Skocz do zawartości

RR Customs - szampon i inne kosmetyki


majster-b

Rekomendowane odpowiedzi

A ja używam szamponu ( kupiony w październiku ) razem z QD i wheel gel. I nie ma na co zbytnio narzekać wheel gel śmierdzi przeokrutnie, ale daje sobie radę. Szampon ładnie pachnie, daje dobry ślizg, dobrze domywa i długo zostaje na lakierze, nie wysycha. A co do qd - druga butelka już leży i czeka. Fajny zapach, działa dobrze, średnio około miesiąca z hakiem trzyma się na aucie (przebieg ok 500-800km po mieście + parkowane pod chmurką) . Za tą cenę nie ma co narzekać. Z tymże ja jestem normalnym użytkownikiem, dla mnie liczy się cena / jakość a nie pH itp. Szampon Fusso nie zeżarł, samo Fusso przetrwało 2,5msc kiepskiej pogody (2 mycia (1 grudnia i 16 stycznia) i to fajny wynik, zdechło na masce i dołach drzwi, odswiezylem SSW pytanie ile potrzyma. 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FilipO , ja wszystko rozumiem, ale ja nie napisałem nawet słowa o danym produkcie. 

Pokazałem w formie filmiku, że szampon rrc ma neutralne ph, po czym pojawia się komentarz o konkurencji, tabelkach itp... 

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i może ja dodam coś od siebie. 

@RRC  Również nie rozumiem, tych komentarzy pod filmem, kolega @rygryss od dłuższego czasu testuje pH produktów czy to w koncentracie czy to w roztworze i nie tylko firmy RRC, tylko również innych firm, co wystarczyło sprawdzić wchodząc w jego kanał lub temat na tym forum. Nie wiem czym Cię uraził w tym filmie. Nie ma niczego co stawiało by firmę w złym świetle. A co do pretensji do samego testu, to są to testy w domowych warunkach i myślę, że każdy o tym wie i bierze poprawkę na wyniki testu. Po co te nerwy i niepotrzebne spiny oraz obrażanie kogoś, że jest od konkurencji...

Oby teraz nie okazało się, że jestem jakimś hejterem marki RRC, lub uważał tylko RRC i nic innego. Mój zestaw kosmetyków składa się przeważnie z produktów o najlepszym stosunku ceny do jakości, dlatego też przetestowałem dosyć sporo już waszych produktów i z część z nich zostanie u mnie w zestawie na pewno na dłużej i tutaj super, że udało Wam się stworzyć produkty, które kosztują mniej od konkurencji, robią tą samą robotę. 😉 

Co do butelek P.C, Wipe Out i Tar&Glue na pewno potrzebują lepszych butelek, bo już dawno nie widziałem tak wciągniętych opakowań. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tą cenę nie ma co narzekać.

No chyba ze od produktu oczekuje się tez czegoś poza tym żeby był tani.
Auto jak kupujesz za 50k to tez nie masz co narzekasz bo to nie s-klasa?
Detailing to nie produkcja kartonów do pakowania gwoździ, ze ma byc jak najtaniej.
Detailing to detale i dążenie do perfekcji.
Przede wszystkim dobrze, a jak da sie tanio to i owszem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lubię to 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, FilipO napisał:

Szampon Fusso nie zeżarł, samo Fusso przetrwało 2,5msc kiepskiej pogody

To co go zeżarło w takim razie po 2.5 miesiąca? FUSSO 2.5 miesiąca?! Tyle to mi jesienią petes siedział. Letni wosk a nie mocarne fusso które z palcem w 4 literach zimę wytrzymuje.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jak szampon miał zeżreć skoro wyszło że jest neutralny ??

 

Moim skromnym zdaniem to bije się tu pianę i to zupełnie niepotrzebnie. 

RRC ma produkty lepsze i gorsze. Jak każdy producent. Nie ma firmy która ma wszystko super. Wiec nie bardzo kumam o co tu w ogóle chodzi. 

Zerknę w wolnej chwili na komentarze na YT z ciekawości co tam się podziało.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Strus napisał:

No ale jak szampon miał zeżreć skoro wyszło że jest neutralny ??

