Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

@audicoupe No w sumie to ogólnie, nie wiem jak rozmawiać z ludźmi którzy się tym zajmują, jak wyłapać czy nie odwalą kaszany. Przeczytałem tak na szybko watek na forum, duzo poleceń Valvoline, wezmę tez na warsztat to co Ty polecasz. Zainspirowałem się filmikiem z kanału „StrzeleckiVideo” na którym robili BMW produktem Waxoyl, jednak jak usłyszałem, że po roku „poprawki” trzeba robić to mi się lampka zaświeciła- przecież jak się robi coś takiego to ma być na kolejne 15 lat.
Druga sprawa to fakty czy powinni drzeć co jest (a ogólnie jest bardzo fajnie, nie wiem jak dokładnie progi pod listwami itp) do zera czy uzupełnić braki.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lukeu napisał:

jednak jak usłyszałem, że po roku „poprawki” trzeba robić to mi się lampka zaświeciła- przecież jak się robi coś takiego to ma być na kolejne 15 lat.

Jak znajdziesz coś z gwarancją na 2 lata bez odświeżenia/przeglądu po roku to daj znać, bo to będzie cud albo firma planuje się zwinąć do roku 😉 

Od zawsze bawię się starymi autami 4x4 i po każdej zimie trzeba uzupełniać "braki" konserwacji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupi się jakaś sensowna rotację za 500-600 do domowego użytku??? Heckmann 800 coś wart?? Bo fajne ceny ma w dwóch sklepach... 

Edit: dobra nie ważne trafiłem adbl roller 125-01 za nie całe 680

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepie Jula szczotka do opon bardzo podobna do tych z aliexpress. Czy ktoś ma porównanie czy warto zamawiać ta z Ali czy ta z Juli równie dobra ? No i wysłucham opinii o szczotce do felg .

 

Tez zolty włos jest dłuższy od tej z Ali o polowe tak na oko
[mention]banano7 [/mention] 42c353e090cd98ceb3d2aa13c48d0cb2.jpg
I

1b64a4b9e43cf9e646fe94011a685949.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, grechut napisał:

Panowie, apc pro od np adbl mocno odbiega od zwykłego apc? Zastanawiam się czy warto się zaopatrzyć czy to tylko taki marketingowy zabieg? 

Adbl pro to trochę inny produkt w porównaniu do zwykłego mniej się pieni i robimy mniejsze strzeżenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alexander.p Niestety nie zgodzę się z Twoją wizją tego wątku. Sam nie znoszę, kiedy ktoś buduję własny zestaw detailingowy korzystając z tego wątku, zadając pytanie z odpowiedzią na pół strony. 

A co do pytań na które można odpowiedzieć trzema słowami, to własnie do tego służy ten wątek - żeby szybko usłyszeć czyjąś opinię.  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vlodek2532 w detailing house masz w promocji Kocha Pol Stara + przykładowo pianowniczkę ADBL za 3 dyszki + 10 zł wysyłka 😉  (wiem, wychodzi tak samo jak allegro, ale zawsze przy okazji możesz coś dobrać w fajnej cenie ) 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.