Skocz do zawartości

RR Customs - szampon i inne kosmetyki


majster-b

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Poniżej przedstawiam moje spostrzeżenia co do QD+ od RRC - w skrócie:

- zapach gumy balonowej - co kto lubi, mi wystarczy że nie drażni 🙂

- butelka 1L - butelka która nie odksztalca się (przynajmniej kiedy jest pełna); atomizer który nie cieknie, 

- konsystencja - znacznie bardziej wodnista niż BSD którego do tej pory używałem,

- docieranie - nie miałem z nim większego problemu - aplikowalem bezpośrednio na chłodny lakier, potem przecieranie fibrą i finał fibrą bezszwową, 

- połysk - jest ok, oceńcie na podstawie poniższych zdjęć, 

- waterspoty - celowo zwlekałem z suszeniem tak aby ich trochę wyhodować - QD+ poradził sobie z nimi bez większego problemu, moim zdaniem lepiej od BSD, 

- po przejechaniu 20km w czasie suchej pogody zaobserwowałem że kurz lgnie znacznie mniej niż w BSD (przynajmniej do pierwszego mycia :)) 

Oczywiście kilka godzin po całej operacji spadł deszcz (w sumie dobrze, niech leje :)) - później dodam zdjęcia kropelek jak również relacje z mycia piana Neutral Foam od ProElite - ciekawe czy oba środki się polubią że sobą. 

Stan przed operacją:

0Fta27H.jpg

Kapirltalne fibry bezszwowe - świetne do docierania:

ZBN1EVD.jpg

Stan po dotarciu:

DKVkF79.jpg

BpRovut.jpg

Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po raz pierwszy testowałem RRC Tire & rubber cleaner. Dotychczas do mycia opon używałem APC. Cleaner poradził sobie świetnie, opona bardzo odżyła. Z APC nigdy nie udalo mi sie uzyskać takiego rezultatu. Przy pierwszym szczotkowaniu widać było wyraźnie, że sporo syfu schodzi. Przy drugim myciu piana była już biała. Butelka wygodna, piana z atomizera tylko za bardzo punktowo psika, wiec nie korzystałem ze spieniającego sitka i było lux. Zeszły nawet resztki kredy po wymianie opon. Zapach neutralny.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Do opon RRC bardzo dobry i tani produkt,

Zapachy niestety po paru psiknięciach atomizer do wymiany, wszystko cieknie po rękach - dwie buteleczki.

RRC QD - bardzo fajny, ale wydaje mi się, że poprzedni ADBL QD był lepszy i z dużo lepszym zapachem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kivlov  Co znaczy poprzedni adbl qd? Masz jakieś info czy coś zmienili na przestrzeni istnienia produktu? Pytam bo mam butlę  chyba z 3 letnią i uwielbiam tego qd’ka ale się kończy i trzeba będzie znowu kupić ale pytanie co zmienili 😛 . Przepraszam za lekki off.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, kivlov napisał:

Do opon RRC bardzo dobry i tani produkt,

Zapachy niestety po paru psiknięciach atomizer do wymiany, wszystko cieknie po rękach - dwie buteleczki.

I tak moim zdaniem korzystniej cenowo, a przede wszystkim sprawdzony produkt od Exede Tire&Rubber cleaner jest lepszym wyborem 😉 

  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Exede Tire&Rubber cleaner dokładnie mam 5l tego produktu, ale wziąłem na próbę od RRC, ale z Excede nic chyba nie wygra w tej kasie.

ADBL QD to zwykły, źle się wyraziłem, nazwałem "poprzedni" jako mój poprzedni 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
11 minut temu, kivlov napisał:

ale z Excede nic chyba nie wygra w tej kasie.

zobacz sobie produkt z SG

skończyłem Excede w ilości xx litrów teraz mam SG i jest rownie fajny jak excede

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 6.06.2019 o 22:47, Gesiu_15 napisał:

Excede Tire&Rubber robi robotę

 

W dniu 7.06.2019 o 08:32, kivlov napisał:

Exede Tire&Rubber cleaner dokładnie mam 5l tego produktu, ale wziąłem na próbę od RRC, ale z Excede nic chyba nie wygra w tej kasie.

Używacie go w rozcieńczeniu? Jeśli tak to jakim?

 

W dniu 7.06.2019 o 08:45, BiałyGTi napisał:

zobacz sobie produkt z SG

 

Który konkretnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.