Skocz do zawartości

RR Customs - szampon i inne kosmetyki


majster-b

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, V1RU$ napisał:

Uronisz rąbka tajemnicy.

 

8 minut temu, KUBA46 napisał:

chodzi o Carlab Red.

Tak, tak. Urzekł mnie. Działa jak każdy. Ale ilość piany jak na kwasowy jest zaskakująca. I zapach. To mnie przekonało bo myje się nim po prostu bardzo przyjemnie. Chyba zostanie moim podstawowym szamponem do codziennego mycia.

 

 

10 minut temu, KUBA46 napisał:

Nie wiem skąd ta moda na podchody i nie mówienie wprost o jaki produkt chodzi

A jest taka moda?

Tak mi się napisało, już nie krzyczcie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Strus napisał:

 

Tak, tak. Urzekł mnie. Działa jak każdy. Ale ilość piany jak na kwasowy jest zaskakująca. I zapach. To mnie przekonało bo myje się nim po prostu bardzo przyjemnie. Chyba zostanie moim podstawowym szamponem do codziennego mycia.

 

 

A jest taka moda?

Tak mi się napisało, już nie krzyczcie 🙂

TNX.

Spoko, ale działa jak każdy ? Ten hejtowany RRC mimo wszystko działa zdecydowanie lepiej jak inne które miałem. Spokojnie można używać jako pianę. Przy 1:10 z oprysku radzi sobie nawet z WS. Ma trochę inny skład niż konkurencja i dlatego trudno mi go czymś zastąpić. Na tą chwilkę nic mnie nie urzekło jakoś. Ale spoko na wiosnę sprawdzę i CARLABA I Marfę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.01.2021 o 16:09, AudiBlask napisał:

@V1RU$ też go wspomagam Bubble Makerem. Mój następny wybór to będzie Labocosmetica Purifica

Skad znasz? W Polsce to malo znana marka a u mnie to król na detailingowym rynku 😁 Purifica bardzo fajna ale strasznie droga,sam szukam tanszego zamiennika i narazie slabo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@menior z Twoich testów Moonlighta 🤣 zaciekawiony produktem pooglądałem trochę YouTube i na filmikach robił rewelacyjną robotę. Fakt drogi ale jeżeli jest tak dobry jak pokazywano na YouTube to będzie warto 🙂

Tylko mało informacji, rozcieńczenie z tego co widziałem to od 1:10 do 1:40. Czyli bardziej taki wsr w koncentracie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, AudiBlask napisał:

@menior z Twoich testów Moonlighta 🤣 zaciekawiony produktem pooglądałem trochę YouTube i na filmikach robił rewelacyjną robotę. Fakt drogi ale jeżeli jest tak dobry jak pokazywano na YouTube to będzie warto 🙂

Tylko mało informacji, rozcieńczenie z tego co widziałem to od 1:10 do 1:40. Czyli bardziej taki wsr w koncentracie? 

Powiem tak,dobry szampon ale nie nadaje sie do uzycia jako zwykly szampon w wiadrze,troche za drogo to po prostu wychodzi,swietnie sprawdza sie natomiast w wiekszym stezeniu np. 1:20/30 jaki sobie przygotujesz w w litrze roztworu i uzyjesz jako dodatkowy etap odtykania po myciu wlasciwym,Wlosi to nazywaja technika 3 ph 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie mysle czy nie podobnie by sie sprawdzil jakis inny szampon kwasowy np Techcleaner z dodatkiem apc sour 🤔 ten od rrc robi robote ale widac ze w nim duzo zlej chemi,smierdzi niesamowicie i po pierwszym uzyciu biala rekawica mf od carpro zrobila sie szara 😯

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, menior napisał:

Tak sobie mysle czy nie podobnie by sie sprawdzil jakis inny szampon kwasowy np Techcleaner z dodatkiem apc sour 🤔 ten od rrc robi robote ale widac ze w nim duzo zlej chemi,smierdzi niesamowicie i po pierwszym uzyciu biala rekawica mf od carpro zrobila sie szara 😯

Poszarzała po tym RRC szamponie ?

On am składzie różne kwasy naturalne i jakieś chemiczne to może dlatego.

Generalnie jest OK ale to zniknięcie pienienia po jakimś czasie wpienia haha dlatego szukam coś zastępczego.

