Jump to content

Malwin41

Użytkownik
 • Content Count

  455
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Malwin41 last won the day on October 4 2019

Malwin41 had the most liked content!

Community Reputation

202 Genialna

1 Follower

About Malwin41

 • Birthday 05/05/1991

Informacje

 • Imię
  Szymon
 • Auto
  Octavia 3 RS 2017
 • Lokalizacja
  Złotów/Delbruck
 • Województwo
  Wielkopolskie

Recent Profile Visitors

1,167 profile views
 1. @Birkhof @Michał82 To sa 2 komplety felg na sezon, dla siebie. Czasem nawet nie bo więcej jeżdżę busem służbowym. W takich ilościach raczej nikomu to krzywdy nie zrobi. Napewno nie przenosimy zakładu do domu. Ale dla nas hobbystów salon w zimie wystarczy jak nie mamy grzanego garazu
 2. @damiano2007 @vhs rozkręć go wyplukaj porządnie i tyle. Możesz używać.
 3. Szczerze czy QD od ADBL wciągnie WOW nie mam pojęcia. Ja wychodzę z założenia w prywatnym aucie takiego. Dwa razy do roku czyszcze gruntownie plastiki( ale robię tylko 15k rocznie) i nakładam Modemoiselle. Potem regularnie przecieram QD od ADBL. Nigdy nie robilem testów czy dressing zostaje po takim zabiegu. Dwa razy w roku odżywienie plastików dressingiem powinno starczyc. A potem dodajesz ochronę tym co zostawia QD.
 4. @damiano2007 Wiem ale do wnętrza mi ich szkoda xD juz je próbowałem na rozne sposoby i nie rysują. Chodzi mi bardziej jak robią to ludzie w studiach lub co kładą dużo powłok. Czy zawsze wyrzucaja czy piorą?
 5. Panowie jak to jest z mikrofibra po powłoce? Ja kładąc Gyeon Rim użyłem mikrofibr po użyciu od razu wyprałem. Mikrofibra nie stwardniała. A wiec mikrofibry po powloce trzeba wywalic czy idzie to uratować?
 6. @tryhp3 To bierz EzDetail. Droga ale bardzo dobra.
 7. Do bębna felgi cos ala Ez Detail. Pędzel jakos do dziur na śruby i zakamarki. Reszta rekawica
 8. Jakies inne cudo. Nie wiem nawet co to za firma. Ale spisuje sie już długo bez problemu, i pryska wodą co ma 70° +.
 9. Pre Wash to ogólnie nazwa pian aktywnych i innych chemi luzujacych brud. Na szybkie akcje na bezdotyku Citrus Oil lub ADBL traffic cos tam. Nie używałem go, ale chłopaki bardzo chwalą. Ja na Octavi 3 kombi litra mam tak bardzo ma styk. Lepiej wes 2 litrowy opryskiwacz.
 10. Napisze Ci jeszcze raz. Nie musisz czyścić felg deironem za każdym razem. Kup sobie Excede Ultimate wheel cleaner a deiron dodatkowo co 3 lub 4 mycie.
 11. Nakladacie tez ceramike bloczkiem mikrofibrowy? Jak to się sprawdza?
 12. Nie używałem go, uzywalem SG glass polish i duragloss 755. Oba sa ok.

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.