Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, gprzesniak napisał:

Ultracoat zaprezentował 2 nowe produkty. Prewash

Tak zerknąłem sobie na tego prewasha i jego wydajność. Zalecane stężenie 1:9 przy mocnych zabrudzeniach (skoro decyduje się na niego to przeważnie zawsze są mocne - zima/jesień).

Średnio schodzi 1.5l gotowego oprysku, czyli na jedno 'mycie' muszę wlać 150 ml w/w produktu. 500 ml (30 zł) styka mi na 3 mycia z hakiem? 🥴 Litrówek brak.

Hmm..no nie wiem, nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzechu23 nie ma co oceniac produktu, którego nie mielismy jeszcze w ręce.

Mam info od znajomego, który już miał przyjemność testować i mówił mi, że: "w rozcieńczeniu 1:50 robi lepsza robote niz adblowy i Ten z shiniego" 

 

Trzeba sprawdzić 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@D@ViD

30 minut temu, D@ViD napisał:

 

Mam info od zaufanej osoby z UC, że: "w rozcieńczeniu 1:50 robi lepsza robote niz adblowy i Ten z shiniego" 

 

 

Tak prawdę mówiąc to co ma innego powiedzieć producent? „Zrobiliśmy gorszy produkt od konkurencji, no ale jest!”?

Tak jw poczekajmy ocenimy. Tylko pytanie co da się jeszcze poprawić w tego typu siuwaksach.

 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.04.2021 o 20:17, Alfa47 napisał:

Nowości od budżetowej Polskiej marki Moje Auto, z serii detailer. 

Moje Auto dwustronna mikrofibra 40x40cm 840g/m2 - 11,50zł

MOJE AUTO DETAILER SZCZOTKA PRO DO MYCIA Felg - ok. 20zł

Rękawica do mycia samochodu Moje Auto Detailer - 15zł

Moje Auto Detailer Ciekłe Szkło powłoka polimerowa 500ml - ok. 30zł

Moje Auto dwustronny ręcznik do osuszania 60x90cm 840g/m2 - ok 35zł

Mikrofibra Premium 60x40cm 600g/m2 Moje Auto - ok 15zł

Aplikator do nakładania past i wosków Moje Auto - 2zł

 

 

Ciekawi mnie jakość mikrofibr, w szczególności ręcznika, wszystko podobne do chińskich odpowiedników, i cenowo też podobnie wychodzi. 

Fibry macałem i nie jest źle. One tak na adbl wzorowane ale trochę im do ADBL brakuje :-). Fakt cena kusząca. Jak będę w BRICO to zrobię otworek kontrolny i ręcznik obadam :-).

Chemii od nich nie miałem nie zajmuję zdania. Ale opis ciekłego szkła robi robotę :-).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Bare Shine napisał:

Smutna wiadomosc ze strony Liquid Elements... A1000 nie moze juz bys sprzedawana w europie i wielkiej brytanii ze wzgledu na spor prawny z inna marka. Oryginalny tekst znajduje sie na fanpage na fb... 😞

A nie było już tak kiedyś z wersjami V1 i V2 ?

@CAR CRAZY Chyba Ty kiedyś o tym wspominałeś ale teraz nie znajdę tego posta aby zacytować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KiziorDZN tak, bylo. Ale teraz juz calkowicie w tej formie nie beda tego sprzedawac i ponoc dali znac sklepom, ktore ich maszyny sprzedawaja aby tez przestali i im zwrocili. To tylko informacje ktore przeczytalem z ich posta. 

@Tomas-sg moze firmy ktore wymieniles nie maja tak duzej sprzedazy jak LE albo sa nastepni w kolejce

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
22 minuty temu, KiziorDZN napisał:

A nie było już tak kiedyś z wersjami V1 i V2 ?

było że V2 i V3 to sa takie same maszyny z tym że V2 była czarna a V3 pomaranczowa 🙂 

Pewnie LE wymyśli coś nowego z inna obudową i rupes juz nie bedzie mogl ich pozwac. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Streat mysle ze chwile im zajmie pozbieranie sie po tym. Troche wtop finansowych mieli. Nie dosc ze ich duze maszyny akumulatorowe to byly raczej niewypaly to jeszcze teraz ta akcja ze beda przyjmowac wszystkie juz sprzedane sklepom maszyny A1000. Szkoda mi ich bardzo bo lubie ta marke ale na pewno odczuja to finansowo dosyc mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AudiBlask Na to wychodzi

Niebieski Si02 - 30 ml na 7,5 l wody (takie prawie 8 litrów w wiadrze przy Rinseless Wash styka mi w zupełności i mało kiedy lałem ponad 10 l)
Stary różowy - 30 ml na 11,5 l wody

Choć bardziej interesuje mnie stężenie nowego dla QD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, FilipO napisał:

jest aż tak dobry ?

Nie wiem i na razie nie sprawdzę, chociaż Mike Phillips chwali. Cena za ilość lekko zabija... Po prostu dalem znać, że jest nowość, a ocenę sensu zakupu pozostawiam chętnym 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.