Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Sonax EX 04/06 na żółtym padzie NAT da rade swirlom na białym lakierze Seata Leona 2 (2007)? Czy może zmienić pad na twardszy ew mocniejsza pasta?
Kup sobie kilka padów np żółtego i białego nata . Do tego druga pasta do cięcia. Nikt Ci nie powie co się sprawdzi. Możesz kupić mniejsze ilości past na forum. Na DA żółtym padem myślę że nie wiele zdziałasz.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, locarno napisał:

@D@ViD to jak najlepiej zabezpieczyć taki lakier?

zabezpieczyć woskiem lub powłoką a potem umiejętnie dbać o lakier, ale zmartwię cię bo z każdym myciem/suszeniem rysy będą i tak powstawać 🙂 

Jeśli bedziesz mył zgodnie ze sztuką to zminimalizujesz ryzyko zarysowania, ale nie wykluczysz go całkowicie. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pablo15005 Eh ciężkie pytanie. Zależy jak często będziesz go używał. Jak sporadycznie, to taki Home Made wystarczy 🙂 A jak dużo robisz to lepiej kupić ori bo mniej zabawy i przyśpieszy prace. Sam mam ori ale na "bazie" u rodziców. Teraz będę kombinował i robił Home Made żeby mieć coś we Wrocławiu i nie wozić 🙂  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Mam takie pytanie, znajomy ma u siebie w domu świetlik i męczy go że woda wolna z niego spływa a że jest to dość duzy obszar to chciałby coś na wzór NW. Jest to dość duża powierzchnia i najlepiej jakby to był produkt typu spryskać i myjką pod cisnieniem spłukać 🤔 zastanawiam sie czy SSW by tak nie zadziałało, co myślicie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Streat napisał:

Mam takie pytanie, znajomy ma u siebie w domu świetlik i męczy go że woda wolna z niego spływa a że jest to dość duzy obszar to chciałby coś na wzór NW. Jest to dość duża powierzchnia i najlepiej jakby to był produkt typu spryskać i myjką pod cisnieniem spłukać 🤔 zastanawiam sie czy SSW by tak nie zadziałało, co myślicie? 

Spróbuj Ultracoat Splash lub AutoGlym Polar Seal. Jedyna niewiadoma z tym, jak to zachowa się na szkle/poliwęglanie pod względem trwałości.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.