Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, ValiooX napisał:

Carlab dał fajne testerki w nowym rebrandzie

 

Czekam na wysyłkę ich testerów ciekawe jak długo to potrwa 🙃 Od pewnego czasu zauważyłem w niektórych sklepach , że gdy kupujemy  produkty to dla nich jest kara, zamiast wysłać jak najszybciej to  jest podejście A czekaj jak zamówiłeś 😂 większość podaje 3-4 dni czas realizacji gdzie jeszcze kilka lat wstecz nikt u nich by nie kupił z tak długim czasem oczekiwania , ale to tylko moje odczucia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zwirek03 napisał:

Czekam na wysyłkę ich testerów ciekawe jak długo to potrwa 🙃 Od pewnego czasu zauważyłem w niektórych sklepach , że gdy kupujemy  produkty to dla nich jest kara, zamiast wysłać jak najszybciej to  jest podejście A czekaj jak zamówiłeś 😂 większość podaje 3-4 dni czas realizacji gdzie jeszcze kilka lat wstecz nikt u nich by nie kupił z tak długim czasem oczekiwania , ale to tylko moje odczucia. 

 

Zamawiałem tydzień temu z Carlabu i po 3ch dniach była u mnie w paczkomacie więc ja tam narzekać nie mogę 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paki112  spokojne to jeszcze świeży tematem,  nie ma piekarni czekam , ja tylko napisałem co zaobserwowałem w ostatnim czasie z zakupami i wysyłkami  i to dotyczy różnych firm ,  ale są też takie że dziś zamawiasz jutro masz i takie to mi pasują 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
8 godzin temu, vlodek2532 napisał:

Od dziś ADBL bubble maker dostępny w butelce 200 ml

i to jest dobre posunięcie 😄 

Jeszcze niech dorzucaja do 5L szamponów takie 200ml w jakims fajny promocyjnym zestawie i ten produkt otrzyma nowe życie 😄 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki sealf levelling nie mylić z self healing ma nawet sam lakier bezbarwny bez powłok, inna sprawa ze po tygodniu te rysy mogą wrócić.
 

Teraz, Gozdziu23 napisał:

Taki sealf levelling nie mylić z self healing ma nawet sam lakier bezbarwny bez powłok, inna sprawa ze po tygodniu te rysy mogą wrócić.
Ważne ttylko żeby rysy, które zrobiliscie nie byly za stare, najlepiej usuwac je ciepłą wodą na świeżo 🙂 jak poczekasz miesiąc te same uderzenia mogą nie chcieć zejśc
 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
W dniu 15.02.2021 o 19:48, Tomas-sg napisał:

A miał być wycofywany 😁

Jednak prośby użytkowników zostały wysłuchane 😉

dokłądnie tak. zobaczymy jaki odniesie to skutek :).

 

W dniu 15.02.2021 o 20:06, vlodek2532 napisał:

@Tomas-sg dodatkowo od dziś ADBL vl jest sprzedawany tylko z pędzelkiem w zestawie więc nie dajcie się oszukać

produkty są ze sobą zgrzane więc minimalizujemy ryzyko oszustwa ale bądcie czujni ;).

 

W dniu 15.02.2021 o 20:49, Streat napisał:

i to jest dobre posunięcie 😄 

Jeszcze niech dorzucaja do 5L szamponów takie 200ml w jakims fajny promocyjnym zestawie i ten produkt otrzyma nowe życie 😄 

ciekawy pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.