Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, vlodek2532 napisał:

@Strus CarLAb ma jakaś neutralną pianę typu Bela czy Yeti?

Tak. Alka ma pH 6,5. 
Można też dokupić Alkalizer i dodając go do Alki robisz sobie pianę na zimę porównywalna do Bilt Hambera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest. Butelki są przezroczyste widać co jest w środku. Znane i lubiane marki na świecie w 90% mają ujednolicone etykiety różnią się jedynie kosmetycznie. Wygląda to bardzo schludnie na półkach. Teraz większym problemem staje się logo... No, ale to nie moja marka. Wszystko zależy od tego jak właściciel to widzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Strus napisał:

I kolejna

 

427D4CED-B9F5-418A-ACBA-DBA6152586AD.png.597d1072ae98275d017086184f97a672.png

 

Ja bym chętnie sprawdxził do aqua sour, bo tamten 1:20 super wyczyścił kran w domu. A nawet pomoczyłem twardy pędzelek w koncentracie i zrobiłem w zlewie, efekt bomba ale bez maski nie rusz. Jako ciekawostę dodam, że prysnęło mi w oko podczas pędzelkowania, przemyte bez komplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Strus napisał:

Próbkę zorganizujesz do analizy składu ?

A to dałem ciała. Bo już wylałem ostatnią kroplę. Trzeba zapytać @Domelmoże mu jeszcze zostało coś bo też używał. A w jego piwnicy na bank coś zostało.

Ale jak by chcieli takie coś ogarnąć to by było cool.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.01.2021 o 00:10, D@ViD napisał:

Widziałem, wąchałem, dotykałem... Kozak 😍

Szukajcie na allegro w licytacjach WOŚP

Wosk powstał przy współpracy studia Clair oraz @Funky Witch

Więcej info na profilach FB 🤩

6C8C1CB1-262C-4B9A-BAE5-71664D045C83.jpeg.e20f3af5e7d763b7620ee51232e1aef3.jpeg

7A3ECD34-5295-4732-96BE-CF7D816CD993.jpeg.8638b0c17d9ee23d8deaaf03fdae011e.jpeg

0DAB30FF-D128-4E19-AAF5-1AF66CECB314.jpeg.259f9f9b786ef0038cd052a2f581977c.jpeg

C6E05586-B375-4337-B3AA-720854A4BED0.jpeg.847896b91499c51cbf9e6a80cf150148.jpeg

Udało  się  wylicytować. Będę  testował i na pewno wrzuce relację  z aplikacji i użytkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kondzio 545 940 zł dobrze widziałem? Szacunek, bo kasa pójdzie na cele charytatywne z drugiej trochę mi cię szkoda bo pewnie ten wosk zaraz będzie można kupić za ~150 zł normalnie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, vlodek2532 napisał:

@Kondzio 545 940 zł dobrze widziałem? Szacunek, bo kasa pójdzie na cele charytatywne z drugiej trochę mi cię szkoda bo pewnie ten wosk zaraz będzie można kupić za ~150 zł normalnie.

Raczej nie będzie (przynajmniej w takiej formie) bo wyprodukowali kilkanaście sztuk, przynajmniej z tego co mówił Paweł z Clair rozsyłając je po różnych studiach detailingowych w celu promowania WOŚP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, vlodek2532 napisał:

z drugiej trochę mi cię szkoda bo pewnie ten wosk zaraz będzie można kupić za ~150 zł normalnie

Brak mi słów na takie testy. Tylko się zastanawiam co szanownemu Panu w głowie siedzi.... 

Wosk stworzony przez Funky Witch według zaleceń Pawła Witkowskiego z Clair. Specjalnie na okazję WOŚP. 

Nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@D@ViD kapitalizm mam w głowie. Szanuje WOŚP ale 95% firm to uczestniczy w tym tylko po to, żeby się wypromować, podobnie jak większość celebrytów. Stworzenie wosku swoje kosztuje i moim zdaniem to kwestia czasu, kiedy jakiś produkt na jego bazie trafi do sprzedaży.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, vlodek2532 napisał:

@Kondzio 545 940 zł dobrze widziałem? Szacunek, bo kasa pójdzie na cele charytatywne z drugiej trochę mi cię szkoda bo pewnie ten wosk zaraz będzie można kupić za ~150 zł normalnie.

Może i będzie za 150zl ale satysfakcja z pomocy bezcenna.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie stricte rewolucja, ale mocna ewolucja większości produktów @Fireball + kilka nowości w tym wiadra

Całkiem nowa szata graficzna, inne butelki, nazwy i chyba ciut większe ceny 😉 

Przykładowo znany Ultimate Paintwork Cleanera zmienił sie w "Wax Off"

https://www.fireballpoland.pl/produkty/


fireball.jpg.1adb898da34f95ac5bdbfba557dab45b.jpg
 

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.