Skocz do zawartości

RR Customs - szampon i inne kosmetyki


majster-b

Rekomendowane odpowiedzi

@Domel @Tomas-sg ten ich Interior Cleaner nie jest przypadkiem do tekstyliów? Widziałem z nim filmy ale czyścili nim tylko fotele, podsufitki i materiałowe boczki a tu gość leciał po plastiku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Standardowy tekst rrc 😂 chociaż powoli chyba z tego się wycofują. Mnie zastanawia ten nalot. Osobiście używałem i nigdy nie miałem takiego nalotu jak tutaj 🤔 ciekawe czy przed nałożeniem dressingu wyczyścił plastiki bo wiem że nowe plastiki w nowych autach są czymś dziwnym pokrywane i dopiero porządne wymycie APC usuwa to fabryczne zabezpieczenie które jest tłuste 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.08.2020 o 11:56, vlodek2532 napisał:

Na Facebooku kupuja lajki zdjęciami prężącej się Judyty xD

Kiedyś usłyszałem :


"Nieważna jest ta chemia.... Ale ona ma pierdzichoooo" 😄😄😄 

 

Autentycznie przestałem z delikwentem rozmowę. Słuchajcie!

Wy jesteście świadomi, ale koniobijce z pierwszymi autkami kupionymi za hajs z 18stki, czy też pierwszej sezonowej roboty lecą na takie coś. Byłem na Motorshow rok temu to nie zliczycie ilości śliniących się panów na widok ekipy RRC w której znajdowały się hostessy prawie w bikini upijane Jackiem Danielsem 😉 To w pewnym sensie nazywa się marketing/reklama... Jedno jest pewne! Patrząc na facebooka, instagrama i ilość poleceń firmy RRC pomysł działa i nie można tego właścicielowi zarzucić. 

To jaka to jest chemia, jakie daje efekty i dla kogo ona jest toooo już temat przerabiany aż 20 stron 😮 Zupełnie niepotrzebnie, bo chłopaki z forum znacznie wcześniej wyjaśniali tu posty 😄 za co szacun 😛 

Ja jedyne z czego mam bekę to z tekstu o pierdzichuuu 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Karbo ich marketing był bardzo agresywny w stosunku do innych producentów i to im sie udało bo kupili tym duzo klientów którzy myslą że ich produkty pod wzgledem cena/jakość to jakis kosmos i w ogole zajebiste a tak naprawde to maja pare tylko fajnych produktów pod względem cena/jakość i to tyle. Osobiscie juz nie kupie ich produktów bo wole wydac wiecej i miec pewność że zadziała poprawnie 😄 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi się czytać 20 stron o rrc 😉 ale kompletując swój pierwszy zestaw kosmetyków kupiłem środek do usuwania robactwa z lakieru i jestem z niego zadowolony. Na samochód raczej go nie stosuję żeby nie usunąć przy okazji wosku, ale z cmentarzyskiem na przedniej części motocykla radzi sobie dobrze. Kupiłem też płyn do uszczelek i oprócz tego, że ładnie je przyciemnił na kilka minut zanim nie odparował, był całkiem ok.

Jakiś czas później natrafiłem na filmik na jutubie autorstwa panów z rzeczonej firmy (chyba test niewidzialnej wycieraczki) i nie odebrałem ich jako godnych zaufania specjalistów. Nic na to nie poradzę, ale w mojej głowie wizerunek tej firmy to aktualnie dwóch Sebastianów rozkminiających pod blokiem jak posmarować szybę. Z ogromu dostępnych na rynku produktów raczej nie wybiorę już tych z logo rrc, chyba że nagle pół forum zacznie się nimi jarać jak water goldem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam co do RRC mam podobny problem z boczkami wczoraj zobaczyłem ten filmik i nie mogłem się powstrzymać oto mój list do RRC 

Witam mam pytanie odnośnie plam na boczkach które wyskoczyły mi po użyciu zdjęcia w załącznikach dressingu co z tym zrobić ?? Jak się tego pozbyć to nie chce zejść jestem zniesmaczony produktami od rrc zakupiłem 3 produkty z waszej firmy dresing pozostawia białe plamy efekt zaraz po użyciu całkiem spoko ale po kilku godzinach pozostawia białe plamy! Druga rzecz jaką zakupiłem była wycieraczka rrc.Położenie tego ok chociaż z aplikatora od samej wycieraczki został proszek po jednym użyciu fakt nie plukalem go niczym możliwe przesłanie filmu jak sypie się proszek z pudelka gdybyście chcieli, starcie aplikatora to jakieś niepojęte machałem mikrofibra przednią szybę od A4 b7 jakies dobre półtora godziny.czas nadszedł na samą wycieraczkę po kolejnej godzinie od nałożenia w 32  stopniowym upale na pełnym słońcu  była jeszcze wilgotna ,ten autobus o którym mowa przy filmiku to chyba jakiś żart ,ścieranie pierwszej warstwy mikrofibrą godzina dwie warstwy -_- .Tydzień czasu się trzyma jak narazie tyle minęło zobaczymy co dalej ,a i ten strzał z pistoletu i nazwanie 30 km/h prędkości również przesada działanie zaczyna się w a4b7 dopiero między 60-70  efekt taki jak powinien i chciałbym zeby był  przy 100-120.Trzecia i ostatnia rzecz to płyn do tapicerki co o nim można powiedzieć ,napisać jak kto woli . Ładny zapach ma przy nalewaniu i nic poza tym . Jestem zawiedziony Polska firma której zaufałem iż robi dobrą robotę ,a wcale tak nie jest . Widzę iż z rrc będę miał styczność dwa razy w życiu . PIERWSZY I OSTATNI !!! 

