Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, 126tomek napisał:

Zastanawiam się mocno nad tym woskiem:-) Ciekawe ile ile posiedzi na lakierze.

Producent deklaruje "kilka miesięcy", co może oznaczać m.in. 2-3 miesiące. Producent twierdzi, że jest to przede wszystkim wosk do lakierów zabezpieczonych powłokami - ma pełnić rolę boostera / produktu typu "top" do powłok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, 126tomek napisał:

Czyli pewnie bardziej będzie podkręcał hydro na powłoce która już lekko umiera. Muszę się przespać z tematem. Nie wiecie do kiedy jest ta promka w Detailing House?

Urodziny szefa są 21.02 info ze sklepu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Bapko napisał:

Ktoś coś na temat ich ceramic qd? Bo zastanawiam się czy sprawdzony CP elixir czy dżion Q2M CeramicDetailer

Ten cermiac QD jest od wczoraj oficjalnie w Polsce, więc pierwsze opinie pojawią się za... kilka tygodni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, 126tomek napisał:

Zastanawiam się mocno nad tym woskiem:-) Ciekawe ile ile posiedzi na lakierze.

Zakupiłem, testy na wionę dopiero 😉

Mam skojarzenia że to jest produkt podobny do Soft99 Hydro Gloss Wax - którego można tez kłaść na powłoki i samodzielne LSP

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Eidos71 napisał:

Producent deklaruje "kilka miesięcy", co może oznaczać m.in. 2-3 miesiące. Producent twierdzi, że jest to przede wszystkim wosk do lakierów zabezpieczonych powłokami - ma pełnić rolę boostera / produktu typu "top" do powłok. 

Ale to fajna inicjatywa, do tej pory jedną z największych wad powłok to fakt iż nie można było ich woskować, teraz nie będzie trzeba odbierać sobie tej przyjemności. Po filmiku widać, że hydro konkretne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

link pls
https://www.detailing-house.pl/gyeon-q2m-ceramicdetailer-400ml

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Ale to fajna inicjatywa, do tej pory jedną z największych wad powłok to fakt iż nie można było ich woskować, teraz nie będzie trzeba odbierać sobie tej przyjemności. Po filmiku widać, że hydro konkretne
Właśnie ja mam UK 3.0 i brakuje mi tej przyjemności woskowania

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.