Jump to content

Moniak Lord Masło

Użytkownik
 • Posts

  172
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Moniak Lord Masło last won the day on May 9

Moniak Lord Masło had the most liked content!

About Moniak Lord Masło

Informacje

 • Imię
  Paweł
 • Lokalizacja
  Kraków, KCH
 • Województwo
  Małopolskie

Recent Profile Visitors

983 profile views

Moniak Lord Masło's Achievements

Explorer

Explorer (4/14)

 • Very Popular Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Reacting Well Rare
 • Dedicated Rare

Recent Badges

144

Reputation

 1. Ktoś coś o Elite Detailer hydro wax essentiale? Wychodzi bardzo tanio za koncentrat. Pytanie jak z trwałością / jakością. Kończy mi się wet coat i jestem nim zachwycony. Nawet na felgach w syfie siedzi jak wściekły wystarczy spłukać wodą i wszystko czyste. Chce mieć taki szuwaks pod ręką. W zasadzie znam również SG wp oraz kocha pw i nie interesuja mnie te produkty z góry zaznaczam. Pytam ściśle o Elite Detailera. Jeśli nikt nie miał biorę kolejna butle wet coata.
 2. Taka sama cena w mrówce cały czas od czerwca chyba. Swoją drogą ostatnio go męczyłem tydzień czasu z syfem totalnym, nie jakiś kurzyk domowy bo to wogole wrażenia na nim nie robi tylko typową mąką czyli najgorsze co może być w postaci odkurzania 300m2 hali byłej stolarni nie mytej chyba z 6 lat. Codziennie wysypywane 2 pełne worki syfu + woda która była wciągana podczas mycia. Powiem szczerze że myślałem że go zajadę po max 2 odkurzaniu i katowałem go z myślą że to zrobie. Wydmuchany kompresorem prowizorycznie filter podczas opróżniania syfu. Nawet nie pierdnął a oryginalne filtry są tak dobre że nawet po takim cioraniu od środka nawet nie przedostał się pyłek. Jeśli ktokolwiek się wacha czy kupić wd3 to warto go kupić za każde pieniądze nawet bez promocji.
 3. Ktoś coś o nowym good stufie sio2? Chyba że nie widziałem to przekierujcie do odpowiedniego tematu
 4. Nie jest to takie oczywiste. Na allegro większość cen to ponad 54 zł a w sklepie kosztuje 70.
 5. ADBL PUFFY TOWEL XL Wymiary: 60 x 90 cm Gramatura: 840 GSM 45,99 10048775408 Ostatnio będąc w zaznajomionym sklepie mega zaskoczył mnie ten ręcznik. Miękkość pluszu robi wrażenie. Pin towel też siadł dwa ręczniki wpadły.
 6. Nie lubię neutrali nic na to nie poradzę. Dla mnie to strata czasu. Równie "dobrze" domyje sam oprysk z myjki czystą wodą. Może są neutrale które w miarę domywają, też wszystkiego nie mam. A teraz leci bh af cały czas, chciałeś bez wodorotlenku to masz
 7. Myję tym woski nawet naturalne się zdarzało w lato. Oczywiście nie w stężeniu 1:8 z oprysku. Z oprysku to mocna zasada i napewno będzie podjadało jednak z pianownicy myje 1:10 i nic się złego nie dzieje. Myjka dodatkowo rozcieńcza roztwór. Domywanie na dobrym poziomie z pa.
 8. Jak z połyskiem dsw? Ktoś coś parę słów bede wdzięczny.
 9. @Saczi z tych fotek wynika że wcale nie zdechł wręcz przeciwnie. Ja po cleanerze i przygotowaniu mam takie hydro jak Ty na gorszym zdjęciu. To że nie kropli jak fusso czy zymol wcale nie znaczy że "zdechł". Trwałość badam więc jeszcze się nie wypowiem.
 10. A dlaczego niby coś co dobrze przyciemnia nie może również szklic? Właśnie elixir przyciemnia znacznie ale połysk również na dobrym poziomie. Jeszcze spróbuj gyeon quickdetailer tylko tego niebieskiego na carnaubie. Chociaż ten nowy też jest nie zły. Jeśli tylko fajny podkręcasz po myciu to jeszcze funky witch botox jest dobry i tani.
 11. @MaArek77 ja bym Ci polecił zainteresować się house of wax saphire/diamond. Aplikacja banalna zero problemów. Robi rzeźnie na prawie każdym lakierze. Co do hydro to nie jest to najwyższa półka ale dla mnie jest ok. Bardziej liczy się wygląd niż hydro. No i będzie troszkę trwalszy niż naturalne pewnie ale tego nie wiem bo właśnie to badam. Warto dla samego wyglądu.
 12. @analyzator pomyśl nad powłokami lite. Będziesz mógł bawić się częściej. Takie już odpowiednio nałożone siedzą średnio spokojnie ponad 6m-1rok. Nie wieże że będziesz czekał aż padnie powłoka za 1,5-2 lata i nic nie będziesz dawał. Z powłok "lite" polecam Ultracoat Hydro HD+ albo Nasiol metal coat f2 bo jakieś cancoaty już mi się przejadły. Jedna i druga daje bardzo dobry efekt wizualny, mocne hydro jak i aplikacja bezproblemowa.
 13. Wlasnie zaciekawiło mnie to ale oglądałem kilka porównań na yt i wg nich wypada na równi z auto foam. W sensie też jest bardzo dobry ale jak już ktoś ma af to raczej bez sensu zmieniać/dokupywać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.