No i @D@ViDda żyć mi bo tak jak słyszy RRC to mu się kosa otwiera w kieszeni haha.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszarzyla i to konkretnie,dlatego bardziej mi sie podoba jako prewash kwasny(tu lepszego nie ma) niz szampon w wiadrze,mam butelke otwarta od roku i pieni sie nadal bardzo dobrze jako prewash,w wiadrze to on sie nigdy dobrze nie pienil 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Siema panowie. Jestem nowym użytkownikiem i mocno zapracowanym to tez przywitam się w tym wątku. 
Chciałem zasięgnąć waszej opinii jak to jest z tymi produktami od RRC Bad Boys

Kupiłem nowy samochód i chciałbym o niego zadbać od samego początku żeby później nie pierdzielic się całego dnia co dwa tygodnie. 
 Planowałem zakup wszystkich produktów z tej lini:

1. Szampon Shampoo Orange coś tam 😂

2. Apc perfume 1l vs apc koh 

3. Bug remover 1l 

4. Tar glue remover 1l

5. Quickdetiler 1l

6. wheel gel plus krwawiącą felga 1l

7. Niewidzialna wycieraczka zestaw 

Glass Clearer+ EZ WIPER 200ml + GLASS POLISHING PASTE 350g plus aplikator 

8. Interior dresing 1l 

9. LEATHER CLEANER 500ml + LEATHER CONDITIONER 500ml

dajcie znać czy taki zestaw jest spoko czy może coś zostało powielone lub pominięte 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff ff przeczytałem cały temat i chyba jednak zrezygnuje z zakupów  rrc opinie na forum takie Średnie. Mi nie zależy na niskiej cenie bo jak już kupię zestaw to będzie i trochę służyl bo tak naprawdę mam tylko jedno auto i motocykl o który trzeba tak dokładnie zadbać. No nic biorę się za dalszą  lekturę i szukam trgo co "najlepsze"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie miałem napisać... robili jakieś liftingi, może nowe wersje nie są takim syfem (Po pewnych, ujmijmy to delikatnie, incydentach, o których wspomniałeś forum zrezygnowało z RRC, więc trudno stwierdzić na chwilę obecną), jakim były stare, ale osobiście nie kupiłbym nic od nich za stosunek do klienta, tj. wmawianie mu, że jest idiotą, a oni produkują najlepszą chemię w całym Układzie Słonecznym. Szampony i pady mieli ponoć dobre, do reszty podszedłbym z dystansem... dużym.

Wyryte w skale z S20 FE 5G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jacenty007  jak chcesz tanie i bezpieczne produkty na początek to mogę ci od siebie polecić:

1. Szampon Sonax pomarańczowy, Carlab zielony, Elite Detailer bananowy

2. Apc Koch GS

3. Bug remover ADBL lub Carlab

4. T&G remover Elite Detailer

5. QD Sonax BSD

6. Deiron ADBL Vampire lub budżetowo K2 Roton

7. Niewidzialna wycieraczka Soft 99 Ultra Glaco + Soft 99 Glass Compound Roll On do przygotowania szyby, do podbijania efektu płyn do szyb Ultracoat Superior Glass

8. Interior dressing Funky Witch 215 ml, starczy ci na długo bo jest wydajny

Zacznij od tanich produktów, nauczysz się na nich i następne wybierzesz sobie już samemu 😉 dorzuć sobie do tego płyn do czyszczenia gumy i opon Carlab oraz jakiś dressing do opon, tani i całkiem przyjemny jest K2 Bold. A RRC odpuść sobie dla zasady, za to jakie podejście mieli do klientów. A jeszcze z innej beczki: masz do tego dedykowany dział na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MMCzysci

Dzięki za tipa odnosnie padów. Te ma przeczytałem od deski do deski. Odkopałem go trochę przypadkiem przez wyszukiwarkę google poprowadziła mnie do tego forum. Nigdy nie zwracałem uwagi co aplikuje w samochodzie. Teraz chcial3m podejść do tematu bardziej "profesjonalnie"  z racji zakupu samochodu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@imola33

Dzieki wielkie skorzystam z twojej pomocy i w ciemno zamówię taki zestaw jaki podałeś. Szczerze to głowa już mnie boli ja nawet samochodu nie dotknąłem 😂🤷🏼 tyle nazewnictwa i szczegółów ile ja poznałem w ostatnich dwóch dniach to głowa ciężka.  PS sory , że nie w temacie,ale nie mam siły na zakładanie topiąc. Możesz podać jeszcze jakieś inne musi have rzeczy pędzelki jakieś tak sobie powybieralem napewno jakieś mikrofibry i ręcznik do wycierania tylko czy jeden starczy jak mam Suva dużego? Wiaderko z separatorem to wiem 👌 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jacenty007 Szczerze, polecaiłbym założyć osobny wątek w dziale z zestawami kosmetyków - tobie będzie to pozniej łatwiej szukac, inni pewnie coś ci podpowiedza/dopowiedza

A co do ręczników, to juz zależy jaki - fluffy pojedynczy na suva to tak moża by na styk wystarczył, twistedpile jednostronny troche lepiej, dwustronny juz raczej z zapasem. Ostatno był forumowy rush na ten recznik (allegro): 13186808690 - podobno bardzo spoko sie sprawuje

Co do fibr i pędzelków - tutaj już zależy do czego szukasz, do lakieru wzialbym inne, do wnetrza inne, do brudnej roboty typu czyszczenie silnika/pedałów etc. też inne v: Ale pędzle workstuffa bardzo przyjemnie sie sprawdzaja, co do fibr to do lakieru moge waxpro nolimity polecić, do wnetrza etc. to stosowałem waxpro chyba premium, ew jakies monstershiny APT i basic co tam w zestawach dawali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.