Skocz do zawartości

RR Customs - szampon i inne kosmetyki


majster-b

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, ghost napisał:

"blind box" czyli trzeba być ślepym żeby to kupić?

K.O i to takie poniżej zasad 😁

Ich blind boxy sprzedają się najlepiej z pośród innych blond boxow więc ci wam do tego 😁 - taki żarcik wieczorny.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • Moderator
7 godzin temu, Domel napisał:

RRC same pozytywy 🙂

I bądź tu mądry... Mogą być trzy wnioski: 

1) Tester z góry nastawiony jest na to, że wynik testu/prezentacji ma być pozytywny;

2) Produkty, jakie trafiają do UK posiadają inny skład, niż dostępne na naszym rynku;

3) Polscy detailerzy w większości nie znają się i dlatego nie doceniają jakości chemii tego producenta...

Możliwy jest jeszcze czwarty scenariusz: tester ww produktów nie dzieli się wszystkimi spostrzeżeniami, w tym "kwiatkami", jakie pojawiają się po k9ilku dniach/kilku użyciach części z testowanych produktów producenta...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
38 minut temu, Eidos71 napisał:

Możliwy jest jeszcze czwarty scenariusz: tester ww produktów nie dzieli się wszystkimi spostrzeżeniami, w tym "kwiatkami", jakie pojawiają się po k9ilku dniach/kilku użyciach części z testowanych produktów producenta...

Każdą prezentacje tam widzę po 24h i zero updejtów po czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eidos71 jest jeszcze inna opcja,nie wiem jakie realia sa w UK i kto te testy przeprowadza ale jesli realia sa takie jak u mnie to na te testy ma po prostu wplyw znaczacy tamtejszy dystrybutor RRC ktory po prostu musi promowac te produkty i testy sa "tendencyjne" 😉

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Qlimaxss napisał:

@Domel Woo matko teraz widzę ile tam piktogramow na tym plastic contidioner . Jak jakas bomba biologiczna😁😂

Zapomnieli dopisać żeby mieszać ale nie wstrząsać bo grozi powtórką z Czarnobyla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli wspomniany został PC to widzę, że po tej małej aferce, jeśli można to tak nazwać i po zniknięciu tego cuda z ich sklepu teraz pojawił się u nich "nowy" produkt pt. Plastic Dressing, czyli Plastic Conditioner V2 z nowym składem oraz nazwą... 

No jestem ciekawy jak się to przyjmie i jakie będą efekty 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@analyzator, nie, pewnie ten v2 opracowują tak tylko po to, żeby nadmiaru kasy ze sprzedaży PC v1 się pozbyć przecież my jesteśmy bandą tłumoków i się nie znamy, kto tam by na nas uwagę zwrocil oczywiście sprzedaży tylko profesjonalistom...

Żarty na bok - może faktycznie poszli po rozum do głowy...

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

W ogóle ciekawe co powoduje ten biały nalot. Ostatnio na jakiejś grupce facebookowej chłopak wrzucał zdjęcia, że po ich tar and glue nałożonym na felgi, całe felgi były pokryte białym nalotem. I to wszystko po to, zeby oszczędzić bodajże 8zł w porównaniu do ADBLa czy Kocha 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kepa416 temat wiele razy poruszany na forum. Rrc powie ci, ze nie jestes profesjinalista i ze zle przygotowales powierzchnie lub zle nalozyles produkt. Kiedys mieli akcje, ze mieli w ofercie i wysylali nawet za free rozpuszczalnik do tego g.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi powiedzieli, że jestem amatorem i nie potrafię nakładać dressingu ponieważ tym zajmują się TYLKO studia detailingowe... Z łaską przysłali zmywacz do tego gówna. Zmyłem to i wyrzuciłem jedno i drugie do kosza, ale ostatnio zauważyłem, że jeszcze gdzieś po prawie roku zaczęły od nowa wyłazić jakieś kwiatki...  

Generalnie przestrzegam przed tą marką i to STANOWCZO !!!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.