Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.03.2021 o 08:28, ghost napisał:

Z wyglądu rzeczywiście przypomina jak by filcowy zaadoptować ze szkła na lakier 🙂

Jak uzbierasz więcej wniosków testowych daj znać. Jestem ciekaw jak zapychanie, hologramy, haze, i ryzyko przetarcia lakieru na obłościach

Dam koniecznie znać. Sam ostrożnie podchodzę do tematu. Z przekładką nie wycina już tak dobrze. Lubi mocno oleiste pasty. Testowałem na AW Resurrection i ACA 500. Osobiście przy 500 podczas pracy dodawałem zawsze trochę finiszu, żeby wydłużyć czas pracy. Jedno jest pewne wycina mocno i na płaskie powierzchnie jest genialny. Czekam tylko na jakiegoś zniszczonego twardziela.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, lukeu napisał:

Ma ktoś jakieś przecieki kiedy wjeżdżają nowe woski Dodo Juice na sklepy?

Przyszly tydzień może. 😉

Papiwrkowe sprawy się bardzo mocno przedłużają chociaż towar jest już w kraju. 😉

  • Lubię to 2
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie w tym tygodniu powinny pojawić się

Tar & Glue w 500ml

Tire & Rubber Cleaner koncentrat w 500ml, 1000ml i 5000ml

Hydro Wax w 500ml, 1000ml i 5000ml

1564801249_image03001.jpg.2e3641f92e4a8021ecd665a8094b2fd7.jpg

 

 

 

 

 

Dodatkowo niebawem do wszystkich produktów w koncentracie będą dorzucane etykiety, które samemu można sobie opisać wedle uznania. Koncentraty i tak zawsze się rozrabia i często opisujemy butelki markerami albo sami robimy sobie etykietki więc mam nadzieję że fajny pomysł i że się sprawdzi.

 

1139678417_Beztytuu.jpg.8f574f284abf61c124fa941c82a2646b.jpg

 

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Strus napisał:

Dodatkowo niebawem do wszystkich produktów w koncentracie będą dorzucane etykiety, które samemu można sobie opisać wedle uznania. Koncentraty i tak zawsze się rozrabia i często opisujemy butelki markerami albo sami robimy sobie etykietki więc mam nadzieję że fajny pomysł i że się sprawdzi.

 

Pomysł z etykietami bardzo dobry, ale osobiście usunąłbym ten tekst "Tu zaczyna się detailing pasja coś tam coś tam" i tą tęczę na obwódce gdzie się wpisuje stężenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Innym producentom też doradzasz w kwestiach estetycznych?

 

Ta etykieta łączy elementy zwykłych etykiet i banerów firmowych. Jest nawiązaniem do różnorodnej kolorystyki samych produktów. Tak jest, tak będzie i kropka. 
 

Nie sposób zadowolić wszystkich więc nie sensu dyskutować na ten temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Strus napisał:

No cóż. Innym producentom też doradzasz w kwestiach estetycznych?

Nie chwaliłeś się, że jesteś producentem 🙂

48 minut temu, Strus napisał:

Ta etykieta łączy elementy zwykłych etykiet i banerów firmowych. Jest nawiązaniem do różnorodnej kolorystyki samych produktów. Tak jest, tak będzie i kropka. 
 

No i niech łączy. Pisałeś kiedyś, że tworzyłeś lub współtworzyłeś te etykiety więc wyrażam swoją opinię na ten temat.

 

49 minut temu, Strus napisał:

Nie sposób zadowolić wszystkich więc nie sensu dyskutować na ten temat. 

Ale swoje zdanie chyba można wyrazić?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, smerf91 napisał:

Nie chwaliłeś się, że jesteś producentem

😉

 

11 minut temu, smerf91 napisał:

Pisałeś kiedyś, że tworzyłeś lub współtworzyłeś te etykiety

Tak, projektuję i składam dla nich materiały tego typu ale to oni zatwierdzają lub nie.

 

12 minut temu, smerf91 napisał:

Ale swoje zdanie chyba można wyrazić?

Jasne ale akurat średnio widzę sens. O chemii wyraź a nie o napisach na etykiecie. 😉

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Strus ja moge wyrazić sie na temat etykiet. Mam dressing i IC w małych opakowaniach tak aby mieć ładna butelke z etykieta i nawet nie użyłem jeszcze IC a etykieta juz odleciała od butelki. Wiec niech moze najpierw popracują nad klejem do etykiet 🙂 Testuje produkty carlab i póki co jestem z nich bardzo zadowolony ale klej do etykiet mocno wkurza. 

