Skocz do zawartości

RR Customs - szampon i inne kosmetyki


majster-b

Rekomendowane odpowiedzi

@Gesiu_15 , szukamy z tymi piktogramami w RRC, a zobaczcie jaki ma SG Citrus Oil... dokładnie taki sam jak RRC

 

1.png.87387f143bfadea6b827c3f52169df7a.png

 

 

 

nie bronię RRC i nie mam zamiaru cisnąć na SG, staram się na to spojrzeć obiektywnie... jak na razie wiem, że na pewno zostanie Kwaśny Szampon, piana czeka jeszcze na test... szampon z neutralnym ph, który w koncentracie ma prawie ph10, też mnie trochę odstrasza... o deironie staram sie zapomnieć, że go miałem 😉 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.01.2019 o 20:45, Gesiu_15 napisał:

@rygryss ciekawe czy jest w ogóle bezpieczny dla opon 😉

Myłem ich cleanerem niejednokrotnie swoje opony i nic się nie stało. Już też nie demonizuj.

Fakt że zapach mało przyjemny.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dziś Tire & Rubber Cleaner oraz Szampon. Na pierwsze "wąchnięcie" szampon ładnie pachnie. Według mnie to coś w rodzaju brzoskwini, mojej Kobiecie bardziej przypomina cytryne. Podsumowując pachnie dobrze. T&R - zapach określiłbym jako standardowo nieprzyjemny jak to w tego typu produktach bywa ;-) Dam znań za jakiś czas jak się sprawdzają oba produkty w boju z zabrudzeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Adaszek96 napisał:

Czyli najlepszy

na to wygląda, dostałem od kolegi @397 na testy, trzeba będzie się do niego przytulić i obadać szuwaksik... dla mnie zapach fajniejszy ma drugi- ciekawe czy ostateczny.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rygryss @Adaszek96 Nie chce też was wprowadzać w błąd bo znawcą od zapachów nie jestem, dla mnie on pachnie bardziej brzoskwinią niż winogronem chodź można by się pewnie i tego zapachu się w nim doszukać. Dwie osoby jeszcze zapytałem o zapach - obie stwierdziły że ładny ale nie potrafią jednoznacznie określić jaki to zapach. Zamówiłem go w @DeepGloss w czwartek. Kolor samego szamponu: zielony. Poniżej macie zdjęcie butelki:


IMG_4798.jpg.0accf45efe33059c4ecb39d4b6938d67.jpg

Jako że dziś u mnie było nawet 11 C ☀️😎 zabrałem się za testy. Porównując go do @ADBL Snowball nie widzę różnic w myciu poza oczywiście zapachem który moim zdaniem Snowball ma lepszy, ale to kwestia preferencji i tym że Snowball się nieco lepiej pieni. Poślizg na tym samym poziomie. Domywanie zanieczyszczeń również. Podsumowując dla mnie dobry szampon, dobrze się pieni, dobry poślizg i zapach.

Co do T&R, też jestem zadowolony, nie zauważyłem różnic w domywaniu opony nim a ADBL'em którego miałem pod ręką. Tak samo okropny zapach, tak samo dobrze domywa moim zdaniem. Podsumowując dla mnie okej.

Mam tylko nadzieje że @RRC zacznie coś więcej pisać nam na temat zmian na forum w końcu po coś się jest oficjalnym partnerem a nie ukrywam nie mile się czyta posty zagotowanego producenta tym że zastanawia ludzi to że tyle zmian w krótkim czasie. Produkty na tą chwile dla mnie są ok. Nie najlepsze ale za tą cenę jestem zadowolony. 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rygryss @Adaszek96 no to niezły "misz-masz" 😈 dlatego brakuje mi jakiegoś info od producenta o tym która to wersja i co planuje dalej i nie dlatego że mam jakiś problem tylko jestem zwyczajnie ciekaw co i jak bo z produktów jestem zadowolony 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.