Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.11.2022 o 14:08, rudi0018 napisał(a):

czy w piątek będzie można liczyć na jeszcze większe rabaty?

W piątek może już nie być połowy towaru... A na razie bank rozbiły @Detailing House i Clinic4Car - nie wydaje mi się, aby w którymś ze sklepów trafiły się lepsze promocje... Aczkolwiek jestem za 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eidos71 napisał(a):

W piątek może już nie być połowy towaru... A na razie bank rozbiły @Detailing House i Cosmetic4Car - nie wydaje mi się, aby w którymś ze sklepów trafiły się lepsze promocje... Aczkolwiek jestem za 😁

też tak uważam dlatego od rana weryfikowałem koszyk, porównywałem ceny między kilkoma sklepami ( głównie z @MrCleaner bo większość to produkty CarPro) i ostatecznie siadło na @Detailing House 😉 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 minuty temu, daniel23584 napisał(a):

Kilka lat temu jak kupowałem szczotkę do odśnieżania to polecana była Vikan, zmieniło się coś w tej kwestii?

Tak, na poprzedniej stronie masz info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, Domel napisał(a):

 Gdzie dostane taką szczotkę 😄 5:09

Ok - znalazłem 😄

 

Curveball from detail factory > https://detailfactory.net/product/curveball-large-area-detailing-brush/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
7 minut temu, pablo15005 napisał(a):

Panowie, gdyby ktoś widział jakieś dobre promo na pasty 3d dajcie znać, będę wdzięczny 💪

Bierz w tych cenach co są bo prawdopodobnie lada moment ceny mogą zrównać się z cenami europejskimi i USA. Teraz w Polsce mamy w sumie taniej niż w USA, długo to nie potrwa.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.11.2022 o 14:25, Eidos71 napisał(a):

A na razie bank rozbiły Cosmetic4Car

Na pewno masz na myśli ten sklep? 
Przeważnie -15, -20, a max -25%, więc jak na BF tak średnio bym powiedział.. tak średnio
niektóre marki wyłączone o dziwo z promocji (np. neoxal)

Nie wiem jak wy, ale jak widzę w jakimś sklepie najtańszą wysyłkę na poziomie 16 zł i darmową od kwoty 300/400 zł to odechciewa się zakupów.
Wiem, że tutaj allegro nas przyzwyczaiło do wysyłki za free i oczywiście nie oczekuje tego od 'zwykłych' sklepów int. ale mimo tego jest sporo sklepów z chemią i wysyłkę nawet od 50 zł (coraz częściej wprowadzaną), a standardem jest ta wydana stówka.

  • Lubię to 2
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soft daje 50% przy 8 produktach wysyłka free, Prostaff rabaty 30% i wysyłka od 50 zł free, zauważyłem że Gyeona Tire co katalogowi kosztuje 84,90 można było miesiąc temu kupić za 61 zł a teraz na wielkiej promocji BF najtaniej 63 zł.

Ale idzie kilka pozycji znaleźć , ja zamówiłem 2x więcej niż miałem w planie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.