Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Kamsyyo napisał:

Panowie, próbował ktoś samemu zrobić matę do mycia? Bo mam kawałek plandeki, tylko gąbkę dołożyć i jakoś zaszyć. Ktoś się może podzielić doświadczeniami?

Plandeki się zgrzewa gorącym powietrzem z dociskiem. Możesz próbować opalarką i jakimś wałkiem do tapet a zgrzewy rób od strony zewnętrznej. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, GrzechuKR napisał:

Plandeki się zgrzewa gorącym powietrzem z dociskiem. Możesz próbować opalarką i jakimś wałkiem do tapet a zgrzewy rób od strony zewnętrznej. 

A co dać na narożniki jakąś gąbkę?

Z tym zgrzewaniem to nawet nie wiedziałem, jak chciałem czymś to spiąć, zszywkami większymi czy coś. Ale pomysł dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, GrzechuKR napisał:

zgrzewy rób od strony zewnętrznej. 

Jak od zewnętrznej? Od spodu? Nie wiem czy tak ułoże plandekę z czym

 

21 minut temu, kepa416 napisał:

można dać otulinę na rury

O tym też nie pomyślałem, ale rurka musiałaby być trochę grubsza żeby po najechaniu się nie zgieła 😄 

Edit: Tylko jak skladać tą matę z rurką w środku 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś używa węża tego typu od techkara

https://sklep.techkar.pl/dn6-lavor-m2215-10m,3,3612,6730

https://sklep.techkar.pl/waz-dn6-10m-wtyk-nilfisk-beben,3,3612,5980

Czy rzeczywiście jest elastyczny tak jak piszą?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, peciu napisał:

Czy rzeczywiście jest elastyczny tak jak piszą?

Tak jest elastyczny, że się aż zagina/łamie hehe 😄
Tak na poważnie, to nie wiem, ale kiedyś męczyłem temat i ktoś mówił, że w cale nie jest taki super ten TECHKaru. chyba to był @BiałyGTi 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do czynienia z różnymi wężami w pracy i niestety, ale każdy się będzie skręcał mniej lub bardziej. Co nie zmienia faktu że oryginalny np w Nilfisk to pomyłka, a nie wąż. A im bardziej miękki tym większa szansa że się załamie jak pociągniecie 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś? Widoczne tylko pod odpowiednim kątem..  3 elementy niedawno lakierowane, z czego na części błotnika jest taki efekt.. za to na pomalowanym zderzaku rysy których nie idzie ruszyć Supershine Neohybrid Wool Cut.. 

20210222_191052.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

Od dłuższego czasu szukam zamiennika, albo pomysłu na zamontowanie automatycznego bębna w garażu - https://allegro.pl/oferta/beben-automatyczny-waz-15m-do-myjki-karcher-hd-hds-9811536510

Chciałbym, aby bez wyciągania myjki z garażu tylko bym sobie ciągnął wąż i mógł spokojnie umyć auto i zwinąć automatycznie po zakończonej pracy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FilipO mogę się mylić. Ale mi to wygląda jak matowanie przed malowaniem, może gość wyjechał na sąsiedni element? A jak widać rysy na malowanym elemencie, to zobacz czy one czasem nie są pod lakierem?. Może lakiernik przeoczył i nie "wyprowadził" ich przed malowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.