Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Które konkretnie separatory pasują do wiader z Casto? Nie piszcie "stare WS", bo nie wiem do tej pory dokładnie, które to by miały być :/ Chcę zrobić upgrade akcesoriów, ma być rozsądnie cenowo i w miarę solidnie. Najchętniej kupiłbym dedykowane wiadra w stylu WS/Shiny, ale to spory koszt jak na wiaderko Zdaje się, że Castorama + GG wychodzi najkorzystniej, mam rację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MMCzysci napisał:

Które konkretnie separatory pasują do wiader z Casto? Nie piszcie "stare WS", bo nie wiem do tej pory dokładnie, które to by miały być 😕 Chcę zrobić upgrade akcesoriów, ma być rozsądnie cenowo i w miarę solidnie. Najchętniej kupiłbym dedykowane wiadra w stylu WS/Shiny, ale to spory koszt jak na wiaderko emoji14.png Zdaje się, że Castorama + GG wychodzi najkorzystniej, mam rację?
 

Dosłownie dwa tygodnie temu kupiłem i pasuje idealnie do wiadra z Castoramy. 

https://allegro.pl/oferta/separator-zanieczyszczen-do-wiader-18-20l-9571496601

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MMCzysci napisał:

Chcę zrobić upgrade akcesoriów, ma być rozsądnie cenowo i w miarę solidnie. Najchętniej kupiłbym dedykowane wiadra w stylu WS/Shiny, ale to spory koszt jak na wiaderko

też właśnie zrobiłem upgrade. 3 wiadra z 2 separatorami w promocji w DH wyszły w całkiem znośnej cenie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KiK w mojej myjcie Parkside PHD150 notorycznie wkur... mnie wąż, który jest strasznie sztywny i ciągle się skręca - nadszedł już czas na jego wymianę, by mycie auta było przyjemnością, a nie walką z wężem - co byście polecili pasownego do tej myjki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakładał ktoś na Owatrol Polytrola drugą warstwę po kilku miesiącach? Przyjmie się? Czy trzeba starą ściągać? Jeśli tak to czym? Niby wciąż wygląda ładnie ale chodzi mi po głowie żeby odświeżyć jak zrobi się cieplej bo nie wiem ile jeszcze to wytrzyma a nie chcę jeździć też z plamami na plastikach jak ta powłoka zacznie złazić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie takie pytanie do tych, co mają srebrny lakier. Generalnie cały czas kładłem woski dedykowane pod jasne/srebrne lakiery.  W tym roku chciałbym wypróbować zabezpieczyć auto jakaś płynną powłoką. Może nie koniecznie musi być to powłoka ceramiczna, może być również z grafenem czy SiO2 lub inna grunt aby trzymała rok-dwa. Co byście polecili, aby ten paskudny kolor lakieru przyciemnić i nadać mu fajnej śliskości? Myślałem o Moonlight, lub UNC, GYEON Q2 Mohs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanie dość banalne ale mam problem ze znalezieniem gąbek polerskich na rzep o średnicy 30mm, przynajmniej na allegro.

Gdzie - w jakim sklepie takowe można nabyć? Chodzi mi  o miękką do finishu i średnią do polishu.

Update - już nieważne, widzę że na DeepGloss.pl można j nabyć 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, locarno napisał:

Czy po polerce pastą finishującą muszę odtłuszczać ponownie lakier w celu nałożenia wosku?

Nie bardzo rozumiem dlaczego miał byś tego nie robić. Ale odpowiadając na zadane pytanie, tak, jak najbardziej odtłuszczać.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, locarno napisał:

Czy zaraz niedługo po nałożeniu świeżego lakieru przez lakiernika auto musi być polerowane? Ogólnie czy da się tak polakierować auto żeby od razu był idealnie gładki i lustrzany?

I musi i nie musi,  wszystko zależy od warunków w jakich odbyło się lakierowanie  i umiejętności lakierującego  😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Tomas-sg napisał:

Krótkie pytanie, bardziej towarzyskie, @Fredi88 Filip co się z Tobą dzieje 👀

Właśnie , a z kolegą @paperson kolegą @CoolBreeze i @kursien kiedyś bardzo aktywni użytkownicy a teraz cisza 😑

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, raafal91 napisał:

Panowie, dysza do opryskiwacza marolexa, płaska, szerokokątna - oryginał czy pasują jeszcze jakieś? Może lepsze?

https://www.pielegnowacauto.pl/marolex-dysza-plaskostrumieniowa-80st-do-pianownic-axel.html

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie , a z kolegą @paperson kolegą @CoolBreeze i @kursien kiedyś bardzo aktywni użytkownicy a teraz cisza
Dzięki za pamięć.
Nie wiem jak u pozostałych, ale u mnie się pozmieniało od pojawienia się córeczki i troszkę zmieniłem priorytety.
To nie znaczy, że u Pug'a nie dbam i nie zaglądam na KA. (Oj jestem w plecy z niektórymi nowinkami)
Mam nadzieję, że moje posty/testy/opinie ciągle służą zainteresowanym tematem.
Pozdrawiam!
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, CoolBreeze napisał:

Dzięki za pamięć.
Nie wiem jak u pozostałych, ale u mnie się pozmieniało od pojawienia się córeczki i troszkę zmieniłem priorytety.
To nie znaczy, że u Pug'a nie dbam i nie zaglądam na KA. (Oj jestem w plecy z niektórymi nowinkami)
Mam nadzieję, że moje posty/testy/opinie ciągle służą zainteresowanym tematem.
Pozdrawiam!

Nie no wiadomo 😁. Dziecko bardzo zmienia priorytety 😁. Dokładnie, wciąż pamiętam twoje posty gdzie było sporo przyjemnego czytania 😁. Lub jak kto woli informacji😁

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.