Skocz do zawartości

RR Customs - szampon i inne kosmetyki


majster-b

Rekomendowane odpowiedzi

@Kondzio 545  przy swoim pierwszym poście na forum nie wiedziałem jaka jest różnica między deironem a wheel cleanerem, między ipą a cleanerem itd a Ty zaczynasz od informowania o konkretnych pH w koncentracie i roztworze, wow 😄
Zapytasz czemu taka reakcja, otóż jak ktoś w pierwszym poście reklamuje jakąkolwiek markę (a tym bardziej taką ze złą opinią) to wygląda to mało obiektywnie. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, CarlosBlack napisał:

Produkt zapewne tak kiepski jak ta reklama. 

Kup, Użyj,oceń . To jest moja osobista ocena. 

7 godzin temu, paki112 napisał:

@Kondzio 545  przy swoim pierwszym poście na forum nie wiedziałem jaka jest różnica między deironem a wheel cleanerem, między ipą a cleanerem itd a Ty zaczynasz od informowania o konkretnych pH w koncentracie i roztworze, wow 😄
Zapytasz czemu taka reakcja, otóż jak ktoś w pierwszym poście reklamuje jakąkolwiek markę (a tym bardziej taką ze złą opinią) to wygląda to mało obiektywnie. Pozdr

Staram się być  obiektywny. Oglądam dużo filmów  np. Naszego kolegi z forum. Kupuję dużo chemi i ją testuje na własnych autach i autach znajomych.  Użyłem  konkretnego szamponu który  zrobił  super robotę wiec nie ma co krytykować tylko kupić lub mogę trochę  podesłać na test i porównaniu odczuć.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kondzio 545 wiele osób dla zasady nie korzysta z RRC a tym bardziej nie wydaje na to pieniędzy. Ostatnio jeden z naszych kolegów testował ID i po namowie zdecydował się też na RRC jednak odkupił używkę by firma tylko przypadkiem nie zarobiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to ja 😉

"nie nabijam kabzy łysemu"  ktoś tak kiedyś powiedział i zacząłem się do tego stosować 😉

Temat id się przesuwają bo brakuje mi kilku a od środy mocno granicę zamknięte... 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, vlodek2532 napisał:

@Kondzio 545 wiele osób dla zasady nie korzysta z RRC a tym bardziej nie wydaje na to pieniędzy. Ostatnio jeden z naszych kolegów testował ID i po namowie zdecydował się też na RRC jednak odkupił używkę by firma tylko przypadkiem nie zarobiła.

Nie jestem jakimś  fanem. Używam  kosmetyki kilku firm innych tylko testuje i przekazuje dalej ale jak coś działa i jest dosyć dobrze w stosunku do ceny to czemu by nie. Osobiście Używam  szamponu i tire and rubber cleaner i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kondzio 545 nie wiem, nie używałem. Chodzi mi o to że, po zakupie pienił się rewelacyjnie. Teraz jest przyzwoicie ale jak reszta produktów z czasem traci swoje właściwości. Bynajmniej ja tak miałem z kilkoma produktami. Definitywne mój ostatni zakup 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kondzio 545 po co ma ryzykować produkt firmy, która wielokrotnie testowała kosmetyki na samochodach klientów? Jest wiele sprawdzonych alternatyw i to nawet tańszych. Żeby to jeszcze tanie było ale nie jest a prawda jest taka, że to najzwyklejszy wheel cleaner zasadowy tylko ma inny kolor. 45 zł za 500 ml? Za 30 jest litr koncentratu UWC a zrobi to samo - wystarczy tylko dobrać stężenie. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, vlodek2532 napisał:

@Kondzio 545 po co ma ryzykować produkt firmy, która wielokrotnie testowała kosmetyki na samochodach klientów? Jest wiele sprawdzonych alternatyw i to nawet tańszych. Żeby to jeszcze tanie było ale nie jest a prawda jest taka, że to najzwyklejszy wheel cleaner zasadowy tylko ma inny kolor. 45 zł za 500 ml? Za 30 jest litr koncentratu UWC a zrobi to samo - wystarczy tylko dobrać stężenie. 

Ogólnie używam cartec felgenreiniger 1-10 i fajnie się domywają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2021 o 21:53, AudiBlask napisał:

Nie wiem jak tam wasze kwaśne szampony ale mój po pół roku od zakupu zdecydowanie mniej się pieni. 🤣

Ten typ tak ma. O ile sam szampon robi bdb robotę - odtykanie NW czy wosków nawet, powłok. To po jakimś czasie coś się z niego ulatnia i przestaje się pienić. Miałem tak u siebie i mój kuzyn to samo. I kilka razy po sieci takie info krążyło. U mnie dolewałem BM żeby było dobrze, bo brak piany mnie irytował. Cóż w 2021 poszukam sobie zamiennika tego szamponu od konkurencji z Polski i w moim skromnym arsenale nie będzie tym samym już nic z RRC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, CarlosBlack napisał:

jprd; 0.9 litra piany za 149 zł 🤣 a 5 litrów AD Magi można wyrwać za 160 zł ze SMARTem...  ale z drugiej strony trzeba kosić naiwnych bo drugi raz już nie kupią 🙂 

https://shop.rrcustoms.com/pl/products/bad-boys-colored-show-foam-box-1730.html

gdyby ktoś nie wierzył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, AudiBlask napisał:

@V1RU$ też go wspomagam Bubble Makerem. Mój następny wybór to będzie Labocosmetica Purifica

Znam tylko ta cena, czy wart tego hajsu ?

4 godziny temu, Strus napisał:

@V1RU$ ja już mam kandydata kwasowego

Uronisz rąbka tajemnicy. Bo już trochę ich miałem i w bezpośrednim porwaniu niestety RRC wymiatał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, KUBA46 napisał:

Zapewne chodzi o Carlab Red. Nie wiem skąd ta moda na podchody i nie mówienie wprost o jaki produkt chodzi...

Sprawdzę tego nie miałem. Został jeszcze kwaśny od Elite Detailer i Deturner. Resztę miałem wszystkie no i ten Labocosmetica Purifica.

Bo na poprawkę ze strony RRC nie liczę. A szkoda, bo on robi robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.