Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się do swojej pierwszej korekty. Samochód to Citroen Berlingo 2010 z lakierem KJF. Może ktoś miał styczność z tym lakierem lub będzie potrafił doradzić. Stan lakieru oceniam na dość zniszczony, pełno drobnych rysek a zdarzają się i grubsze. Niedawno zakupiłem maszynę ADBL Roller. Pastę myślę że wezmę 3D One bo można nią zrobić finish i coś wyciąć na twardszym padzie. Ale mam probiem z ich doborem. Na finish myślę żeby wziąć NAT czerwony średnio miękki. Ale co wcześniej? NAT żółty średni czy biały twardy? Poniżej nagranie maski:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zwirek03 @pablo15005 a może przez jakiś dressing? Dzisiaj czochralem adbl i też nie miałem piany a leżał dressing gyeon. Podobnie miałem czasem z shiny garage i Daniel WASHington. Tak sobie teraz myślę... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zwirek03 @pablo15005 @penkus5 tak jak pisałem w temacie porównawczym @Streat u mnie też się raczej nie pieni, chociaż siła mycia zdecydowanie na plus. Koncentrat czy rozrobiony 1:1, 1:3 nie ważne, efekt podobny.

Binder Ultimate Tire Coating Wax mógł być powodem, ale pewności brak. Teraz na oponach Aqua, kolejne mycie za tydzień lub dwa i wtedy zobaczymy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem pierwszej powłoki kwarcowej - Carpro Cquartz Lite.

Pytanie, czy można ją bez problemu aplikować pod chmurką? I czy można zabezpieczać nią chropowate zewnętrzne plastiki lub gumowe uszczelki (ew. jeszcze cudowny piano black we wnętrzu auta, który rysuje się od samego patrzenia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem pierwszej powłoki kwarcowej - Carpro Cquartz Lite.
Pytanie, czy można ją bez problemu aplikować pod chmurką? I czy można zabezpieczać nią chropowate zewnętrzne plastiki lub gumowe uszczelki (ew. jeszcze cudowny piano black we wnętrzu auta, który rysuje się od samego patrzenia).
Pod chmurką nie wskazane.
Nie aplikuje się na plastiki.
Piano też można.

Wysłane z mojego HD1903 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję preparat do usuwania rdzawych nalotów typu psiknij -> poczekaj -> przetrzyj. Czy jest coś dobrego godnego polecenia? Zostawiłem w garażu jedną walizkę kluczy i przez zimę jest nalot na niektórych nasadkach. Miałem kiedyś coś takiego, ale to był produkt reklamowy i nawet nie wiem z jakiej firmy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.