Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Arkadio_Gdansk napisał:

Panowie jaką prostą i niedroga powłokę najlepiej łatwą w nakładaniu polecicie do midnight blue hondy hr-v 2018r około 3k przebiegu. Myślę nad FX vision coating oraz o uniwersalnym MOONLIGHT bo tego mogę też na plastiki położyć a tych jest sporo. Chodzi o ekonomię i żeby poleżało około roku. Przebieg roczny 8-10k km.
Macie jakieś propozycje?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Polece ci Can coata, o roku to zapomnji ale o 8 miesięcy jest realne, zaaplikujesz go na wszystko od plastików, felg po lakier i nawet boczne szyby jak bedziesz miał taką chętke.
 

A od siebei Lufa pytanie jak Pany i Panewki rozmontować to cholerne P.A aby wymienić sitko ? bo chyba jestem na to za głupi nic sie nie chce odkręcić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A od siebei Lufa pytanie jak Pany i Panewki rozmontować to cholerne P.A aby wymienić sitko ? bo chyba jestem na to za głupi nic sie nie chce odkręcić

Kolega chyba rygrysss robił video o tym na YT


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Lukasz-odkrywca napisał:

Jaki kompresor wybrać do osuszania auta, napompowania kół, czasami także do przedmuchania pada? Może w przyszłości do tornadora... 😀

Cena max 700zł

Powiem Ci, że miałem podobny problem rok temu, szukałem kompresora do 1000 zł i w tej cenia moim zdaniem nie ma nic co komfortowo uciągnie tronadora, ciągnie on dużo powietrza. Pozostaje zwiększyć lekko budżet i szukać chinola 100l butla z realna wydajnścią około 300-350l/min w cenie 1000-1500 zł. Markowe sprzęty, które pozwolą Ci komfortowo używać wymienionych przez Ciebie urządzeń to wydatek 2500+. Nie zwracaj uwagi ile wydajności podaje producent tylko szukaj w necie jak ludzie mierzą bo różnice są ogromne.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gozdziu23 napisał:

żeby to się tak łatwo chciało odkrecić jak na filmiku 😄 no cóż bede próbować

Kładziesz to na schodku, stajesz nogą, a kluczem odkręcasz, najłatwiej za pierwszym razem, łatwiej niż 2 kluczami, bo faktycznie dośc mocno potrafi być skręcone 😄 Sitka nie musisz wyciągać szczypcami jak na filmiku, bo może się zaklinować, wystarczy wypchnąć z drugiej strony śrubokrętem i właściwie tyle filozofii tam. Wymieniam co jakieś 2-3 miesiące to minuta roboty.

 

11 godzin temu, Lukasz-odkrywca napisał:

Jaki kompresor wybrać do osuszania auta, napompowania kół, czasami także do przedmuchania pada? Może w przyszłości do tornadora... 😀

Cena max 700zł

 Żaden, chyba że jednorazowy 😆

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=21741]Adaszek96[/mention] , ale kwaśny, czy ten co ma niby pH neutralne
Mam szampon od nich z pH neutralnym, jeszcze w tej starej butli i nic nie podjadał, chyba że w nowej formule coś się zmieniło.

Do testów zjadaczy wziąłbym kwaśnego

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polerka - będę robił to pierwszy raz i chce się upewnić jakie są kroki. Mycie > glinka > mycie > polerka > wosk?

Przed glinką zarzuć Tar&Glue i Deironizer, oraz po polerce warto myć, żeby resztki pasty wypłukać, ale kolejność dobra :)

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 minuty temu, Kubsonke napisał:

Przed glinką zarzuć Tar&Glue i Deironizer, oraz po polerce warto myć, żeby resztki pasty wypłukać, ale kolejność dobra 🙂

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Dzięki za odpowiedź 🙂 ok, w tym wypadku: mycie > deironizer + tar&glue > spłukać i osuszyć > glinka > mycie > polerka > mycie >wosk ? 🙂 

Czy TAR&GLUE i deironizera można stosować na raz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.