Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

No niestety. Za jakość trzeba płacić 🙂 Sam byłem sceptykiem. Ale w ciagu miesiaca 3 inne atomizery mi poszły przy zmywaczu <<WTF>> - ten z Farecli trzyma mi sie jak rambo w okopach 🙂

Nie wiem kiedy Farecla będzie na forum ale @gudon może wam cos powie wiecej a w tedy będą jakieś zniżki na forumowiczów 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa głupie, ale szybkie pytania 🙂

Z racji że od kiedy nałożyłem powłokę na auto to trochę mi się nudzi 😄 i tu pytania:

1. Czy po powłoce mogę glinkować auto?

2. Czy na powłokę mogę nałożyć wosk dla zabawy bo czasami mam aż ochotę nałożyć wosk dla zabawy, ale nie wiem czy jest to dobre jak mam nałożoną powłokę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź więc nie kombinuję, a szkoda. Mam powłokę już ok 9 miesięcy super wygląda, ale nie było momentu kiedy bym nie używał QD po myciu 🙂 To co tu teraz robić? Poświęciłem rok temu trzy dni na nałożenie powłoki, a teraz tylko zwykłe mycie 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kivlov teraz pozostaje Ci dbać o powłokę. Powłoki są stworzone dla osób, które nie mają czasu dbać o auto.

Osobiście stosuję takiego "łamańca": na okres jesienno-zimowy kładę powłokę w sprayu, która wytrzymuje bite 6 m-cy, zaś wczesną wiosną robię pełną dekontaminację, glinkowanie i w okresie wiosenno-letnim cieszę się z testowania różnych wosków na lakierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź więc nie kombinuję, a szkoda. Mam powłokę już ok 9 miesięcy super wygląda, ale nie było momentu kiedy bym nie używał QD po myciu To co tu teraz robić? Poświęciłem rok temu trzy dni na nałożenie powłoki, a teraz tylko zwykłe mycie

Jaką masz powłokę ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2019 o 08:16, Strus napisał:

Panowie - jaka litrowa butla z atomizerem do T&G ? Ewentualnie jaki sam atomizer? Canyon mi jeden przy Pricku padł a zaraz potem drugu przy Vasco. Jakiś kwazar ?

U siebie w robocie mam to i generalnie 2 lata i nic tego nie rusza, działa jak nówka a nie ma lekko. Nawet kwas Pro 400 tego nie rusza, używam też do czystej IPA, zmywacz do hamulców, T&G. Starczy na całe życie. Minus nie nadaje się do deironizerów.

 

0_0_productGfx_e5426a6271e71f60518797c56bf6c4c2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany tak na szybko bo jak zaczne czytac to zwariuje i nic nie kupie
Skonczyl mi sie PB natural look i SG back to black do opon.
potrzebuje cos fajnego i nie drogiego do opon i kokpitu, byle nie blyszczace... a do opon zeby szbko i latwo sie aplikowalo..
Funky witch gentleman, adbl black water
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.