Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

Tańsze te nowości niż się spodziewałem - szczerze super. Dajcie proszę znać jak pierwsze wrażenia. Nie to że potrzebuję kolejnego wosku bo już mam takie co ich jeszcze nie używałem, +20qd 😄 ale akurat gyeon kupuje mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ad.am napisał:

Wspaniale, że dawno temu, po przygodzie z rękawicami Gyeona  obiecałem sobie, że nie będę kupował produktów tej firmy 

Nie znam producenta, który ma całą linie idealną. Trzeba wyłapywać te lepsze produkty 😉

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Arkeolowy napisał:

Trzeba wyłapywać te lepsze produkty

To był jeden z pierwszych produktów marki w PL, więc ujowo u mnie zadebiutował (3 rękawice poleciały do kosza). W tym samym czasie inny z userów testował szampon, który ostatecznie wlał do kibla jako wyraz tego co o nim sądzi. Pewnie mają jakieś lepsze produkty, natomiast ja się o tym nie przekonam- i to chciałem powiedzieć w poprzednim poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Arkeolowy napisał:

Nie znam producenta, który ma całą linie idealną.

RRC*

 

*wg właściciela firmy

 

😆

3 godziny temu, Domel napisał:

link pls 😛

 

54 minuty temu, Domel napisał:

link pls 😛

Michael Jordan Reaction GIF

@Domel sorry ale czasem nie mogę z ciebie... nie znam drugiego takie człowieka.👍 

  • Lubię to 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gardor napisał:

Tez zamówiłem wosk Gyeona i nowa wersje no rinse 🙂

Pytanie, czy to rzeczywiście nowa formuła z końca 2020 r., czy też wersja z 2017 r., gdyż opakowania galonowe w 2017 r. również miały identyczną etykietę informującą o nowej formule składu produktu. Tych nowych formuł w OPT No Rinse było już chyba 3, lub 4 od momentu wypuszczenia szamponu na rynek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i skusiłem się na ten Gyeon ceramic detailer. Jak jest chociaż w połowie dobry tak jak zwykły gyeon q2 quickdetailer to już bede zadowolony. I przy okazji wpadło niestety parę innych rzeczy 😕 Chciałem jeszcze wosk ale poszedł jak ciepłe bułki. Swoją drogą zajedwabiste mają te promki w detailing house. Wszystkie grube produkty przecenione przynajmniej o 10-15 zł od ceny rynkowej, a jak ktoś kupuje w bańkach to nawet po 80 zł 😮  Można zaoszczędzić dużo hajsu. (np. cancoat za 127 zł aż szkoda nie brać ale już mam dwie powłoki do zabawy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Moniak Lord Masło napisał:

Można zaoszczędzić dużo hajsu.

No wszystko fajnie spoko - wydaje kupe kasy na kosmetyki, żeby jeszcze więcej kasy 'zaoszczędzić'....


tylko dlaczego za cholerę nie może tego żona zrozumieć 😄  Przecież to jest logiczne ;D 

  • Lubię to 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już zaczęliście temat sklepu DH to polecam co jakiś czas wejść sobie na detailing-house.pl i sprawdzać co tam się aktualnie dzieje, bo z tego co zauważyłem (a kupuję tam od roku) promocji mają mnóstwo. Promocji o których czasami nie informują na fanpage.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Grzechu23 napisał:

tylko dlaczego za cholerę nie może tego żona zrozumieć 😄  Przecież to jest logiczne ;D 

Dlatego o takich rzeczach się nie rozmawia 😛 Poprostu się nie przyznaje. Jak przychodzi paczka to pada standardowe pytanie z kwaśną miną "ile znowu za to dałeś ?" Ale jak kupuje setny sweterek których ma co najmniej 5 identycznych to jest si 👍 jak mawia klasyk " Co zrobisz jak nic nie zrobisz " 😉

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Moniak Lord Masło napisał:

"ile znowu za to dałeś ?"

U mnie standardowo leci odpowiedź: Na testy dostałem hahaha ( już w to nie wierzy ) 😄

Ale ostatnio kolega mi podrzucił fajny pomysł który ma hopla na innym punkcie i on się tłumaczy tak: "wymieniłem się z kolegą" 😄 

  • Okay 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standard 🙂 staram się paczki zamawiać na portiernir ale i tak czasami portier da żonie albo jeszcze mi do domu przyniesie 😉

zauważyłem za to że istotna jest ilość pudełek a nie wydanej kasy także panowie sugeruję w tą stronę  kombinować 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kolega miał sklep ze sprzętem audiofilskim. Sprzedawali audio z górnej półki i mieli naprawdę konkretnych klientów. Raz widziałem jak gość kupił głośniki KEF'a za parę za 100k. Mieli taką praktykę że dla klientów wystawiali w sumie 2 faktury. 1 realna do gwarancji, fiskusa itd oraz 2 specjalna wersja dla żon.

Można też zamawiać zakupy jak żony nie ma w domu jeśli ktoś ma taką opcję. Staram się tak ustawiać kuriera i zakupy na taki moment iczasem się udaje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.