Skocz do zawartości

Jaki Quick Detailer ?


Artur

Rekomendowane odpowiedzi

1. Prostaff Water Gold -mega łatwy, super krople. Co mycie jak wrzucisz to przy kanapkowaniu będzie niezła trwałość 

2. @NEOXAL EUROPE Quick Detailer Sio2 - testy są na forum. Trudniejszy w aplikacji ale trwałość kozak.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.08.2021 o 00:43, maciek-drummer napisał:

Ech2o w proporcjach 1:15 to bardzo fajny i poprawny QD 👍

a mi zostało trochę Geyon Cure więc zrobiłem miksa i to jest dopiero fajny efekt, niby szklisty, ale czerń przyciemnił, no i trwałość ze 2-3 mycia na bezdotyku.

Sam Cure mi się ciągnął, ciągle mazy, ale jako mikstura -  petarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko - taki najbardziej pachnący QD po użyciu którego jak wchodzę rano do garażu to po prostu czuję ten zapach? Nie ważna jego wytrzymałość a bardziej łatwość/prostota i szybkość nałożenia i mocny zapach - czy coś Możecie mi podpowiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Pimps napisał:

Jeszcze jedno pytanko - taki najbardziej pachnący QD po użyciu którego jak wchodzę rano do garażu to po prostu czuję ten zapach? Nie ważna jego wytrzymałość a bardziej łatwość/prostota i szybkość nałożenia i mocny zapach - czy coś Możecie mi podpowiedzieć?

🤔

1. Funky Witch Botox

2. K2 spectrum z linii pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pimps napisał:

taki najbardziej pachnący QD po użyciu którego jak wchodzę rano do garażu to po prostu czuję ten zapach? Nie ważna jego wytrzymałość a bardziej łatwość/prostota i szybkość nałożenia i mocny zapach 

ADBL QD1 🙂 piękny zapach! Mikrofibrę po aplikacji wkładasz w boczek auta i masz odświeżacz 😄 2w1 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, kedar napisał:

a mi zostało trochę Geyon Cure więc zrobiłem miksa i to jest dopiero fajny efekt, niby szklisty, ale czerń przyciemnił, no i trwałość ze 2-3 mycia na bezdotyku.

Sam Cure mi się ciągnął, ciągle mazy, ale jako mikstura -  petarda.

jakie proporcje dałes? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pimps ja jeszcze dorzucę Good Stuff Show QD. Jeżeli lubisz zapach Natural Looka od PB, to ten pachnie bardzo podobnie i równie intensywnie. Tylko on jest gęsty, więc najlepiej aplikować go aplikatorem mikrofibrowym i później docierać drugą fibrą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ktm950 nie znam zapachu Natural Look od PB ale dzięki za Twoją sugestię. Trochę mnie ta informacja o gęstości zniechęca bo stawiając na zapach to bardziej też chodziło mi o pachnący i szybki i bezproblemowy QD - tak czy siak bardzo dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam polecę Art De Shine Bio Nano. Na mnie zrobił bardzo pozytywne wrażenie. Aplikacja czy to na sucho czy na mokro bezproblemowa. Bardzo przyjemny efekt szklenia. Fajne hydro z sensownym kroplingiem. Nie ma się do czego przyczepić. Nie sprawdzałem innych aspektów bo leciałem nim ostatnio na mokro.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pimps ja jeszcze dorzucę Good Stuff Show QD. Jeżeli lubisz zapach Natural Looka od PB, to ten pachnie bardzo podobnie i równie intensywnie. Tylko on jest gęsty, więc najlepiej aplikować go aplikatorem mikrofibrowym i później docierać drugą fibrą.
Myślę że w tym przypadku lepszym wyborem byłby GS Gloss detailer. Mam oba i jak dla mnie gloss ma fajniejszy zapach, a i łatwiej się aplikuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wczoraj wieczorkiem trochę na YT spędziłem czasu przeglądając właśnie Wasze propozycje pachnących QD i trafiłem jeszcze na zapach który lubię czyli czekoladowy w Elite Detailer Syntetyczny Quick Detailer i pytanie czy faktycznie jest mocny jego zapach (na czym mi zależy) i czy szybko i przyjemnie przebiega jego nakładanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.