Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Jak i ja.
Jeden tip... interior cleaner potrafi zaskoczyć agresywnością. Ktoś tu narzekał na cleantech, ja z kolei przejechałem się na pedzelkowaniu manetek tym od Detailink - chwila nieuwagi i napisów mogłoby nie być... Na szczęście przytrafiło mi się to tylko z tym środkiem i w swoim aucie. Trzeba z głową.

Wyryte w skale z S20 FE 5G



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MMCzysci  Ostatnio ściągałem zieloną naklejkę chyba z normą spalin. Tak jak @penkus5 pisze, najpierw nożykiem skrobiesz, ja potem umyłem klej IPĄ, ale jak myłem szybę płynem do szyb, to póki szyba była mokra, zostawał "cień" naklejki. Ten "cień" zdjąłem MG Ultimate Compound 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MMCzysci ja naklejkę po normach zdejmowałem nożykiem, a resztki kleju poprawiłem odrobiną pricka na mf. Potem płyn do szyb i miód malina


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MMCzysci , ja to ostatnio robilem, ona jest jakby dwuwarstwowa, , jak te grubszą od strony kabiny oderwiesz, to potem juz jakis szybki T&G, vasco wiesz wolno dziala(nie, ze nieda rady), no i jakis twardy kawalek plastiku do zdrapywania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Michał98 napisał(a):

Przygodę z TFR czas zacząć więc co polecacie.

Ja bym polecił Koch Green Star, w mojej opinii w odpowiednim stężeniu lepszy niż 90% TFRów na rynku. Do tego nie przesadnie wysokie zasadowe pH, oraz inhibitory korozji.

Skuteczny i bezpieczny.

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś opinie o Ultracoat Finest Wipe? Widziałem na filmiku Mx Nowicki , że działa podobnie do Gyeon Prep. Cenowo wypada o połowę taniej , dodatkowo jest go litr więcej niż Prepa (duże opakowanie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecił Koch Green Star, w mojej opinii w odpowiednim stężeniu lepszy niż 90% TFRów na rynku. Do tego nie przesadnie wysokie zasadowe pH, oraz inhibitory korozji.
Skuteczny i bezpieczny.
 
Prawda.
Od ponad roku czasu używam wyłącznie kocha GS jako typowe TFR i w sumie nie mam zamiaru nic zmieniać.

Działa znakomicie, domywa bardzo dobrze, długo leży na lakierze, jest w 100% bezpieczny, bezzapachowy, do tego kupujesz 5L bo dobrej kasie.

Stężenie oprysk 1:25

Ps. GS ma jeszcze masę innych zastosowań, więc to takie X in 1 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.