Etykieta dodatkowe bardzo na plus, fajnie też jakby mozna było kupic samą etykiete 😉 Podpowiedz im żeby dali taka możliwość bo niekiedy jedno rozcieńczenie to za mało jak w przypadku apc czy takiego tire cleanera 

I druga sprawa T&G w butelce PET? Nie przegryzie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, pablo15005 napisał:

@Strus cos o tar & glue mozesz powiedzieć ze tak zapytam, testowales? Kilka piatek juz nabylem od carlab 😄

Spoko jest, szybko reaguje, jednocześnie nie zasycha atakuje najpierw ironem z carlaba czystym bądź 1:1 zależy jak mocno zawalone autko, nastepnie spryskuje tarem i zazwyczaj juz jest prawie idealnie tak na 90% może zostać jakiś głeboko wbity mały penisek, przy one stepie cleanerze schodzą od razu są dobrze namoczone. Produkt wodny nie żelowy. Mocniejsze i lepiej działające od pricka, nie tak mocarne jak eulex. Pachnie ładnie cytryną, aczkolwiek w pomieszczeniu troszkę dusi
 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, analyzator napisał:

@Gozdziu23 pytanie czy bezpieczne. Bezpieczne?

Jak używam to troche się cykam, ale waliłem po lampach jak i plastikach ze struktury, szybach uszczelkach nic mi nie robił. Minusem jest zapomniałem wpsomnieć srednie wypłukiwanie, dobrze jest go jakims szamponem na szybko nawet przeleciec.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Streat temat już znany. W tym tygodniu się drukuje nowy typ także trzymajmy kciuki. 
 

O opcji zakupu samej etykiety oczywiście wspomnę jako forumowej sugestii. 
 

O butelkę możesz być spokojny. Tar Jako jedyny produkt jest w PET ponieważ HDPE zasysa i one już nie wrócą do swojego kształtu. A PET wróci. Nie przeżre 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, Streat said:

@Strus ja moge wyrazić sie na temat etykiet. Mam dressing i IC w małych opakowaniach tak aby mieć ładna butelke z etykieta i nawet nie użyłem jeszcze IC a etykieta juz odleciała od butelki. Wiec niech moze najpierw popracują nad klejem do etykiet 🙂 Testuje produkty carlab i póki co jestem z nich bardzo zadowolony ale klej do etykiet mocno wkurza. 

Może to i lepiej. Było tyle komentarzy apropo designu. Teraz możemy sobie nakleić co chcemy 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowości od budżetowej Polskiej marki Moje Auto, z serii detailer. 

Moje Auto dwustronna mikrofibra 40x40cm 840g/m2 - 11,50zł

MOJE AUTO DETAILER SZCZOTKA PRO DO MYCIA Felg - ok. 20zł

Rękawica do mycia samochodu Moje Auto Detailer - 15zł

Moje Auto Detailer Ciekłe Szkło powłoka polimerowa 500ml - ok. 30zł

Moje Auto dwustronny ręcznik do osuszania 60x90cm 840g/m2 - ok 35zł

Mikrofibra Premium 60x40cm 600g/m2 Moje Auto - ok 15zł

Aplikator do nakładania past i wosków Moje Auto - 2zł

detailer_akcesoria_nowosc.png.067de08043a6022aedfb6b31bf6cc41a.png

6042415692e10.jpg.3d3b9f56b182c1dab00ca9a5eb8fc6de.jpg

Ciekawi mnie jakość mikrofibr, w szczególności ręcznika, wszystko podobne do chińskich odpowiedników, i cenowo też podobnie wychodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CarlosBlack Teraz każda firma, będzie próbować sił w czymś, na co jest hype. Może BOLL albo  Autoland następni kto wie. @analyzator Mam takie podobne z Ali do felg, jak będę coś zamawiał, to wezmę coś na porównanie. @KUBA46 Powiem Ci że testowałem ich APC (co wrzuciłem test na forum) , oraz dressing do opon, i cena=jakość jest dobrze. Ale nie sądzę że przyjdzie mi to szkło testować. Może ktoś inny będzie chętny podzielić się tym na forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.