Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, bigsmith21 napisał:

Panowie szybkie pytanko. Jakie szczoty polecacie na już do wykładziny? Macie coś ekstra w obi albo jakimś markecie bo nie mam na miejscu sklepu a na wysyłkę nie mogę czekać.
Pozdrawiam,a o to pacjent
Pod nogami kierowcy jest dużo gorzej bo ktoś jeździł bez wycieraczki.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 

najpierw wyszczotkuj miedzianą i odkurz, jak jest sporo syfu to przy czyszczeniu wkretarką zakręcisz się na długo. 

W tym przypadku sugeruję metalową atakować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, JJZS.KAM napisał:

Czy gumowy krążek da rade usunąć stary klej z taśmy przyklejonej do wykładziny?? Nie zniszczę materiału?

 

Może znacie jakiś inny sposób?

 

delikatnie spróbować możesz, ale obawiam się że całości tak nie sciągniesz a ostrzej przypalisz materiał.

Spróbował bym chemicznie odplamiaczem np. tersus sr201

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, grzała napisał:

delikatnie spróbować możesz, ale obawiam się że całości tak nie sciągniesz a ostrzej przypalisz materiał.

Spróbował bym chemicznie odplamiaczem np. tersus sr201

Środek znam, ale tu jest do usunięcia że 100m więc żel + odkurzacz to średnie rozwiązanie. Duzoooo czasu zejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, analyzator napisał:

Ktoś coś słyszał? Powłoki delixirium. Oferuje jedno z.lepszyxh studiów w Lublinie. Kolega się rozgląda.

Powłoka Braci Pietrzak ze Śląska 🙂 opinie mieszane. Jedni mówią że to 💩 a inni że 💣 ✨ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw wyszczotkuj miedzianą i odkurz, jak jest sporo syfu to przy czyszczeniu wkretarką zakręcisz się na długo. 
W tym przypadku sugeruję metalową atakować
Właśnie o to mi chodziło. Ostatnio szorowalem ojcu podłogę szczotką do skóry, średniej twardosci i łapy po przecierane do dzisiaj. Masz może w jakimś markecie upatrzoną?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, bigsmith21 napisał:

Właśnie o to mi chodziło. Ostatnio szorowalem ojcu podłogę szczotką do skóry, średniej twardosci i łapy po przecierane do dzisiaj. Masz może w jakimś markecie upatrzoną?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Nie mogę znaleźć takiej jak używam, trochę węższa niż ta z linku https://mrcleaner.pl/szczotki/monster-shine-metal-cleaning-brush-ii-metalowa-szczotka-do-odkurzania-i-czyszczenia-tapicerki.

Stosuje właśnie do wykładziny przy odkurzaniu, niby metalowa ale delikatna, nie znalazłem podobnej w żadnym sklepie stacjonarnym. Swoją po sieci kupiłem ale nie pamiętam gdzie. Taka jak z linka będzie git 🙂 sam nie wierzyłem, że jeszcze tyle brudu można taką szczotką "wydostać" do odkurzacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.09.2020 o 10:27, damiano2007 napisał:

Jakie pH ma carpro reset?

Docelowo zastanawiam się jakiego typu to szampon?

Coś a'la fz protect żółty czy to taki typowy killer dla wosków bądź QD?

Reset to neutral, a siłe mycia ustalasz stężeniem.

Zymola Concours nawet nie musnął. Bardzo dopracowany szampon. Rewelacyjne domywanie i bezpieczne dla każdego LSP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.09.2020 o 21:28, #kris napisał:

@FilipO @Maciej WTN @Streat szukam fajnych cen na Kirklandy, ceny od 20elżbiet. Dostępność to głównie Ebay i Amazon, sklep "costco" się nie otwiera. 

Są też dwa oznaczenia w opisach 713160 i 713161.

Będę informował co w temacie.

Pozdrawiam.

Panowie mam dostęp do strony COSTCO tam cena jest 17,89 elżbiet,w UK mieszka też moja córka,wiec jak by co mogę spróbować pomóc.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kamsyyo skoro sam producent pokazuje taki sposób to raczej na pewno efekt nie będzie gorszy od wypracowania do końca.

 

Nawet w komentarzach pod wstawionym przez Ciebie filmem @Soft99 napisał dość jasno:

Cytat

 flushing the compound and other remains, making the car ready for wax or coating application.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam dostęp do strony COSTCO tam cena jest 17,89 elżbiet,w UK mieszka też moja córka,wiec jak by co mogę spróbować pomóc.

@Kamsyyo skoro sam producent pokazuje taki sposób to raczej na pewno efekt nie będzie gorszy od wypracowania do końca.

 

Nawet w komentarzach pod wstawionym przez Ciebie filmem @Soft99 napisał dość jasno:

 flushing the compound and other remains, making the car ready for wax or coating application.

 

Ahoj!

Poszukuje maszynerie DA dla początkującego (cena / jakość) do one step lub np do cleanera

Doradźcie coś proszę

 

Cześć

Ja zakupiłem w Juli maszyne Hamron DA 15mm i jestem zadowolony. Mam porównanie tylko do rotacji i byłem w szoku jak pięknie to jeździ po lakierze. Jest na forum temat o tej maszynie i ogólnie jest chwalona i nie ma konkurencji jeżeli chodzi o cenę i jakość.

Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

 

IMG-20200903-114101

Da się ś polerować coś takiego?

 

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.