Skocz do zawartości

RR Customs - szampon i inne kosmetyki


majster-b

Rekomendowane odpowiedzi

[mention=2113]Domel[/mention] [mention=16962]rygryss[/mention] nie mam pojęcia, tej w czarnej nigdy nie widziałem. Tą pierwszą, którą pokazałem w poprzednim poście kupiłem jak ten szampon wchodził do sklepów. Robiłem zakupy w [mention=8368]DeepGloss[/mention]. Wniosek z tego taki, że to była pierwsza wersja - mam ją do dziś jest świetna - trafione w mój gust zapachowy a reszta plusów poślizg, koncentracja, cena, piana na duży plus (producent z założenia podaje - szampon ma neutralne pH). Posiadam również v2 czyli zmiana zapachu, nie zauważyłem aby było mniej piany po rozrobieniu go w wiadrze itp. Zapach jak już mówiłem wcześniej dla mnie śmierdzi - wyczuwalne nuty winogrona. [mention=16962]rygryss[/mention] wspomniał, że jego zawartość butelki pachnie - chyba mam jakąś felerną wersje. Mam porównanie do ich szamponu z serii Bad Boy's, faktycznie woń jest wzorowa - winogrono. Szamponu w butelce czarnej nigdy nie widziałem. A teraz tak jakby v3, może tylko zmieniona butelka, nie miałem jej w ręku, ale dokonam zakupu. Szkoda, że producent nie informuje o zmianach, przynajmniej dla mnie byłoby wszystko jasno i przejrzyście.

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SebastianURL napisał:

dla mnie on pachnie bardziej brzoskwinią niż winogronem

 

Godzinę temu, rygryss napisał:

patrząc na zdjęcie, masz nowy szamponik- dla mnie pachnący winogronkiem.

 

No tu chyba komentarz niepotrzebny i dajcie już spokój z tymi zapachami. Jak widać dla jednego to brzoskwinia dla innego winogrona. I co zrobisz jak nic nie zrobisz 🙂🙂

 

Albo ja też się zgubiłem albo szampon był zmieniony raz a pozostałe zmiany to zmiany etykiet a nie zmiany zawartości

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Strus napisał:

Albo ja też się zgubiłem albo szampon był zmieniony raz a pozostałe zmiany to zmiany etykiet a nie zmiany zawartości

właśnie tu jest problem... dlatego fajnie, jakby @RRC zrobił siakąś rozpiskę, co i jak było zmienione. 

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazje przetestować ostatnio dwa produkty klasyk Colourlock strong z RRC Strong. Czyściłem roczne fotele kia po powodzi. Był to raczej jakiś osad nie brud. Jednym i drugim dobrze się  czyściło. Była tylko jedna różnica. Widać ją na zdjęciu zagłówków, czyszczony Colourlockiem ten po prawej miał wyraźniej widoczna fakturę. Po lewej RRC. Trochę brakuje RRC do Colourlocka. Szczerze to kibicuje RRC, niech chłopaki próbują, a my ich wspierajmy i kibicujmy. A oni niech liczą się z naszym zdaniem to osiągniemy sukces, dla nas dobry produkt do pracy i zadowolenie klientów, a oni hajs za to co sprzedają i szacunek.

IMG_20190123_194354.jpg.f18d8c4e26ca9e73f8ce6bc60b4f0e59.jpg

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Adaszek96 napisał:

@smerf91 czyli butelki już były przynajmniej 4, czy też były 4 wersje szamponu. Kto wie, moze już sami nie do końca wiedzą ile było.

 

7 godzin temu, rygryss napisał:

właśnie tu jest problem... dlatego fajnie, jakby @RRC zrobił siakąś rozpiskę, co i jak było zmienione. 

 

 

Szampon został raz delikatnie poprawiony 5 miesiecy temu ( jedyna chemiczna zmiana działania). Butelka zostanie zmieniona na ostateczną w marcu (będzie taka jak w innych produktach ) . Czarna butelka to pierwsza wersja, wycofana na koniec sierpnia. Pozostałe różnice, które można zauważyć to zmiana zapachu, dla nas i dla 99 % uzytkowników to zmiana totalnie bez znaczenia, dlatego nie informowaliśmy o nich.  Piszecie aby informować, robić rozpiski....  samego szamponu sprzedaliśmy w 2018 od czerwca około 33 ton, to tysiące użytkowników i uwierzcie mi że mamy tylko kilka głosów od ludzi dla których jest jakiś problem, bo zapach inny itd. Szanuje te głosy i informuje Was że problem się skończy ponieważ wszystkie produkty mają już stabilny zapach. Natomiast zrozumcie nas jeśli 1 osoba na tysiąc ma problem to jest to dla takich ilości margines błędu, nie da się wszystkich zadowolić, powiem więcej jest też grupa klientów, którzy  proszą o ciągłą zmianę zapachów aby nie było nudy 🙂 nie da rady dogodzić wszystkim, choć bardzo byśmy chcieli 😎 mam nadzieję że pomogłem 🤓 

  • Lubię to 1
  • Okay 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, rygryss napisał:

@RRC , akurat zapach winogrona uwielbiam, mam pianę, zapach do auta i teraz szampon... czyli zmieniacie butelkę i to prawdopodobnie ostateczna zmiana, jeżeli chodzi o szampon.

Tak, chyba że któryś z naszych chemików wpadnie na pomysł jak zrobić go jeszcze lepszym 😁 ale spokojnie, mają masę innej pracy 😁😁😁 dbam o to 😎

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mogą działać dobrze. Nigdzie nie znalazłem żadnych skarg itd
Trudno skarżyć się na cos co nie wiadomo czy działa. Ten produkt jest po prostu beznadziejny. W sumie nie zmienia nic. Nałożenie go powoduje brak jego nałożenia (jak kolwiek to dziwnie brzmi). Nie wiem czego oczekujesz ale ten produkt nie da Ci nic. Jest to niestety najgorszy produkt od RRC i jeden z najgorszych jakie miałem okazję mieć w ręku i na plastikach.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tych co używają szamponu z neutralnym pH od RRC. Czy zauważyliście, że po myciu auta szamponem od RRC, na którym położony jest QD/Spray Wax/wosk hydrofobowość po myciu znacznie spada? 
U mnie na dwóch autach zauważyłem, że brudny lakier zrzucał lepiej wodę niż po umyciu tym szamponem. Stężenie jakiego używałem to 21-22ml szamponu na 10l wody. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.