem nie kupię.

Wyryte w skale z S20 5G FE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja nauczycielka od biologii z liceum, urocza babcia, powiedziała kiedyś: "Nie trzeba się przed błędami bronić. Zawsze można błędy naprawić. Ale trzeba próbować, to jest najważniejsze.". RRC uznało, że największym ich błędem są sami klienci

Wyryte w skale z S20 5G FE

  • Okay 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
On 6/29/2021 at 9:04 PM, MMCzysci said:

OT: naprawdę wszystko byłoby spoko, gdyby wzięli winę na siebie i przyznali, że produkt jest do kitu - trzeba go poprawić. Nie sam niszczycielski wpływ niektórych ich preparatów, a "wojna" z klientami spowodowała, że postanowiłem, iż nic więcej poza ich kwaśnym szamponem nie kupię.

Wyryte w skale z S20 5G FE
 

Rynek jest tak obszerny, ze z paroma wyjątkami mozna spokojnie zastąpić cala kolekcje kazdej firmy wieloma innymi  produktami.  przy takich akcjach nie zostawiam nawet zlamanego grosza, wyraznie maja juz za duzo 😉 Rynek spory, a zasady kazdy ma swoje. 
polityka firm jak widac tez zróżnicowana. 
w handlu słabymi kosmetykami jest jak w handlu autami do 5 tys zl. Zazwyczaj kupują je Ci ktorych nie stac na wielkie procesy z takimi firmami i gdyby takie cos trafilo sie renomowanym produktom to zapewne niejedno większe studio swoje by wyprocesowało. Właściciele tej marki świadomie to wykorzystują moim zdaniem. Początkujący żuczek albo mala JDG nie ma szans w 99% przypadków cokolwiek ugrać. Zle robiles - nie znasz sie i tyle. Przeciez ten co to kupi widzial swoje na youtube, poczytał takze zna sie na tyle ze wie jak tym psiknąć 😉  Teraz tylko trzeba dac szybka fure, drogą laske, butelki obsypać brokatem i zarzucić w sklepach z czesciami. Bo za nowe logo grafik krzyczy tyle ze zrobia juz pod nowa nazwa, nie beda az tyle inwestowac jak jeszcze sie sprzedaje 😉 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

A macie równeiż^hd cleanse z sio2 tego nwoego ? podobno grafenowy sealant bez hd cleansa sio2 nie dziala jak powinien.
Inna sprawa że ten produkt jak na razie ma same negatywne opinie

https://www.detailingworld.co.uk/forum/showthread.php?t=422640&page=34

Ciekawe jak wyszła im ta qudra





 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.