Jump to content

Detailer's Magic

Dystrybutor
 • Content Count

  284
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Detailer's Magic last won the day on April 30 2018

Detailer's Magic had the most liked content!

Community Reputation

91 Genialna

3 Followers

About Detailer's Magic

 • Birthday 09/01/2016

Informacje

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Te same , co szły na testery , drobne zmiany nie wnikające na właściwości .
 2. Żyję - mało śpię ale żyję . Ostatnia prosta i trzy nowości na raz .
 3. Cześć , W związku ze zmianą hostingu , przez jakiś czas adres mailowy będzie nowy a dokładnie detailersmagic@gmail.com . Pozdrawiam
 4. Cześć , Dziś spakowałem , jutro wychodzą paczki do was . Ci którzy podali nr telefonu powinni dostać powiadomienie od DHL'a Miłego wieczoru
 5. Poproszę o dane na PW . T&G @Grzechu23 , @Gardor , @Pawel_t11 Piana @Michał126 , @david2888 , @grabek246 Postaram się wysłać tak żeby na weekend było u Was
 6. Piszcie piszcie wylosuje/wybiorę z większej "puli"
 7. Cześć , Kto chętny na test ? Szukam w sumie 6 chętnych . 3 osoby na test t&g i 3 na test piany . Dostaniecie pełnoprawny produkt w 500 ml - bez etykiet jeszcze . Zgłaszajcie się wybiorę 6 osób Miłego wieczoru P.
 8. Cześć i czołem ! Na wstępie przepraszam za brak obecności ! Ale jak to się mówi / pisze , życie weryfikuje plany a doby rozciągnąć się nie da . W związku z dynamicznym rozwojem innej firmy i narodzin drugiego syna , DM musiał zejść na drugi plan . Ale cały czas nad czymś pracowałem i na chwilę obecną mam gotowe dwa produkty - nie będę Was trzymał w niepewności 1 . Piana - inna niż każda ( jakżeżby inaczej ) - nisko/średnio pieniąca 2 . T&G Premiera postaram się w tym roku , nie obiecuje . Od tego tygodnia będę miał wreszcie pracownika w drugiej ( w sumie trzeciej firmie ) co za pewne trochę mnie odciąży , więc liczę że jeden dzień wysupłam na DM Miłego wieczoru wam życzę .
 9. @davor , tak ja zrozumiałem o co Ci chodziło Z drugiej strony mocne APC często używane na oponach może działać destrukcyjnie na oponę - znam z autopsji bo przeprowadzałem Sobie takie testy . Cleanery do opon są często "wspomagane chemicznie" poprzez różne dodatki konserwujące itp . To tak czysto informacyjnie .
 10. Bardzo dziękuje za pierwsze testy . Co do zapachu to faktycznie jest to coś na miarę marcepanu Świetny debiut ! bardzo obszerny test . Jedyne Moje spostrzeżenie - uwaga to test na oponie . APC nigdy nie da takiego efektu jak cleaner do opon . Dlatego do tego jest przeznaczony cleaner Clean Tyre&Rubber Magic . @Pawel_t11 , Nigdy ale to przenigdy nie stosuj APC na skórach czy nawet eko skórach !
 11. Super . Pamiętajcie że stężenie 1:100 które wam podałem to w naprawdę szczególnych przypadkach . Resztę stężeń macie podane . I nie zapomnijcie najpierw przetestować w mniej widocznym miejscu szczególnie w tych mocnych stężeniach czy czystym koncentracie . O rękawiczkach też nie zapominajcie !
 12. Cześć , @paperson , @Mumins , @Pawel_t11 oraz 2 wylosowane osoby @Sebalbn , @davor Podeślijcie dane na PW łącznie z nr telefonu . Postaram się wysłać jeszcze w tym tygodniu .
 13. Cześć ! #damprobke - nowości , skoncentrowanego mocnego APC . Test w dowolnej formie ale max 7 dni od dostania przesyłki . Każdy dostanie 100 ml w koncentracie . Do rozdania 5 sztuk . Zgłaszamy się do 20 w takiej formie jak zawsze . Z listy wybiorę 3 osoby a 2 wylosuje . Chętni ?

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.