Skocz do zawartości

RR Customs - szampon i inne kosmetyki


majster-b

Rekomendowane odpowiedzi

@MMCzysci przecież piszą, ze to dla profesjonalistów a nie dla takiego Krzyśka - domorosłego "detaijlera". Swoją drogą te komentarze tam były niezłe - "może coś zareagowało ze starym dressingiem" a od czego jest m.in. APC jak nie od ściągania starych dressingów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... ktoś nie ma doświadczenia w temacie, zobaczy zachęcający opis na butelce i tragedia gotowa. Nie każdy sprawdza opinie przed kupnem danego produktu.

Pół biedy, gdyby to badziewie nie działało - trudno, pieniądze wydane w błoto, nie pierwsza taka polska marka. A to nie dość, że nie działa, to jeszcze robi ludziom masakrę z samochodami. Się zastanawiam, czy dobry adwokat nie potrafiłby ich pociągnąć do odpowiedzialności.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MMCzysci przyznaj sam ze na początku swojej "swietlnosci" marketing i gadane mieli na bardzo wysokim poziomie. Sam dałem się złapać w ich sidła namiętności i po czasie dopiero dostałem zimny kubeł na łepetyne. Za zwyczaj zanim coś chce kupić "nowego" nie ważne co by to było staram się sprawdzać opinie o produkcie. Ale przyznaję że w tym temacie niektórym włączała się "cebulandnia" bo każdy w necie zachwalał, udostępniał bo tanie i dobre(w początkowej fazie rozwoju) . Ahhh jakich to czasów się człowiek doczekał... Nasza rodzima POLSKA firma a swoich chciała zrobić w ch..a. A tfu na to! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena cena cena, do tego pojawia się w marketach. Ja u kilku znajomych znalazłem to w garażu kazałem wyrzucić.

Do tego jedna z myjni parkingowych u mnie w mieście korzysta. Również znajomych informowałem o omijaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem większość kosmetyków z rrc na początek przygody, nie byłem pewny czy będę miał zapał pucować brykę i powiem prawdę,  nie miałem żadnych problemów. Teraz przerzuciłem się na clentecha, good stuff a nawet kupiłem carpro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, vlodek2532 napisał:

Ludzie już chyba wiedzą o co chodzi z RRC bo z tajnych źródeł wiem, że Kaufland już tym nie chce i nie będzie handlować

W sumie, to się nad tym nigdy jakoś nie zastanawiałem ale po tym wpisie przyszła mi jedna myśl. RRC w każdym z komentarzy, aby się wybielić wymyśla, że produkt dla profesjonalistów itd., a wpycha swój towar do marketu aby "Janusze detailingu" używali. Qrwa niezłe jaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@xadamx ja to sie dziwiłem jak oni do kauflandu dawali ostrą chemie typu hardcore itp. a pozniej taki Janusz nie przeczyta etykiety i zacznie tym myc wlewajac na oko do wiadra ze szczota do mycia... 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z trzeciej jednak strony patrząc, to fakt, że w sklepach internetowych nadal występują produkty RRC oznacza, ze sklepy nie specjalnie obchodzi fakt, ze sprzedają badziew. Wiadomo, to co jest w półkach sprzedać trzeba, ale przynajmniej mogliby się przyłożyć i własnoręcznie może przygotować lub napisać do RRC żeby przygotowali jakiś poradnik dołączany do produktu przy sprzedaży. 
Szkoda, że Polska firma reprezentuje taki poziom, no ale cóż, konkurencja jest jaka jest, jesteś gorszy, wypadasz z rynku. Nie życzę tego nikomu, ale nawet liczę ze w końcu wejdą na rynek z produktem, którego jakość będzie znacznie przewyższała inne produkty, a sama firma nauczy się na własnych błędach (choć nie wiem czy już nie jest za późno).

Ostatnio pojawiło się sporo rzeczy marki „Moje auto” czy coś takiego. Pierwszą rzeczą, jaką pomyślałem to fakt, że RRC się „przebranżawia” tylko nazwę zmienia na taką bardzie) Januszową. Swoją droga, dosyć dużo musieli wydać na reklamy, bo ostatnio nawet trochę mi się znanych osób przewinęło reklamujących „Moje auto”

To cud, ze nie mając zbytnio wiedzy kupiłem szampon RRC aktywny i nie natknąłem się na jakiegoś bubla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kubisek.g napisał:

Ostatnio pojawiło się sporo rzeczy marki „Moje auto” czy coś takiego. Pierwszą rzeczą, jaką pomyślałem to fakt, że RRC się „przebranżawia” tylko nazwę zmienia na taką bardzie) Januszową

Przecież moje auto jest na rynku minimum 10-15lat jeśli nie dłużej. To czasy gdzie "stulejarz" nie miał jeszcze brody a jedyne włosy o których mógł pomarzyć to te pod pachami.

  • Lubię to 1
  • Super 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja liczyłem na to, że będzie to jakaś konkretna "rodzima" firma... niestety jest tragedia.
Tak na szybko:
- QD od nich to tragedia, mam odczucie jakby wszystkie składniki nie chciały się wymieszać i po nałożeniu nie idzie tego opanować 
- LEATHER CLEANER - niby dobry, ale trzeba naprawdę szorować niczym wściekły dzik, inne tego typu środki działają znacznie lepiej 
- LEATHER CONDITIONER - Traaageediaaaa.... po tym środku skóra wygląda strasznie, gorzej niż przed czyszczeniem 
- BUG REMOVER - tragedia, stosowałem na samochodzie jak i motocyklu, na tym drugim wiadomo jakoś zawsze jest więcej, "mocniej" przyklejonych robalów. Środki innych producentów działają zdecydowanie lepiej bez użycia siły. 

Ogólnie :
Jeśli chcecie dobrych kosmetyków do samochodu/motocykla omijajcie tę firmę szerokim łukiem. Szkoda wydawać pieniądze na coś, na co będziecie się denerwować i musieli wydawać jeszcze raz pieniądze na naprawdę dobry kosmetyk 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam 

W ostatnich dniach kilkukrotnie testowałem szampon RRC SHAMPOO FOR HYBRID WAX. 

Na obu autach siedzą woski soft99 fusso i how saphire. W jednym i drugim przypadku doły  dzwi, tylny zderzak oraz tylne klapy kompletnie taflowaly. Po umyciu wstępnym umyty na 2 wiadra z zastosowaniem szaponu rrc hydro powróciło.  Szampon wydajny, mycie oraz wymywanie na dobrym poziomie. Ph 10l wody 25ml szamponu 8.5.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.