 

P.S. Jeszcze takie pytanko mam gdzie i do jakiego kosza wyrzucić waszę produkty ? Czy one podlegają utylizacji ? Czy bezpiecznie będzie do zmieszanych ? Wolał bym ich nie wylewać do ubikacji myć pudełka i segregować śmieci. Bałbym się iż oczyszczalnia tego syfu nie ogarnie i ludziom w domach woda w kranach jakiejś gąbki nie wypali albo oczu co gorsza . 

                  Z wyrazami szacunku Piotr 

Ciekawe czy cokolwiek odpiszą 

IMG_20200821_174001.jpg

IMG_20200821_173958.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, Streat napisał:

@abcdsiwek niczym to nie schodzi? nawet apc

Swoją drogą fajny tekst 😄 ciekawe czy cokolwiek odpisza 

Jak to wypaliło i wżarło się w strukturę to nie ma szans.To tak jak wjeżdżasz lutownicą w kalafonię. Zostaje szary wypalony ślad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie próbowałem  jeszcze poprostu brat wysłał mi filmik on bardziej używał innych firm a ja zakupiłem w jednym sklepie rrc mówię polska firma podobaly mi się ich prezentacje konkretnie gadali nawet byłem za nimi , i nawet po obejrzeniu mówię kur... To lada Niva czego ty oczekujesz  boczek po 120 zł u mnie tego nie ma . Idąc do samochodu przyjąłem się temu jednak jest ale to wygląda jak gdyby odciski jak by to mleczko zostało między porami w strukturze nie próbowałem jeszcze niczym . Zastanawiam się jaki nowy dressing wybrac czy brać Good stuff ID czy Funky witch ? Co polecacie ? APC GOod stuffa robi robotę jak dla mnie adbl się chowa nawet o dressingu od nich nie myślałem  . 

12 minut temu, Domel napisał:

Jak to wypaliło i wżarło się w strukturę to nie ma szans.To tak jak wjeżdżasz lutownicą w kalafonię. Zostaje szary wypalony ślad.

Nie wydaje mi się żeby to wzarlo jakiś czas temu miałem butelkę tego id od rrc w bagażniku odkręcił mi się atomizer i rozlało się mleczko na materiał około pół butelki  na drugi dzień wchodzę do auta ale ładnie pachnie otwieram bagażnik pod supermarketem szok fiolet wszędzie odkurzyłem to na najbliższym Orlenie, w domu przepralem tylko i nic nie ma . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że oni robią lipę to jedno, ale ja wysyłać tak napisany list bym się po prostu wstydził. Zero składni. Czytając to ma się wrażenie, że pisał to jakiś gimnazjalista. No i interpunkcja. W piśmie maszynowym znaki interpunkcyjne stawiamy za ostatnią literą wyrazu, nie robimy spacji przed nimi.

  • Lubię to 4
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Marcin1992 napisał:

@RoBee Ważne, że wiadomo o co mniej więcej chodzi. 🙂

Problem właśnie w tym że ja np tego nie rozumiem 😁 3 podejścia i gubię wątek 😉

Co do kolegi który pyta o Dressing, mega maskujące poelce 2 Angelwax AnGel I gyeon prevers lub preserve nie pamiętam nazwy dokładnie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt że treść maskara 🙂 może mają coś do usuwania. Ja bym to przjechal lekkim apc i przemył ciepła woda to nie jest jakaś permanentna powłoka tylko dressindressig

Dzisiaj wyjąłem z szafki końcówkę wheel gel + shiny dtox. No ogólnie to produkt rrc się nie broni. Zaczynając od butelki przez atomizer i sposób w jaki opryskuje po działanie i jak długo leży. Shiny zgodnie z oczekiwaniami. Rrc zgodnie z oczekiwaniami 😉 napisałbym na j ale to nieładnie więc powiem tylko że pachniało też zgodnie z oczekiwaniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, RoBee napisał:

To, że oni robią lipę to jedno, ale ja wysyłać tak napisany list bym się po prostu wstydził. Zero składni. Czytając to ma się wrażenie, że pisał to jakiś gimnazjalista. No i interpunkcja. W piśmie maszynowym znaki interpunkcyjne stawiamy za ostatnią literą wyrazu, nie robimy spacji przed nimi.

+1000!

Tresc trescią, ale nie da sie normalnie tego listu przeczytac. Sam zamysł jednak dobry 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem,

czy korzystał ktoś z Was z RR Customs Active Shampoo? Mam go od jakiegoś czasu, kupiłem chyba trochę „pod afektem” i próbuje jakoś zrozumieć się z tym szamponem. Był on kupiony z założeniem mycia auta z woskiem, choć jako sam szampon moim zdaniem sprawdza się przeciętnie.

Jakich rozcieńczeń używacie? Stosując 25 ml na 10 l (jak sugeruje producent) powoduje ze piana jest mało intensywna (ADBL bubble maker trochę ratuje sytuacje) i raczej dosyć mocno rzadka, a nie chce przesadzać aby nie spowodować całkowitego zjazdu wosku po jednym myciu. 
 

A jeśli chodzi o mojej spostrzeżenia na temat tego szamponu:

1. Wydaje mi się być wydajny. Myłem auto już kilkukrotnie na stężeniu 25 ml na 10l i wydawało mi się to wystarczająco, pod warunkiem, że...

2. nie przeszkadza nam brak piany. Szampon wydaje się mieć słabe zdolności do tworzenia piany- osobiście trochę mi to przeszkadza, bo wystarczy połowa auta a już trzeba dolewać myjką wody i rozcieńczać tym samym szampon aby uzyskać pianę.

3. Zapach- mocno specyficzny. Z jednej strony świeży, ale dosyć mocno chemiczny- mi niestety nie odpowiada. Zostaje on nawet po opłukaniu auta, po otworzeniu drzwi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.