Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Mało detailingowo ale… czy komuś jeszcze od paru dni taptalk całkowicie oczadział? Powiadomienia push przychodzą prawidłowo ale w liście powiadomień w apce non stop wskakują stare jako nieprzeczytane, a nowe sie nie odświeżają. Od samego początku z apką jest problem - jak temat ma mało postów to się otwiera z powiadomienia push, a jak dużo to ładuje się pusta strona i dopiero po wybraniu z listy powiadomień w aplikacji poprawnie otwiera temat. Przeinstalowywałem kilka razy, wersja aktualna. Ktoś ma podobnie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Adrian89 napisał:

Mało detailingowo ale… czy komuś jeszcze od paru dni taptalk całkowicie oczadział? Powiadomienia push przychodzą prawidłowo ale w liście powiadomień w apce non stop wskakują stare jako nieprzeczytane, a nowe sie nie odświeżają. Od samego początku z apką jest problem - jak temat ma mało postów to się otwiera z powiadomienia push, a jak dużo to ładuje się pusta strona i dopiero po wybraniu z listy powiadomień w aplikacji poprawnie otwiera temat. Przeinstalowywałem kilka razy, wersja aktualna. Ktoś ma podobnie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mam dokładnie to samo i też chciałem się was zapytać 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie to samo i też chciałem się was zapytać

Tez niektórych powiadomień z obszernych tematów nie możesz otworzyć z powiadomienia push tylko dopiero w aplikacji?

Do tego się trochę przyzwyczaiłem ale w sprawie z ostatnich dni pisałem na support taptalka, od tamtej pory wjechały 2 apdejty i mam wrażenie, że jest gorzej…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adrian89 napisał:


Tez niektórych powiadomień z obszernych tematów nie możesz otworzyć z powiadomienia push tylko dopiero w aplikacji?

Do tego się trochę przyzwyczaiłem ale w sprawie z ostatnich dni pisałem na support taptalka, od tamtej pory wjechały 2 apdejty i mam wrażenie, że jest gorzej…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Akurat u mnie się otwierają, ale co dostanę powiadomienie push, to po otwarciu Tapatalk nie wykrywa mi tego, co już przeczytałem - co skutkuje cały czas 20-30 nowymi powiadomieniami z tematów, o których już zdążyłem zapomnieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat u mnie się otwierają, ale co dostanę powiadomienie push, to po otwarciu Tapatalk nie wykrywa mi tego, co już przeczytałem - co skutkuje cały czas 20-30 nowymi powiadomieniami z tematów, o których już zdążyłem zapomnieć. 
Mam to samo.
Niestety dotyczy to wszystkich for jakie mam podpięte do Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pimps - a co konkretnie Cię interesuje ? Aplikacja banalna, chociaż czasem potrafi lekko smużyć, dlatego (wg mnie) najlepiej jest aplikować na aplikator z MF i dopiero rozprowadzać po lakierze. Zauważalnie przyciemnia, dociera się bezproblemowo. Zauważalnie podbija połysk, ktory jest typowo syntetyczny, bez efektu "ciepła". Zaleznie od przygotowania powierzchni i zmiennych, zwiazanych z warunkami użytkowania i parkowania auta, potrafi polezeć ok. 2 tygodni, ale i ok. 2 miesięcy. Fajnie się sprawdza jako topper na powloki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eidos71 Dzięki bardzo za garść informacji - a co chciałem wiedzieć? A mianowicie bardziej mi chodziło o efekt wizualny typu szklistość i o jego śliskość. Tak czy śmak dzięki za pomoc.

@Domel Dziękuję za wskazanie linku

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na półce znalazłem prawie pełny Meguiar's Ultimate Polish który kupiłem dawno temu w duecie z Ultimate Compound gdy myślałem jeszcze że ręcznie wypoleruję samochód (naiwniak ze mnie). I teraz pytanko, z racji że jest to raczej lekko ścierny środek czy nada się to pod wosk jako cleaner? Korzystał ktoś w ten sposób? Nie wiem czy znajdę w najbliższym czasie pełny weekend na one-stepa i jeśli Ultimate Polish w jakimś stopniu maskuje to też się nie obrażę. Albo może wykorzystywał ktoś go w jakiś inny sposób? Szukałem na forum informacji o Ultimate Polish, wiele nie znalazłem i domyślam się że to dinozaur detailingu ale trochę mi go szkoda, że się marnuje 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na forum czytałem w którymś temacie na temat ramek do tablic rejestracyjnych. Ktoś polecał z konkretnego linku na alledrogo ale nigdzie nie mogę znaleźć wątku. Ktoś pomoże?
 
9702884119. Wyglądają na takie, co nie klękają na robocie. W porównaniu z tymi, które miałem wcześniej, są z dużo grubszego plastiku.

Wyryte w skale z S20 FE 5G


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji gyeona cancoata napisali, żeby przez min 2h powłoka nie miała kontaktu z wodą. Ktoś może wie czy ten czas można skrócić?

( wiem, że dla 'powłoki' powinno być 24h ale chciałem auto ogarnąć w piątek, a ma padać, a niekoniecznie moge auto zostawić na dłuższy czas 😛 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.