Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Skończył mi się Tenzi Tapicerka właśnie. Ktoś porównywał może ten specyfik z innymi dostępnymi na rynku do bonnetowania? Nie wiem czy brać znowu Tenzi, który jest przystępny cenowo i działa czy może są skuteczniejsze alternatywy. Ma służyć głównie do przecierania foteli czy kanapy, bo przy 2 dzieciaków jest co robić. Mam też Excede Encapsulator Cleaner i sobie chwalę, ale to trochę inny produkt i do tego nie wiem czy rozrobiony koncentrat nie traci z czasem na właściwościach.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@grechut wszystko zależy co chcesz zrobić ale jeżeli wnętrze masz tylko do ogarnięcia że odkurzyć i ewentualnie plastiki wyczyścić i wyprać tapicerkę to spokojnie jeden dzień wystarczy 🙂 e drugi możesz ogarnąć z zewnątrz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IQD ładnie leży na dywanikach, ale na pewno dedykowany produkt zrobi lepszą robotę. Interior Magic również się sprawdził. Perla odradzam - ślizgawka.

Wyryte w skale z S20 5G FE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@marcelus warto isc  w home made. Na forum nawet jest taki tema. Sam jakis czas mialem zrobione wiadro i spisywalo sie swietnie. Po czasie kupilem LC 3000d. Mega oszczednosc padow i czasu na czyszczenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory korzystałem do prania tapicerki z zestawu od Chemspec (enz-all + formula 90).Jednak wszystko co dobre się kończy.Z okazji uzupełniania braków magazynowych zastanawiałem się nad przejściem na zestaw Excede Heavy Duty Extraction Cleaner(pre spray)  + Chemspec Formula 90(ekstrakcja). Korzysta ktoś z takiego polaczenia ,lub jaki inny równie dobry lub lepszy duet wybrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy powłoka TAC Moonlight w jakimkolwiek stopniu chroni przed mikro-zarysowaniami mechanicznymi, czy to tylko bardziej trwały sealant?

Moooze przy lekkich ruskich powstałych podczas osuszania ale nie oczekiwał bym nie wiadomo czego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ErykGarage napisał:

Do tej pory korzystałem do prania tapicerki z zestawu od Chemspec (enz-all + formula 90).Jednak wszystko co dobre się kończy.Z okazji uzupełniania braków magazynowych zastanawiałem się nad przejściem na zestaw Excede Heavy Duty Extraction Cleaner(pre spray)  + Chemspec Formula 90(ekstrakcja). Korzysta ktoś z takiego polaczenia ,lub jaki inny równie dobry lub lepszy duet wybrać ?

Global Enzym Pro98

Global Extraction Clean S880

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.