Ale ja nie napisałem, że szampon cokolwiek zeżarł. Tylko zapytałem co w takim razie 🙂 Bo 2.5 miesiąca na Fusso to mega nędza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, rygryss napisał:

@FilipO , ja wszystko rozumiem, ale ja nie napisałem nawet słowa o danym produkcie. 

Pokazałem w formie filmiku, że szampon rrc ma neutralne ph, po czym pojawia się komentarz o konkurencji, tabelkach itp...

O to właśnie się rozchodzi! Zero hejtu, odpowiedziałeś tylko w formie filmiku na pytania o pH produktu. Podejście firmy co najmniej dziwne i niepoważne.

5 godzin temu, Strus napisał:

Moim skromnym zdaniem to bije się tu pianę i to zupełnie niepotrzebnie.

Tylko kto tu tak naprawdę zaczął bić pianę? 😉Kilku userów zwróciło uwagę co ich zdaniem jest słabe w tych produktach. Nie spodobało się to właścicielowi, który od razu widzi w tym spisek - konkurencja i w ogóle (poza tym, że wielu innych krajowych producentów jest jechanych na tym forum 24/7). A poza tym to Wy się w ogóle na chemii nie znacie, bo woda z kranu (a auto myjemy wodą z destylarki?). Najlepsze jest to, że osoba, która poucza wszystkich na temat chemii pisze "PH" zamiast "pH" - jak się już czepiamy, to czepiajmy się na całego.  😉

Już pominę to, że właściciel/osoba reprezentująca firmę tutaj na forum czepia się tego pomiaru jednego z userów, a sami wrzucają na swojego YT filmiki, w czasie których mówią +/- "że nie do końca profesjonalnie, ale chcieliśmy Wam szybko pokazać"... I tak dalej, i tak dalej...

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem chemia RRC nie jest zła, w kategorii Waszych niektórych produktów nawet ponad średnią, jednak uważam że forma testów i zachowanie osób na filmach mocno psuje wizerunek marki. 

Pamiętajcie, jest to forum na którym większość Użytkowników wymaga więcej detali niż hejtu, przekleństw i ogólnego show 😕 wygląda to słabo, popracujcie nad tym.

Kibicuje mocno i przyglądam się dalej Waszym poczynaniom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, vangsta napisał:

Pamiętajcie, jest to forum na którym większość Użytkowników wymaga więcej detali niż hejtu, przekleństw i ogólnego show 😕 wygląda to słabo, popracujcie nad tym.

Ale targetem tej marki raczej nie jest high-endowy użytkownik tego forum, który jest w stanie kupić preparat kilka razy droższy niż ten, który oferuje RRC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Majkelu cena nigdy nie jest wyznacznikiem jakości - z drugiej strony szkoda wyrzucać w błoto na wet niewielkich kwot.

Bardziej martwi mnie fakt że prędzej przewidzisz sobotnie promocje w Lidlu niż przyszłotygodniowy skład ich chemii - gdyby UNC-R był ich produktem, miałby obecnie już pewnie wersję v50 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy jedną zmianę i to wprowadzoną dość dawno. Dalej proszę. 

 

Skoro Ty, jak i inni piszecie o kosmicznej częstotliwiści zmian to będę zobowiązany jeśli przedstawicie konkrety na poparcie tych twierdzeń. 

Bo jak dla mnie to, powtórzę się, bijecie pianę o nic. 

Szczególnie że najwiecej wątpliwości wyrażają Ci, którzy nawet ich produktów w ręku nie mieli. No wkurza mnie takie podejście i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strus tylko wczoraj napisano o zmianie zapachu kilkukrotnie; podobnie padło kilka uwag dot. pH (bodajże @rygryss pisał o zmianie na bardziej zasadowe (koncentrat); podobnie kilka osób wspomniało że produkt inaczej się pieni. 

Jezeli dani Użytkownicy pisali o zmianach parametrów, zapewne ten produkt mieli w ręku 🙂

Tak że @Strus, ochłoń 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 Znalazłem . 30 września mój wpis potwierdzający zapach brzoskwiniowy 🙂 Co by nie było jest zmiana 😛 Myłem nim kilka razy i jak za tą cenę szampon przyzwoity , piana , poślizg , zapach 🙂  SSW nie zjadło po myciu 🙂

Zrzut-ekranu-161.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.