Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

Jako zwolennik prostoty stwierdzam, że dla mnie etykiety zbyt przekombinowane. Jednak w końcu to nie etykiety "detailingują", a wygląd opakowania dla mnie jest drugorzędny. Najważniejsze aby to co jest w środku działało. Sam jestem ciekaw kwaśnego szamponu i piany. Pozdrawiam chemika. 😉 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceramiczna linia Sonax już dostępna w PL:

https://www.carshine-sklep.pl/sonax_ceramic_quick_detailer-2044.htm

https://www.carshine-sklep.pl/sonax_ceramic_spray_versiegelung-1153.htm

Dostępne również w 5 l baniakach.

Niestety - opinie w Necie średnie... Podobno droższa wersja BSD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzechu23 tak jest! 😉

Rozmawiałem z osobami które dostały testerki do oceny produktu przed wypuszczeniem na sprzedaż i ich opinie były bardzo pozytywne. Strona będzie poprawiona to zamówię chyba że @CLAYTON pomoże mi jakoś ominac zakup na stronie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Grzechu23 napisał:

Na moje oko to nawet sie za bardzo jeszcze wszystko nie zaczęło, a już skończyło. Dziwne.

Dziwne owszem. Dla mnie wyjdzie to na dobre tylko dla ich obojga. 

W tej ich prezentacji jak tylko usłyszałem "Cześć Królu" już wiedziałem że nic dobrego z tego wyjść nie może 😉

Sam Pan od połysku mógłby się nie odnaleźć w promowaniu jednej marki, marki w którą jest zaangażowany,  opierać się głównie na jednej marce. A zresztą studio w garażu i założę się że o rzeczach typu separator ochrona środowiska to Pan od połysku nawet nie pomyślał ( mogę się mylić i mam nadzieję że się mylę). 

Dla firmy Clayton lepiej będzie gdy stworza kogoś takiego sami dla siebie, filmiki typu przedstawienie produktu, takie jaki instruktażowe jak robi to np firma Korrek, bez zbędnych porównań. Niestety w przypadku Pana  od połysku takie pytania by się pojawiały jak i również same jego recenzje były by postrzegane jako opłacane, nie szczere i mało rzetelne 😉

Taka rozkmina konsumenta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś Edward Stachura napisał w książce - Fabula rasa. Z wypowiedzi rozproszonych.

"Cokolwiek pomiędzy ludźmi kończy się – znaczy: nigdy nie zaczęło się. Gdyby prawdziwie się zaczęło – nie skończyłoby się. Skończyło się, bo nie zaczęło się.
Cokolwiek prawdziwie się zaczyna – nigdy się nie kończy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Domel,smerf91,Tomas-sg,Grzechu23,Strus,Ari,KiziorDZN,

Panowie, Z królem doszliśmy do porozumienia, jak dorośli ludzie. 

Uważam jednak że Król ma przeogromną wiedzę i jest fachowcem w 100 %, w tym co robi bije na głowę niejednego detailera, poza tym prywatnie to świetny gość.

Jeżeli chodzi o wosk samochodowy, recepturę opracowaliśmy wcześniej.

 

Miłego popołudnia 🙂

 

 

 

 

  • Dziękuję 1
  • Super 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj dostałem takie szpiegowskie fotki. Do sklepu detailing house wjechała paleta nowości od Dodo, starsze produkty też są typu duże puchy super natural. I więc ciach :

received_1090273978148222.jpeg.364b24a8d0b2be76d1a73bbed26b23e2.jpeg

Pewnie na dniach będą dodane na sklep 😉

  • Lubię to 1
  • Super 3
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Red Rag UltraCut. 100% naturalnej wełny i płaski jak filcak. Bardzo lubi pasty o oleistej konsystencji.
Przekładka pozwala pracować na obłościach.

Tnie jak szalony na DA. Przeznaczony do usuwania morki i mocno zniszczonych lakierów. Mocno innowacyjny produkt. Testuję dalej...56a2abd0b82c8e9433cb5747f2eda8ce.jpg283b50b9e55c9a693a64291710aa9330.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2021 o 20:52, Ari napisał:

Red Rag UltraCut. 100% naturalnej wełny i płaski jak filcak.

Tnie jak szalony na DA.

Z wyglądu rzeczywiście przypomina jak by filcowy zaadoptować ze szkła na lakier 🙂

Jak uzbierasz więcej wniosków testowych daj znać. Jestem ciekaw jak zapychanie, hologramy, haze, i ryzyko przetarcia lakieru na obłościach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.