Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Carbon Zymola obecnie ale będzie zmiana na lato na Dark Angela. 
 

QD już mam: BH i Koch Fse. Ale coś się nakręciłem na Fireball ultimate Carnauba wax i tak na logikę to chyba to powinno bardziej „uzupełniać” wosk, hmmm 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.05.2020 o 16:03, MMCzysci napisał:

Jakieś narzędzie do mycia wyższych aut? Latać z rękawicą po drabinie średnia przyjemność, a szczotą to jednak profanacja...

Też mam ten problem, ale na szczęście mam progi na które mogę stanąć, choć to też mało wygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Michał82 mam tą szczotke z Juli od jakis 5-6 lat myje nia busa bo nie dosiegam a to i tak tylko bus i jak za takie pieniadze to bardzo dobra szczotka, w dalszym ciagu wyglada jak nowa 😄 jak chcecie to moge wam wstawic fotki jak to wyglada po takim czasie 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Michał82 ta szczotka do płaskich elementów nadaje sie bardzo fajnie, wiadomo nei jest to nie wiadomo jak detailingowa rzecz ale nawet auto można tym na szybko umyć, moj brat swoje auta myje ta szczotka bo jemu to sie nie chce i mu nie zalezy na lakierze. Ogólnie cena nie jest jakaś mega duzą, moge nakręcić filmik jak to sie sprawuje 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CarlosBlack wiesz jak na bezdotykach patrzą na ludzi z wiaderkami? Jak na Janusza złotówę, bo myślą, że tak taniej wychodzi. A jakby jeszcze stopień mieć to w ogóle foty będą robić 😄

@Streat nie no bez przesady, filmiki ze szczotki za kilka zł 😛

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CarlosBlack o to mi właśnie chodzi, żeby z czegoś takiego zrezygnować. Gdyby to była kwestia kawałku dachu do umycia, to spoko, ale chcąc umyć cały bok busa trzeba taki schodek/drabinkę co chwila przestawiać, a to takie wygodnie nie jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Vernitus napisał:

Najbardziej przyciemniający wosk/sealant nie za miliony? Priorytet to przyciemnienie lakieru. Lakier to czarny metalic w citroenie.

Zwykle za coś "naj" trzeba zapłacić odpowiednio dużo, co w detailingu przekłada się zwykle na "miliony monet"😉

Według mnie najbardziej przyciemniającym sealantem w płynie jest art de shine NGPS. Z tańszych - Elixir. Z jeszcze tańszych adbl qd1 😁

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#Pranietapicerki

Koleżanki i Koledzy potrzebuje zmienić obecny sprzęt na opryskiwacz ciśnieniowy do pre sprayu używanego do prania tapicerki, polecicie coś sprawdzonego ?

Myślałem o marolexie industry, ale nie mam pewności czy wytrzyma chemię, a dwa czy będzie działał z wysoką temperaturą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarBi Do prania tapicerki, czyli do prespray jest super bo:

- działa 360'

- regulacja strumienia

- siła "wyrzutu" w porównaniu z jakimś opryskiwaczem ogrodowy i co za tym idzie wydajność według mnie jest lepsza. Kiedys 2l Pre-Spray. Ledwo mi wystarczało na sedana. Teraz to jeszcze zostaje 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.