Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, doniek77 napisał:

Pierwsze skojarzenie że stockiem emoji1787.png takie buteleczki

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
 

To samo mam w głowie - Stock jak nic.

Cleaner nazwali Wax Off - dobre posunięcie, bo bliżej mu do wax off'a niż cleaner'a. Ale to moje prywatne zdanie po zabawach z tym "wax offem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Grzechu23 napisał:

Zaciekawił mnie PEARL SHAMPOO i ten ekstrakt z perły - takich cudów to jeszcze nie widziałem ;D

 

Czego do nie wymyślą aby uszczuplić nasze portfele. Coś tam wsadzę też do wiosennego koszyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2021 o 22:30, Strus napisał:

Próbkę zorganizujesz do analizy składu ?

Napisz proszę, po co Ci analiza składu?  Chcesz wykonać kopię cudzego produktu?

Wydaje się to, w moim rozumieniu, mało etyczne. powinno chodzić raczej o opracowanie własnego rozwiązania, a nie  o podkradanie cudzej pracy.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję, ze nie konsultowałem tego z z producentem, z którym mam kontakt. Nie znam się też na tym. Stąd prostu wniosek, że można zerknąć co w takim produkcie siedzi, szczególnie jeśli nie miało sie z nim do czynienia. W moim zamyśle to nie robienie kopii a zbieranie materiału do pracy. 
Poza tym sporo produktów na rynku powstaje właśnie w ten sposób, z tego co się orientuję. To jest biznes, na rynku jest ciasno, etyka niekoniecznie ma zastosowanie. Choć zaznaczam, że to moja prywatna opinia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Chcieliśmy tylko dodać, że nowe produkt FIREBALL to zupełnie nowe formuły. Udoskonalona aplikacja, jeszcze mocniejsza koncentracja i niesamowite efekty wizualne. Pojawiły się także zupełnie nowe produkty takie jak BUG CLEANER, TAR REMOVER, WATER SPOT czy odtłuszczacz REBORN. Do najciekawszych nowości z pewnością można zaliczyć:

PIROUETTE, czyli następca Ulitmate Coating Wax, niesamowity look i o wiele prostsza aplikacja.

TIRE JANUS, czyli dressing do opon z ekstraktem z perły, który daje różny efekt wizualny w zależności od oświetlenia! W jasnym otoczeniu zapewnia oponie wykończenie bardziej satynowe, a w ciemnym błyszczące.

PEARL SHAMPOO, niezwykle skoncentrowany (6-12ml/10 litrów wody!) szampon z ekstraktem z perły.

Już wkrótce więcej informacji o nowościach 🙂

146514288_1315487215473659_5317994312752258297_o.jpg.a3c827910a8743631df9c6cb1fa59061.jpg

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w fabryce maja beke bo dolewają 4 perły niepasteryzowane i w dodatku bezalkoholowe do glownego zbiornika, a ludzie caly marketing sami podkreca. Ktos dodal- Zmienmy tylko butelki zeby wygladaly jak karafki z drogim alko 😉 

swoja droga bardzo stronie od powyższych. 
Podawanie perły w skladzie w tym kraju to nie jest dobry pomysl 😉

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, mefONE napisał:

A w fabryce maja beke bo dolewają 4 perły niepasteryzowane i w dodatku bezalkoholowe do glownego zbiornika
Podawanie perły w skladzie w tym kraju to nie jest dobry pomysl 😉

Napewno ktoś na forum zmiksuje z tymi alkoholowymi jednak 😄 Tu jest Polska, tu sie pije 😄 

Ciekawe czy Binder też doczeka się liftingu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie wiadomo tyle, że zmiana opakowań pociągnęła za sobą podniesienie cen o średnio 10 PLN za 500 ml. Czy rzeczywiście zmienił się też skład produktów i (miejmy nadzieję) stały się one jeszcze lepsze - pokaże czas i testy tych, którzy pierwsi nabędą te kosmetyki (a najlepiej, gdy porównają do "starych" odpowiedników). Wydaje mi się, że Binder pozostanie taki, jak był - w końcu to "budżetowa marka" w ofercie Fireball...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.