Skocz do zawartości

Jaki Quick Detailer ?


Artur

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, czester napisał:

@Exwined Ja ostatnio kupiłem CP Elixir, zarzuciłem na czarne uni i jak dla mnie jest super. Ostatnio zarzucałem na lekko wilgotny lakier, problemów z aplikacją nie było.

Dzięki za opinię, mimo wszystko czarny lakier zupełnie inaczej wygląda nawet po QD który nie jest nastawionym na look, tymczasem żółty jest moim zdaniem dosyć wymagający i efekty wizualne są dużo słabsze. Dla porównania na granatowym uni u znajomego nawet SSW robiło robotę a obok na moim ledwo było widać że cokolwiek poza myciem było robione. Mimo wszystko dużo osób poleca elixira, po testach na yt oraz tu na forum jestem pozytywnie nastawiony więc prawdopodobnie wybór padnie właśnie na niego, ale jeszcze poczekam na tą nowość od GS 😅. Tak przy okazji zapytam, czy elixir mocno Ci się kurzy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Na samochodzie mam położoną powłokę ArtDeShine Graphene Coat, jaki mogę użyć qd po myciu zamiast ADS Graphene QD? Czy znajdę coś tańszego od tego dedykowanego, który będzie spełniał te same funkcje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś testował już Adam's Graphene Detail Spray? @Domel? Kończy mi się ADS Graphe Detailer. Lubię go bardzo za pomoc przy osuszaniu, podbijanie ale nie ingerencję w LSP, właściwości oczyszczające, uniwersalność i widoczne podbicie szkiełka. Ciekawi mnie jak grafen zinterpretowali chłopaki z Adam'a, czy to zupełnie coś innego niż ADS czy jednak można szukać podobieństw. Jak coś to wiem, ze jeden tester na IG wychwala go w niebogłosy, ale nie ma mojego zaufania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 godziny temu, lukeu napisał:

Ktoś testował już Adam's Graphene Detail Spray?

Kilka krótkich aplikacji tylko - ale nie porwał mnie na razie niczym.

Jest tłustawo przy aplikacji (podobnie jak ADS). Nie daje się - według mnie i na moich lakierach - do waterless'a. Ma problemy z usuwaniem waterpostów a wręcz się uwydatnia.

Mam nadzieje, że w czerwcu ruszę z kopyta z konkretnymi testami.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
19 godzin temu, 2016v napisał:

Witam!

Na samochodzie mam położoną powłokę ArtDeShine Graphene Coat, jaki mogę użyć qd po myciu zamiast ADS Graphene QD? Czy znajdę coś tańszego od tego dedykowanego, który będzie spełniał te same funkcje?

Witam, 

Polecam Neoxal Quick Detailer SiO2. Dostępny na Allegro. Tu trochę informacji: http://www.neoxal.com/?page_id=1540&lang=pl

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
23 godziny temu, 2016v napisał:

Witam!

Na samochodzie mam położoną powłokę ArtDeShine Graphene Coat, jaki mogę użyć qd po myciu zamiast ADS Graphene QD? Czy znajdę coś tańszego od tego dedykowanego, który będzie spełniał te same funkcje?

Rozumiem że jest to Nano Graphene Coat, a nie wersja lite czyli Graphene BX ?

Jak chcesz użyć czegoś innego to szukaj coś z tych najbardziej podstawowych QD z właściwościami czyszczącymi najlepiej bez Sio2  i bez wosków.

 

Piszesz że Graphene detailer wychodzi drogo hmm  z rabatem KA wychodzi 62zł więc moim zdaniem nie jest tak źle, kupując wersję w koncentracie wtedy koszt 500ml wychodzi 48zł.

 

 

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
W dniu 23.05.2021 o 19:12, NEOXAL EUROPE napisał:

Witam, 

Polecam Neoxal Quick Detailer SiO2. Dostępny na Allegro. Tu trochę informacji: http://www.neoxal.com/?page_id=1540&lang=pl

Nie używałem, więc o samym produkcie się nie wypowiem (opinie są pozytywne), ale polecenie tego do pielęgnacji Nano Graphene Coat to trochę zły strzał. Prawdopodobnie nie zaszkodzi ale też nie pomoże.

Przy tworzeniu NGC jednym z założeń było pozbycie się wad powłok opartych na Sio2 i jeżeli do bieżącej pielęgnacji zaczniemy używać produktu ze sporą ilością SiO2 to trochę pójście w złym kierunku...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
3 godziny temu, therioon napisał:

Znajomy używał kwarcowych środków do powłoki grafenowej i już musi sobie położyć nowa , kwarc i grafen się nie lubią

Jaka powłoka grafenowa i jakie środki na SiO2 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki QD daje typowo plastikowy look i w miarę ma dobrą trwałość?
Używałem BSD, SSW, Turtle Wax ICE i tylko SSW dawał taki mega połysk na srebrnym lakierze. 
Ma to być dodatek do echo i waterlessa  


Może nie plastikowy, a efekt oblania szkłem daje CC watergold. Idealny do takich lakierów jak srebrny biały itp
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
10 godzin temu, Szpako99 napisał:

Jaki QD daje typowo plastikowy look i w miarę ma dobrą trwałość?

Używałem BSD, SSW, Turtle Wax ICE i tylko SSW dawał taki mega połysk na srebrnym lakierze. 

Ma to być dodatek do echo i waterlessa 🙂 

 

Najnowsze wersje ADS Bio nano i NGPS mocno poszły w szklistość 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.