Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

@pioter94 Czarna prawdopodobnie nie będzie tak trwała jak czerwona. Kolega kupił czarną i ślady użytkowania po lekko ponad pół roku posiada , a nie jest jakoś intensywnie używana. Jeżeli chodzi o miękkość to jest jak najbardziej ok , kilka razy nią myłem i tu zastrzeżeń nie mam.

Czerwoną miałem dwuletnią i poza utratą koloru , była jak nowa, a użytkowana dość intensywnie. Dodatkowo pożyczałem ją innym. 

Niestety BRS zeżarł mi pies , i kupiłem chyba najgorszą ze wszystkich - niebieską. Jak dla mnie ona jest za twarda , dopiero po chwili w ciepłej wodzie zaczyna mięknąć. 

Możliwe że czarna długodystansowo będzie tak samo dobra jak czerwona , ale to jeszcze trzeba czasu. BRS to dobry, sprawdzony produkt. 

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy suszycie mf lub ręczniki do osuszania w suszarkach elektrycznych?

Mam taką, która ma program do mf, ale jakoś nie jestem przekonany....

Oczywiście wszystkie metki wycięte, także nie mam nawet jak się upewnić, które mogę, a które nie 😜

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzygaj Tak jak @Rafal9304 wspomniał,  od lat tak suszę mikrofibry i aplikatory.  Nie zgodzę się jedynie co do padów... u siebie mam tylko jeden program suszenia (nie wiem nawet jaka jest temperatura) i przy suszeniu padów odchodzi od nich rzep! Zwyczajnie się odkleja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suszę mf tylko w suszarce bębnowej, na programie syntetyki. Dodatkowo polecam kulki „jeżyki” do szuszarek - mf mięciutkie, rozbite, jakby napowietrzone. Fajniejsze niż nowe


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adrian89 co to za kulki?
Suszę. Miękkie fajne nic się nie dzieje
 

1f3e2da02606f3c5f12b31a7639cee51.jpg
Coś takiego na przykład - dostępne w rossmanie za - UWAGA - SZALONE ok. 12 cebulionów.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafal9304 @penkus5 @analyzator @Adrian89 a czy przy suszeniu też grupujecie mf - na pierwszy brud, do docierania itd... i suszycie każdą grupę osobno?

Drugie primo - to czy 2 kule wystarczą, czy im więcej tym lepiej? 🤓

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzygaj Ja osobiście wrzucam wszystkie jak leci 😄

Kiedyś prałem częściej i miałem 2 kule,  teraz nawalam pół pralki szmatek,  więc leci do tego 6 kul 😅

Samo suszenie fajnie zmiękcza fibry,  ale te kulki tak jakby napowietrzały włosie jeszcze,  rozbijają je fajnie 😉

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wrzucam jak leci, u mnie z padami nic się nie dzieje a program do suszenia z tego co pamiętam to biorę po prostu mix, kiedyś próbowałem na programie delikatne ale po suszeniu były wilgotne. Też korzystam z tych kulek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzygaj bez sortowania, wszystko jak leci

Chyba, że coś poszło do zadania „bardzo specjalnego” to jest wysyłane na wieczny odpoczynek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.