Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zaaplikowałem Soft99 Ultra Glaco na szybę oczyszczoną Glass Compound Z i jest dobry zrzut wody, taki jak widać na testach w YT. Dziś był test na deszczu i ładnie krople odfruwają. Ale gdy włączę wycieraczki to po przejechaniu wycieraczki powstaje delikatna smuga i po ułamku sekundy znika. To normalny objaw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@janekbossko na fejsie dostałeś sporo odpowiedzi. Dołożyć towaru żeby z górką było i wtedy szlifować i polerować. 

Niestety robienie zaprawek tak dużych to długa praca, trzeba czekać aż wyschnie i kolejna warstwa i kolejna 🙃

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@technopierdoła neoxal coś już pokazał. Sonax z pamięci jakiś super trwały nie był. Finis wspaniałym woskiem jest. Jakbym nie miał finisa to bym kupił. Jak lakier nie jest w znakomitym stanie to bralbym jednak coś innego. Tonyin może.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą a propos zaprawek używał ktoś z Was MIRKA Mini-File ? I może coś o tym napisać więcej ?
Screenshot_2022-10-18-19-32-27-650_com.android.chrome.jpg.590200d5d749df3085e1671ec532be0b.jpg
Mam to i powiem Ci że bardzo dobrze wycina zacieki, tylko podczas wycinania musisz "szlifować" tylko i wyłącznie w jedną stronę. Nie możesz robisz ruchów okrężnych tylko np. Od prawej do lewej czy z góry na dół.
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, skrzat06 napisał(a):

@pioter94 Wygląda na to że kolega @xadamx jeszcze jest przed kawą 🙂 myślał chyba, że odpowiadasz koledze @Blaszak na pytanie o aplikatory 

O jaaa. Rzeczywiście. 

Ale wtopa. 🤪

 

Kurde czas na kawę

Godzinę temu, pioter94 napisał(a):

@xadamx No ja właśnie chcę gąbkę do NR.

Sorki. Zajarzyłem jak diesel podczas rozruchu zimą 😉

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś alternatywa dla Optimum Big Black Sponge w rozsądnej cenie?

Qjutsu od soft99, ale to taki półśrodek. Wtedy już chyba lepiej garść mf. Poza tym nie ma czarnej gąbki optimum :) to jakiś „chłyt martetindowy” sprzedawców. Optimum firmuje tylko BRS. Z drugiej submarki mają jeszcze jakąś żółtą. Z gąbek do rineless black sponge to najtańsza alternatywa:)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma jak jest. To najnowsza i zarazem najdelikatniejsza gąbka https://cardna.pl/big-black-soft-sponge-p-626.html

To jest gąbka Lake Country (notabene ta sama firma produkuje większość rinselessowych gąbek) ale nie jest to gąbka brandowana przez optimum - w opisie jest tylko, że „idealnie się sprawdzi z ONR”. Jeśli chcesz zaczerpnąć dokładnych informacji nt. akcesoriów sygnowanych przed danego producenta najepiej zajrzeć na jego stronę. I jestem więcej niż pewien, że nie znajdziesz tej gąbki na stronie OPT:)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.