Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Parside phd170 wąż lancy lepszy niż fabryka to?

Chciałbym żeby po zdjęciu że zwijaka normalnie sobie myć auto. Ten syf z pudełka jest sztywny tak że prędzej przewróci myjkę nizsie rozwinie.

Jest lepsze?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@analyzator sprawdzałeś może oferte techkara? ostatnio zamawaiłem od nich jakis waż hydroline i jest jakos z 10x lepszy od ori lavora pod wzgledme elastycznosci (ale jeszcze nie pracowałem pod cisnieinem, bo pogoda jest jaka jest), tylko u mnie nie bylo przejściówki na bęben (nie wiem czy zamowilem zly typ, czy poprostu takich nie mieli), wiec musze wokol myjki zawijac, ale ori byl tak sztywny że i tak sie go na beben nie dalo nawinać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pikoko Mi deturner słabo przypasował,  ale może poczekaj na więcej opinii  

Co do rain drop bazooka, stosuję ją od dwóch lat i nie planuję szukać niczego innego. Mega pomocny przy osuszaniu,  zabezpiecza na dość długo,  nabłyszcza... no mi lepiej podszedł.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@DrejkBr Nigdy nie czyściłem CT IC dywaników ale produkt na tyle fajny że powinien sie sprawdzić w koncu to tez pdoruk wielozadaniowy jak apc 🙂 ja osobiscie uzywam do gumowych dywaników ecoshine multishine (pomaranczowy) i nawet bez wymywania nie sa śliskie 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, DrejkBr said:

@alexander.p A  cleantechem company inside cleanerem nie moge bo już mam go a szkoda mi kupić apc jak prawie tak samo działa.

Sam robiłem CT IC gumowe dywaniki i dawał rade, tylko najekonomiczniejszy sposób to nie jest, bo troche mi tego dziadostwa zleciało v:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, Enkelinho said:

Cześć wszystkim, pytanie do was, czy używał ktoś Koch Green Star na skórach i ogólnie do wnętrza? Jakie stężenie braliście i czy używaliście już pełny koncentrat?

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka
 

Prosze, nie używaj APC na skórach, do skory sa dedykowane produkty - podobno ekoskóre można, ale nie probowalem to sie nie wypowiem. Co do środka to ja w steżeniu 1:20 używałem, bo takie chyba producent zalecał (od 1:10 do 1:20 jak dobrze pamietam - na etykiecie jest napisane), tylko przy apc trzeba pamietać żeby je pożniej wymyć (przyli poprostu mokra fibra przelecieć) bo potrafia po nim ślady zostać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Fisz napisał:

czym najlepiej usunąć "pozostałości" Fusso Coat?

Najlepiej to zwykłym cleanerem na maszynie DA.

HoW Amber, DJ Lime Prime, McKee ValetPro Purpule Passion, McKee's 37, Collinite 390 itd itd.
Do wyboru, do koloru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, D@ViD napisał:

Szybko i robi robotę - szampon na rękawicę, na mokro.  Meguiars Car Wash Plus

Jest mocniejszy od żółtego FX ?? Przydałby mi się taki szampon przed nakładaniem wosku, taki mocny, a jednocześnie słaby dla tworzyw, żeby nie narobić sobie i innym problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kedar Było o nim na forum . Potrafi ściągnąć wosk .

Tylko ze nim myjesz „po japońsku”, a żółty fx wlewasz do wiadra, więc dwa różne produkty według mnie. Chociaż w instrukcji jest napisane, ze tez można dać do wiadra z woda, ale myśle ze wtedy nie działałby jako taki „LSP off”

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.