Skocz do zawartości

Jaki Quick Detailer ?


Artur

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
17 minut temu, D@ViD napisał:

@MMCzysci Mam GS Gloss Detailer i nawet na moim lakierze widziałem zdecydowane podbicie szkiełka, połysku, taki powłokowy look. Możesz smiało kupić małą buteleczkę i sprawdzić 

Tak + klasyczny SZYBKI detailer, psiknij, wytrzyj zapomnij. Nie spodziewaj sie super cudów ale lekko podbija błysk na bank @MMCzysci

Ja go używam w atomizerze fryzjerskim (ala Ferrenhart) rozpyla super mgiełkę, więc aplikacja i dotarcie bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, MMCzysci napisał:

Będę się znęcać głównie nad "klasycznymi srebrnymi" lakierami i Sonic Titanium Lexusa - niby srebrny, ale w zależności od oświetlenia wpada też w grafit, czasem złotawy. Do tej pory używałem SSW, QD1 i Chemotion QD. Ten ostatni podobał mi się najbardziej. Szukam czegoś z dobrym połyskiem, szkłem. Kropelki zawsze w cenie.

DSC_0114.JPG.fa73eda8c1a9a0566405b510215bfd5c.JPGDSC_0121.JPG.d4133f717aff3d90b045396e0848e58b.JPGDSC_0122.JPG.b622887007866aa96a5f0318a1c41319.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, na aucie leżu fusso po zimie, już go nie zdejmuje bo autko sprzedaje. Ale żeby ładnie wyglądało chciałem umyć i użyć jakiegoś QD. Kolor czarny, myślę nad czymś co troszkę rysy przykryje i przyciemni/doda połysku. Z tego co wyczytałem to te które kryją to przyciemniają. Myślę nad CP Elixir. Ktoś coś innego poleci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kamsyyo napisał:

Panowie, na aucie leżu fusso po zimie, już go nie zdejmuje bo autko sprzedaje. Ale żeby ładnie wyglądało chciałem umyć i użyć jakiegoś QD. Kolor czarny, myślę nad czymś co troszkę rysy przykryje i przyciemni/doda połysku. Z tego co wyczytałem to te które kryją to przyciemniają. Myślę nad CP Elixir. Ktoś coś innego poleci?

A ja na czarnym bym Ci polecil cos z carnauba,z tanszych Show detailera od Good Stuff a jak chcesz zaszalec to Presto detail efekt miazga 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kamsyyo napisał:

Niestety za drogi, a GS będzie lepszy od Elixir?

Czy lepszy....troche inny,GS bazuje na carnaubie i nieco kryje,Elixir raczej nie zauwazylem by cos kryl za to przyciemnia,daje troche szklany efekt i mega hydro,jest tez znacznie trwalszy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2021 o 15:04, Kamsyyo napisał:

Kolor czarny, myślę nad czymś co troszkę rysy przykryje i przyciemni/doda połysku. Z tego co wyczytałem to te które kryją to przyciemniają. Myślę nad CP Elixir. Ktoś coś innego poleci?

Cp elixir spełnia idealnie Twoje oczekiwania. Ten nowy Gyeon ceramic też nie kiepski. Z góry sobie go obżałowałem że mi nie urwał ale siedzi już 4 tydzień i ma się znakomicie, znacznie lepiej niż elixir po takim czasie. Hydro niezłe, dobrze przyciemnia, połysk fajny coś tam drobnego pewnie przykryje i naprawde trwały. Nie zapominając że qd to nie wosk to który byś z tych produktów nie kupił to raczej bedziesz zadowolony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, menior napisał:

Czy lepszy....troche inn

 

57 minut temu, Moniak Lord Masło napisał:

Cp elixir spełnia idealnie Twoje oczekiwania

Zamówiłem tego Elixira, bo już kiedyś dawno miałem na niego ochotę, jeszcze znalazłem jedno zdjęcie na FB gdzie bardzo ładnie odżywił lakier 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@kedar nie ma znaczących różnic tak naprawdę, minimalnie łatwiej pwoeeidzialbym aplikowało się QD Chemotion ale to naprawdę minimalnie. Według mnie zostaje tylko kwestia zapachu jaki się lubi 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ktm950 napisał:

@kedar Botox bardziej przyciemnia i imho lepiej wyglada na moim czarnym lakierze. Chemotion trochę łatwiejszy w obsłudze.

Dziękuję za opinię, akurat jak widać mam czarnucha 😉  Zatem Botox'a kupię na początek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.