Jump to content

mizakrze

Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About mizakrze

Informacje

 • Imię
  Michał
 • Lokalizacja
  Opole
 • Województwo
  Opolskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. I niespodzianka ... W bezpośrednim porównaniu sytuacja wygląda tak, że SGCO ma 3 miejsce. na miejscu 2 (moim zdaniem minimalna różnica) CT CF, na 1 PE NF. Pogoda dzisiaj jak na zimowe warunki była całkiem przyjemna. Temperatura w okolicach zera, brak wiatru, fajne słońce. Test wyglądał mastępująco: Po 200 ml roztworu w rozcieńczeniu 1:50. Woda ciepła, ok. 40 stopni. Jakieś 3 minuty na lakierze. Waciki testowe były przetarte na blendzie bagażnika. 1.Panel testowy 2.Jakieś 30 sekund po oprysku 3.Waciki testowe 4.Wacik kontrolny (po samym opłukaniu wodą)
 2. Czyli spostrzeżenia co do mocy domywania mamy podobne. Cena jest rewelacyjna. To jest taki ostry zawodnik. Za wiele za sobą nie zostawia. Zapachu brak, koloru fikuśnego brak. Robi co ma robić.
 3. a gęstość piany jaka była? Śmietana czy bliżej do mleka? Jak długo trzymałeś na aucie? No i najważniejsze jaki wosk?
 4. Moim zdaniem jest zdecydowanie mocniejszy od Cleantech. Porównywalnie do SGCO. Chyba o to chodziło Jak uda się umyć ręcznie, to zrobię zdjęcia i porównam 3 produkty.
 5. Hej, ja robiłem w sobotę akcję na bezdotyku. Na 3,5 l letniej wody włałem jakies 70 ml, czyli 1:50. Zużyłem jakieś 2 l. Mazda 6 kombi. Na dachu, masce i górnych częściach drzwi "odetkało" SSW. Są kropelki - już nie tak kształtne jak na początku. Na klapie i dolnych partiach ładnie ściąga taflą. Auto płukane od października zaliczyło jakieś 8 bezdotyków z SGCO i Cleantech Citrus Foam. SSW kładłem pod koniec października. Auto zrobiło jakieś 2500 - 3000 km. 50/50 garażowane. Nie zostały żadne ślady na uszczelkach i "chromach". Jak pogoda dopiszę to powtórzę akcję + mycie ręczne i wtedy dorzucę kilka zdjęć. Byc może kropelki na SSW po myciu ręcznym odzyskają kształt.
 6. Czy po finiszu na 3d one czerwonym/czarnym natem jest jeszcze szansa, że typowy finisz (menz 3800, koch antiholo) coś wyciągnie więcej? Próbował ktoś?
 7. Kupiłeś? Daje radę do zdmuchnięcia wody po myciu?
 8. Cześć, proszę o dodanie do grupy rabatowej: michal.zakrzewski@interia.eu
 9. Cześć, a czy taki dysk zamontujemy na tą maszynkę? Flexipads Dysk wsporczy Talerz 125mm 5/16UNF SOFT

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.