Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

@BiałyGTi  mogę wiedzieć jak używałeś?Spotkałem się z dwoma metodami.

Pierwsza to na cienką fibre (waflową np.) i przetarcie we wszystkich kierunkach ściągamy nadmiar suchą fibrą. ( Tak pracował MxNowicki na swoim kanale )

Druga metoda o której doczytałem w przypadku Excede encapsulator to przetarcie i na koniec odkurzanie.

Co tutaj sie lepiej sprawdzi chciałbym ogarnąć delikatnie podsufitkę i zabieram się do tego jak ,,pies do jeża" 🤣

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też będę raczej robić bonnet w weekend, i gdyby ktoś mógł napisać tutorial step by step, byłbym wdzięczny Oglądałem film Nowickiego, ale jakoś tak za krótko to tłumaczył
I jeszcze jedno - demontował ktoś fotele z A4 B5?

Wyryte w skale z S20 5G FE

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, MMCzysci napisał:

No ja też będę raczej robić bonnet w weekend, i gdyby ktoś mógł napisać tutorial step by step, byłbym wdzięczny emoji14.png Oglądałem film Nowickiego, ale jakoś tak za krótko to tłumaczył emoji6.png
I jeszcze jedno - demontował ktoś fotele z A4 B5?

Wyryte w skale z S20 5G FE
 

Jw.

 

Psikasz na mf, przecierasz w jednym kierunku, zmieniasz strony mf 

drugą suchą mf wycierasz.

Można odkurzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę robić tym, co mam i liczyć, że będzie dobrze
Podbijam z fotelami, może ktoś przerabiał. Panicznie się boję, ze coś popsuje, jak zwykle zresztą.

Wyryte w skale z S20 5G FE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MMCzysci Demontaż foteli w B5 masz np w tym filmie

Pamiętaj tylko, żeby nic na siłę się nie szarpać z kostkami. Jak nie wychodzą to szukać do skutku zatrzasku albo oglądać więcej materiałów z demontażu. Nie ma się co bać, za pierwszym razem też się cykałem a na ten moment to już chyba każdą śrubkę w swojej rozkręciłem 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, cypajak napisał:

W jakiej kolejności to zrobić aby było OK ?

Dokładne umycie, glinkowanie, scratchX, black Hole*, Fusso 99

*jak zamierzasz użyć BH to odpuściłbym odtłuszczenie. Fusso będzie krócej siedzieć na tej kanapce, ale lakier dostanie więcej glębi i BH sporo mikro rysek zamaskuje.

W sezonie letnim i tak fusiak posiedzi Ci pewnie do zimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Bapko napisał:

Ultra glacko na szybkę poliwęglan w nowym kasku motocyklowy kłaść czy może się coś zniszczyć? Ewentualnie jaka alternatywa?

Zniszczyć to się nie zniszczy ale jest specjalne glaco do kasków  "Glaco Blave" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kamil598 napisał:

@cypajak ja bym odpuścił blackhole, dobrze odtłuścił i położył fusso które samo sporo maskuje i przyciemnia a bez politury dłużej poleży 🙂 

odtłuszczenie też po Scratch X przed fusso ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.