Jump to content

mko13

Użytkownik
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About mko13

Informacje

 • Imię
  Marcin
 • Lokalizacja
  Kraków
 • Województwo
  Małopolskie

Recent Profile Visitors

277 profile views
 1. @Domel Fajny temat. Wątek zrobił się jednak dość chaotyczny. Może zrobisz podsumowanie i napiszesz jakie produkty najlepiej robią zrzut wody.
 2. Test zapowiadał się całkiem ciekawie. Przede wszystkim liczyłem na relacje po 3-4 miesiącach od nałożenia wosków. A otrzymaliśmy 3 tygodnie, gdzie w między czasie było mycie szamponem z jakąś domieszką i na koniec polerka. Z takiego testu niewiele wynika. Nie powiem, że nic, ale nie poznaliśmy realnej wytrzymałości, a to mnie najbardziej interesowało. Mam prawo być zawiedzionym, chociaż liczyłem się z tym, bo to już kolejny test który oglądałem i tester nie wytrzymał do końca.
 3. mko13

  Odgrzybianie

  Tak. Mnie śmierdziało z nawiewu. Ozonowanie nie pomogło. Przeczyscilem parownik, a potem zaaplikowałem bizol C30 i brzydkie zapachy ustały.
 4. Skasowany
 5. @Strus Uwzględniając to co napisałeś jak dla mnie najlepiej na razie wypada Adbl qw Adbl ssw Sonax BSD Ale teraz przede wszystkim trzeba jeszcze poczekać jakieś 3-4 miesiące i zobaczymy jak z trwałością. Z tej trójki pewnie pod tym względem najlepiej wypadnie adbl qw.
 6. @ADBLCzy QW i SSW ADBL można również aplikować na szyby, plastiki zewnętrzne czy elementy chromowane?
 7. @rudi0018 Czekam na następny test. Szczególnie interesuje mnie porównanie qw i ssw od adbl.
 8. @alfaJersey Opryskiwacz 2 litrowy na Zafirę wystarczy?
 9. @alfaJersey Tylko takie pytania: 1) czy te środki to nie są zwykłe apc? 2) czy takiego efektu nie uzyska się opryskując środkiem apc, który już się posiada?
 10. @alfaJersey Dobrze wiedzieć. Nie wiedziałem wcześniej, że są takie środki.
 11. Widzę, że po nałożeniu tego wosku lakier prezentuje się naprawdę dobrze na tych zdjęciach. Czegoś takiego szukałem: fajnie wygląda, przystępna cena i przyzwoity czas ochronny, także chciałbym się zdecydować na zakup. 1) Jak to ostatecznie jest z trwałością tego wosku? Na 4 miesiące można liczyć? 2) V1 i V2 ? Jak kupię to mam pewność, że dostanę tą nowszą wersję? Opakowania są chyba takie same.

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.