Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Jak czyscicie gabkowe aplikatory do wosku? Pozostalosci zdrapujecie jakos mechanicznie czy jakoś w ciepłej wodzie wymaczacie? Mam do ogarniecia jeden aplikator z mrcleanera i zigzapa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W założeniu ma zarówno pozostawić jakieś wykończenie, jak i usunąć lżejsze zabrudzenia. Oszczędne dawkowanie zwiększa szansę na to, że nie usunie dressingu z tworzywa. Efekty użycia różnią się pomiędzy poszczególnymi QD.

Wyryte w skale z S20 5G FE

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@oo7 marolex robi też świetne opryskiwacze. Kupiłem 3 litrową alkę i rozwiązuje problem. Do opryskiwacza nie musisz nabijać dużego ciśnienia wystarczy że jest trochę. Domywanie rewelacja jak u bh.

3l na kombiaka spokojnie

 

@Skav ręcznie mydło ciepła woda a potem wrzucam z ręcznikami do prania

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Zamierzam położyc wosk poorboya na swoją alfę. Przed woskiem oczywiście autko bedzie umyte, dekontaminacja zrobiona zarowno chemicznie (prick bort) jak i mechanicznie (glinka). Potem chce uzyc pre waxu. Mam Meguiers Deep Crystal Polish Step 2 oraz aplikator tri color. Mogę takiego zestawu użyć? Z tego co wyczytałem to czarna strona aplikatora i ruchy koliste bez uzywania nadmiernej sily. Czy cos pomylilem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może jakis sposób dla totalnego laika jak sprawdzic czy skora jest prawdziwa czy eko? Gdzies czytałem że zwykła powinna wchłanać wode w przeciwieństwie od eko, ale to też podobno zależy od rodzaju zastosowanej skóry. Jak u mnie w accordzie są połskóry to jestem na 99% pewien ze to poprostu ekoskóra, to na połskórach w a6c7 bym obstawiał już prawdziwa (ale porownanie mam prawie 0, bo teorie wysunąłem na podstawie różnićy w fakturze i dotyku w porownaniu do mojego auta v:). Zastanawiałem sie nad zestawem colourlocka do skór, ale zastanawiam sie czy ma to wgl sens, bo jak żadna ze skór nie jest prawdziwa, to poprostu bym sobie ic rozcienczył (bo ic od cleantecha jednak jest mocny) i nim przeleciał fotele - chociaz podejrzewam ze jezeli juz bym zakupił ten zestaw to nawet ekoskory bym nim czyscil, zeby nie ryzykować pomylenia sie i lecenia po zwykłej skorze ic v:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Domel napisał:

Są na rynku jakieś godne polecenia maszyny DA na akumulatory - pomijając flexa ?

Makita DPO500Z - co prawda planetarna, ale ma też opcję trybu pracy DA. Posiadam i uważam, że naprawdę zacna maszyna, nawet do częstych prac (co prawda uważam, że trzeba posiadać co najmniej trzy aku 5 Ah, aby w miarę wygodnie pracować). Najważniejsze, że przy końcówce akumulatora nie traci zupełnie na mocy (co niestety występuje w maszynie Flex).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pad polerski należy również impregnować przed pierwszym użyciem jeżeli korzystamy nie z pasty polerskiej a z cleanera, w tym przypadku SOFT99 MICRO LIQUID DARK ? 

Czy nie trzeba i po prostu nałożyć kilka groszków, rozłożyć po elemencie za każdym razem by powierzchnia była .... `cała biała` i jechać z koksem ? 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.