Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Tomas-sg napisał:

Jako że  stałem się dosyć sporym fanboyem geyona zauważyłem że nowy wosk pojawił się w tym samym czasie co został wycofany top coat dla powłok

Jakiego Topa wycofali? Też lubię Gyeona i kusi mnie zakup tego Interior Detailera 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osobiście czekam na wosk i Ceramic Detailera dżijona który będzie spora konkurencja dla Elixira chociaż będzie to pojedynek dwóch światów detailingowych. Europejska Szkoła vs azjatycka


Jak już będziesz miał to super by było porównanie! najlepiej jeszcze z królem - water goldem !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Bapko napisał:

 


Jak już będziesz miał to super by było porównanie!emoji4.png najlepiej jeszcze z królem - water goldem !emoji847.png

 

Będę mógł kupić z wysyłka do kogoś kto będzie mógł porównać z Elixirem, water Goldem, premierem water Goldem. Z obowiazkowa odsyłka towaru do mnie po próbie 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Eidos71 napisał:

@Tomas-sg - na pewno kupię ten ceramiczny Gyeon QD, gdy tylko się pojawi, więc porównam go z Elixir-em i Water Gold-em.

Nie chciałbyś dołożyć do tego zestawienia Premiera? 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Strus napisał:

Ty lepiej powiedz jak Project64

Na razie tylko raz psiknąłem testowo na lakier, zaraz po tym, gdy znalazł się u mnie, więc nie mogę go obiektywnie ocenić. Obecnie leży w cieple i czeka na przyjaźniejszą aurę - w tych temperaturach szkoda mi trochę prądu, aby zagrzać wnętrze garażu do minimum +15 st. C. Jak temp. wzrosną do takich powyżej zera, wtedy sprawdzę szerzej Project64.

Teraz, Tomas-sg napisał:

Nie chciałbyś dołożyć do tego zestawienia Premiera?

IGL Ecocoat Premier..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Tomas-sg napisał:

boostera nie ma bo nie ma już sensu, booster był jako dodatek śliskosci i hydrofobowisc np na serwisy.
Obecnie prodetailerzy serwisy wykonują cancoatem pro, jak ty chcesz dorzucic sobie booster to zwyczajnie kupujesz syncro ktory ma wlasnie ulepszonego boostera jako drugi skladnik, zostanie ci go również na późniejsze serwisy, lub mozesz odnowic powloke zwyklym cancoatem. Sam booster słabo sie sprzedawal i wiecznie byly problemy z jego dostepnością plus cena nie zachęcała
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gozdziu23 jak najbardziej rozumie. Nie odnajduje się w świecie powłok i nawet nie mam zamiaru tam jeszcze zaglądać. Po prostu znałem ten produkt z teorii, wiedziałem że istnieje a do tego widziałem już ta aplikacje na UK wosku Gyeona, słyszałem też o takich aplikacjach i po prostu połączyłem sobie kropki. Czy słusznie połączyłem? Jeszcze nie wiem i sam się nie przekonam czy to będzie booster jakiś dla powłok. Pro detailery zweryfikują 😉

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Tomas-sg napisał:

 

Gyeon w każdej z powłok w instrukcji posiada wytyczne, że jeżeli nie masz dedykowanego top-a lub reloada możesz na powłoki regularnie aplikować naturalne woski tylko te wyzszej klasy i bez rozpuszczalnikow jak np colli, cquartz w dawnych opakowaniach tez miał taką wytyczną, jako ciekawostka 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.